یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه صنعتی کرمان موتور فعالیت خود را در سال ۱۳۶۹ با نام صنایع خودروسازی کرمان آغاز کرد. این گروه خودروساز طی سال‌های بعدی و با توجه به تمایل و علاقه خریداران ایرانی به خودروهای چینی، شروع به واردات این خودروها کرد. از جمله خودروهای این شرکت می‌توانیم به جک S3، جک S5، جک J4، KMC K7، KMC J7 و KMC T8 اشاره کنیم. جدیدترین پروژه کرمان موتور نیز تجاری‌سازی نسخه برقی و هیبریدی جک J4 است.
عناوین این مطلب
شرکت کرمان موتور سه خودروی تولیدی خودش را در آبان‌ماه ۱۴۰۱ در بورس عرضه کرد. ۱۰۰ دستگاه خودرو کی ام سی T8 (با قیمت پایه ۸۶۰ میلیون تومان)، ۱۰۰ دستگاه خودرو جک S5 (با قیمت پایه ۸۸۳ میلیون تومان) و ۱۰۰ دستگاه خودرو جک J4 (با قیمت پایه ۴۷۲ میلیون تومان) از سوی این شرکت در بورس کالا قرار گرفت.
یکی از شرایط خرید خودرو در این طرح این است که هر کد ملی تنها می‌تواند برای یک دستگاه خودرو ثبت سفارش کند.
اگر شما هم قصد خرید از این شرکت خودروساز را دارید، ابتدا باید وارد سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به آدرس http://customer.kermanmotor.ir/ شوید و پس از ثبت‌نام، پروفایل خود را تکمیل کنید.
کرمان موتور با انتشار لیست جدید قیمت محصولاتش، خبر از افزایش قیمت ۵۰ تا ۱۴۰ میلیونی آنها داد. قیمت‌های جدید از تاریخ ۱۰ دی‌ماه اعمال شده‌اند.
جدیدترین طرح فروش نقدی و اقساطی شرکت کرمان موتور نیز از شنبه ۱۰ دی آغاز شده بود.
 
شرایط فروش اقساطی KMC J7 که سدان جدید شرکت کرمان موتور است، کمی متفاوت بود:
 
 
شرایط پیش‌فروش این طرح بدین شرح بود:
سخن پایانی
در این مقاله در مورد نحوه خرید محصولات کرمان خودرو صحبت کردیم. حالا شما برایمان بنویسید. آیا تا‌به‌حال تجربه خرید از این شرکت را داشته‌اید؟ خریدتان را چگونه انجام دادید و  از کدام طرح‌ها استفاده کردید؟
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp