یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ژانویه 5, 2023

جدیدترین محصول فولکس واگن، نمونه‌ی پیش‌تولید از سدان الکتریکی iD.7 است. مدیران شرکت سازنده،  توان پیمایش این خودرو را ۷۰۰ کیلومتر پیش‌بینی کرده‌اند.

برندهای آلمانی، رشد همه‌جانبه برای توسعه‌ی مدل‌های برقی را ادامه می‌دهند. بزرگ‌ترین خودروساز این کشور، حالا ۴ محصول متفاوت در کلاس هاچبک، ون، کراس‌اور و شاسی بلند را با پیشرانه‌ی تمام الکتریکی، تولید انبوه می‌کند. حال با شروع سال ۲۰۲۳، عضو پنجم این گروه به سبد فولکس واگن اضافه می‌شود. فولکس واگن iD.7 اواخر سال ۲۰۲۳ در چین، اروپا و امریکا تحویل خریداران خواهد شد.
نمای پشت فولکس واگن iD 7
رونمایی از iD.7 در نمایشگاه فناوری‌های الکترونیک لس وگاس ۲۰۲۳، نشانه‌ی عزم فولکس واگن برای عرضه‌ی این خودرو در امریکا است. البته  طرح نهایی از نمای بیرونی خودرو با استتار دیجیتال به نمایش درآمده اما ابعاد کلی برای تولید انبوه را نشان می‌دهد.
فولکس واگن iD.7 براساس پلتفرم ماتریکس (MEB) تولید می‌شود. طول بدنه ۴۹۴ سانتی‌متر و فاصله محورها ۲۹۶ سانتی‌متر است. با این شرایط، iD.7 ابعادی بسیار نزدیک و کمی بزرگ‌تر از آرتئون دارد.
نمای کابین فولکس واگن iD 7
جزئیات فنی از عملکرد موتورهای برقی و امکانات خودرو هنوز اعلام نشده است. مدیران فولکس واگن، از نصب نمایشگر لمسی ۱۵ اینچ، پنل رنگی پشت فرمان،  فناوری نمایش اطلاعات روی شیشه (HUD)، دستیار صوتی و سیستم جدید تنظیم دمای کابین خبر داده‌اند. همچنین توان پیمایش iD.7 با یک شارژ، حدود ۷۰۰ کیلومتر برآورد شده است.
نمای اصلی فولکس واگن iD 7
F22RAPTOR
به دل ما که درون سوز رو کهنه نکردیم
اصلا نمیشینه متاسفانه
M
از اینکه فولکس فرغون و تسلا شکست خود را در برابر آیونیک پذیرفته و به دنبال دست یابی به جایگاه دوم خودروسازی هستند خوشحالم .
گلاب
کاش یه محصول نوآورانه بدن نه یه رقیب
زیزیگولو
قیمت رقابتی داره و در ضمن از نظر ایمنی هم خیلی عالی هستش و حتی تو نسلای قبلیشم از نظر ایمنی عالی بوده
TESLA
خیلی خوبه ، با اینکه طرفدار تسلا هستم ولی مطمئنم id7 رقیب سرسختی برای مدل ۳ خواهد بود و حتی شاید بتونه تو اروپا ، از مدل ۳ پرفروش تر بشه به هر حال اروپایی مخصوصا آلمانی ها علاقه زیادی به فولکس واگن دارند و فولکس هم همیشه خودرو های با کیفیت و ایمن با قیمت مناسب رو تولید کرده و فراموش نکنیم علاوه بر اروپایی ها ، آسیایی ها ( نظیر : چین ، اندونزی ، مالزی و … ) علاقه زیادی به این غول آلمانی دارند و قطعا میتونه تو آسیا حکمرانی کنه
TESLA
از لحاظ شعاع حرکتی خیلی خوب هست ( ۷۰۰ کیلومتر خیلی عالیه حتی از مدل ۳ هم بیشتره ، تازه در نظر بگیرید که ژرمن ها همیشه در اعلام شتاب ، حداکثر سرعت و عملکرد های خودرو مثل همین شعاع حرکتی محتاطانه عمل می‌کنند، مثلا اون اوایل میگفتن تایکان تو بهترین حالت با یک بار شارژ کامل ۴۷۰ کیلومتر میره در حالی که خیلی راحت تو واقعیت ۵۰۰ کیلومتر میرفت ) بی‌صبرانه منتظر رقابت این و مدل ۳ هستم
KAMI
بعدا مشخصاتش در میاد میبینی با تک موتور ۱۵۰ اسبی و ترمز عقب کاسه ای با کابین بی کیفیت میخواد با تسلا رقابت کنه
نرم افزاری هم که ….
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.