یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جستجو در خودروبانک
شرکت فردا دیزل به عنوان زیرمجموعه مونتاژ خودروهای تجاری گروه خودروسازی فردا ابتدای امسال محصولات کشنده برند SANY را در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد. در حاضر با اکران بنرهای تبلیغاتی فردا دیزل در سطح شهر تهران بنظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد به زودی خودروهای تجاری خود را در بازار کشور عرضه کند.
بر اساس تصویر موجود در بیلبورد تبلیغاتی فردا دیزل بنظر می‌رسد که به زودی شاهد عرضه کشنده‌های سانی و اضافه شدن این محصولات به سبد تولید و مونتاژ شرکت فردا دیزل باشیم.
برند چینی سانی در زمینه ساخت خودرو های سنگین و فوق سنگین تجاری برای مصارف حمل بار در جاده و معادن فعال است و شرکت فردا دیزل قصد دارد با همکاری این مجموعه، محصولات کشنده تک و جفت دیفرانسیل سانی را در ایران مونتاژ و عرضه نماید.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourcesource

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp