یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

اگر به‌دنبال مرکز تشخیص رنگ و اتاق نور برای کارشناسی خودرو در سعادت‌آباد تهران هستید، خبر خوبی برایتان داریم. کارنامه به‌تازگی چندین مرکز کارشناسی بدنه و تشخیص رنگ خودرو در سطح تهران راه‌اندازی کرده است که یکی از آنها در محله سعادت‌آباد قرار دارد. در ادامه با خدماتی که این مرکز ارائه می‌دهد، بیشتر آشنا می‌شوید.
عناوین این مطلب
برای دریافت نوبت و همانگی با کارشناسان خودرو، از طریق صفحه کارشناسی خودرو اقدام کنید.
کارشناسی خودرو یکی از مواردی است که می‌تواند در فرایند معامله خودرو بسیار کمکتان کند. بسیاری از افراد دانش کافی و تخصصی درباره خودرو ندارند و این موضوع باعث می‌شود هنگام خریدوفروش خودرو دچار ضرر و زیان مالی یا حتی خدای نکرده جانی شوند. با استفاده از سرویس کارشناسی خودرو کارنامه و با مراجعه به مراکز تشخیص رنگ خودرو در تهران می‌توانید قبل از بستن قرارداد، خودروی موردنظرتان را به‌طور کامل بررسی کنید. فرایند کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ در شعبه سعادت‌آباد شامل موارد زیر است:
اتاق نور یا اتاق رنگ فضایی است متشکل از تعداد زیادی منبع نور (لامپ مهتابی، پروژکتور و…) که در زوایا و محل‌های مختلفی قرار داده شده‌اند. هنگامی که خودرو در این مکان قرار بگیرد، به‌دلیل وجود منابع نور کافی به‌سادگی می‌توان تمام فرورفتگی‌ها یا آسیب‌های بدنه خودرو را مشاهده کرد. کارشناس خودرو با کمک اتاق نور و ابزارهای مختلف می‌تواند درباره وضعیت سلامت رنگ و بدنه خودرو اطلاعات کاملی به شما بدهد.
کارشناسی رنگ و بدنه یکی از مهم‌ترین مواردی است که در فرایند کارشناسی خودرو انجام می‌شود. با توجه به اینکه یکی از موارد تأثیرگذار در قیمت‌گذاری خودروها در بازار ایران میزان سلامت بدنه و رنگ خودرو است، پس حتما در هنگام خرید خودرو از وضعیت سلامت خودروی موردنظر خود اطمینان پیدا کنید. افراد زیادی بدون اطلاع از وضعیت سلامت رنگ و بدنه اقدام به خرید خودرو می‌کنند و در هنگام فروش آن با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند. این موضوع گاهی به‌حدی جدی می‌شود که در نهایت فرد مجبور می‌شود خودروی خود را زیر قیمت به فروش برساند.
بررسی وضعیت سلامت رنگ و بدنه خودرو برای افراد عادی کار سخت و پیچیده‌ای است، چرا که بسیاری از فروشندگان با مراجعه به صافکاری‌های مجرب، زدگی‌های بدنه خودرو را تا حد زیادی ترمیم می‌کنند و درنتیجه ایرادهای رنگ و بدنه از چشم خریداران پنهان می‌ماند. البته نیازی نیست نگران این موضوع باشید. کافی است خودرو را به یک اتاق رنگ (اتاق نور) ببرید تا کاملا از سلامت رنگ و بدنه خودروی موردنظرتان مطمئن شوید.
سرویس کارشناسی کارنامه در حال حاضر در ۴ استان فعال است و آماده ارائه خدمات شما عزیزان میباشد.برای ثبت درخواست و اطلاع از مراکز فعال در هر استان میتوانید از طریق صفحه کارشناسی خودرو هر استان اقدام نمایید.source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp