یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جستجو در خودروبانک
امروز عکس هایی توسط مخاطبین خودروبانک به دست ما رسیده که نشان می دهد محموله ای حاوی خودروهای کیا اسپورتیج 2023 در جاده های ایران در حال تردد است. قطعاً قبل از آن نیز خودروهایی به این صورت در جاده ها جهت ترانزیت دیده می شدند اما خودروهای کیا اسپورتیج در بین آن ها بسیار کم دیده می شد و به نظر می رسد که این خودروها نمونه های اولیه یکی از واردکننده ها باشد و لااقل برای انجام تست های اولیه وارد کشور شده باشند.
فعلاً از بین شرکت هایی که برای واردات خودرو از وزارت صمت مجوز گرفته اند، کوشاخودرو به صورت عموم اقدام به تبلیغات و معرفی خودروهای کیا کرده اما چند شرکت دیگر نیز تصمیم به واردات خودروهای کیا دارند و هنوز مشخص نیست در صورتی که این خودروها برای واردات باشند، مربوط به کدام کشور هستند.
روی کیا اسپورتیج 2023 پیشرانه های مختلفی عرضه شده اما با توجه به سقف قانونی 20 هزار یورویی برای خودروهای وارداتی، بعید به نظر می رسد که با پیشرانه های 2.5 لیتری عرضه شود و شاید گزینه های 1.6 لیتری توربوشارژ مد نظر واردکننده ها باشد. اما با توجه به پیچیدگی های قانونی برای سقف قیمتی، باید تا باز شدن ثبت سفارش خودروهای کیا اسپورتیج 2023 منتظر بمانیم.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourcesource

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp