یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دسامبر 24, 2022

کیت تازه «Roush» برای برانکو ۸۴۰۰ دلار قیمت دارد و تنها به ضروریات یک شاسی‌بلند آفرود پرداخته است.

شرکت «Roush Performance» به‌تازگی از یک کیت بدنه جدید برای بهبود کاربری فورد برانکو رونمایی کرده است. این خدمات‌دهنده تازه‌کار، در ارائه محصولات تازه‌اش تاحدامکان روی کاربری بهتر برانکو تاکید داشته است. خود فورد نیز لیست بلندبالایی از محصولات جانبی کاربردی را برای برانکو عرضه می‌کند اما به لطف تلاش راش، خریداران گزینه‌های بیشتری را پیش روی خود دارند. بسته تقویتی راش کاری به موتور برانکو ندارد و تنها چند ابزار کاربردی تازه را به برانکو اضافه می‌کند. سیستم اگزوز تازه با ارتفاع بیشتر از سطح زمین، وزن کمتر و سر قابل‌تعویض به‌همراه سیستم فیلتر هوا با گنجایش بالا از بخش‌های این کیت به شمار می‌روند.

تغییرات ظاهری کیت راش چندان زیاد نیستند اما به بهترشدن برانکو کمک شایانی می‌کنند. ردیف نور LED و نشان طاق چرخ‌ها به‌همراه رینگ‌های زیبای ۵ پره ۱۸ اینچی «Roush Wheels» به رنگ خاکستری ایریدیوم ساتن از دیگر بخش‌های ارتقایافته برانکو راش هستند. خریداران این پکیج، تایرهای آفرود مسیرهای گلی «Genera Tire Brabber X3» به اندازه ۳۵ اینچ را نیز دریافت می‌کنند.

راش یک پک ریکاوری و بازیابی را هم به پکیج خود اضافه کرده است که شامل طناب، دستکش، یک چراغ‌قوه و کیس سفارشی راش می‌شود. از دیگر لوازم خارجی پکیج یادشده می‌توان به بنر راش در جلوی خودرو و گرافیک بدنه با طرح پرچم ایالات‌متحده اشاره کرد؛ البته این طرح بدنه فقط برای مدل‌های چهاردر برانکو قابل سفارش است. خریداران پکیج راش یک قاب پلاک مخصوص با نشان «Roush Performance» نیز دریافت خواهند کرد.

درون این شاسی‌بلند شاهد استفاده از کیت محافظت از کف خودرو و یک کنسول فولادی به‌همراه قفل چهار شماره‌ای آن هستیم که تنها برای مدل‌های چهاردر دردسترس است. راوش برای تمایز برانکو مجهزشده به کیت خود، از نشان‌های مخصوصش در جای‌جای بدنه نیز استفاده کرده است.

پکیج راش برای نمونه‌های ۲.۳ و ۲.۷ لیتری برانکو دردسترس قرار گرفته است و درکنار تمام امکانات خود، گارانتی طولانی را نیز برایشان در نظر گرفته است؛ برای نمونه، اگزوزهای این پکیج به‌صورت مادام‌العمر گارانتی شده‌اند و باقی قطعات هم تا ۳ سال یا ۳۶ هزار مایل گارانتی هستند.
VIPER
اونوخت اینجا واس ما کپی جیپ معرفی میکنن
Mehdi
معرفی کردند اسلحه رو سرتان نزاشتند بخرید
وقتی همین چینی ها رو دو سه برابر قیمت با تقاضای زیاد دارند میفروشند چرا نفروشند فکر کردی می اند بگند اخه اینا گناه دارند بزار همان جیپ با همان قیمت بدیم بهشون بیخیال سود چند میلیاردی خودمون
این سیستم از تو خودتان اومده بالا گله الکی نکنید
از اون چینیش تا اون داخلیش تیباش طرفدار داره خریدار داره
کسی اسلحه نزاشته بگه بخر.
VIPER
مگه تو جزو خودمان نیستی؟
تو کشور دیگه ای هستی؟
یا ایرانی نیستی؟
phonix
اگر این سیستم از مردم بود که انقدر مردم ناراضی نبودن
یه چیزی بهتون رسیده ولی نگرفتیدش
ali(chevynova)
برانکو و رانگلر خدایان افرود جهان
فقط چین بجز کرایسلر
همینطور بایک BJ40 پدر آفرود جهان .
ماشین باز
دادا تو چرا انقدر دیس میخوری برام سوال شده دو شبه خواب ندارم 😂😂😂😂
زیزیگولو
تیونینگ همیشه یکی از عواملیه که جذابیت ماشینو چند برابر میکنه ……. هرچند ماشینایی مثل برانکو و بنز جی کلاس و لندکروز بدون تیونینگ هم جذابن
مازیار
طراحان بدنه فورد در مورد برانکوی جدید اثر ماندگاری خلق کردن که به این زودیها کهنه نمیشه درست مثل دیفندر جدید
amirboss
با اینکه احترام خاصی برای راش قائلم ولی نتوانسته آنطور که باید رو برانکو کار کنه یا شایدم مقاله کامل نیست. به هرحال برانکو خودروی تمام و کمالی واسه آفرود هست و فورد هم چیزی براش کم نداشته. به نظر من بهترین تون آپ هایی که میشه برای یه خودرو آفرود انجام داد در قسمت سیستم تعلیق و انتقال قدرت هست.
net
برانکو جلوپنجره بدی داره و خط افقی جلوپنجره که داخل چراغ جلو رفته بد هست
fordglx2008
با این بازار محدود خودرو امروز نخری فردا باس چند برابر هزینه کنی مدل کارکردش بخری یه جوریه که اگه تو خیابون ماشین سایپا و کاردستی های چینی زیر پات نباشه نصف زندگیت به فنا رفته
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.