یک سایت دیگر با وردپرس فارسی


برند نوآور فونیکس که چندی پیش، برنامه تست‌درایو محصول آتی خود – اف ایکس – را تدارک دیده بود، حال در آستانه رونمایی از این خودرو قرار دارد.
 فونیکس به عنوان برند پیشگام در ارائه محصولاتی بر پایه تکنولوژی روز دنیا، در آستانه رونمایی از خودرویی آینده‌نگر قرار دارد. این برند با ظهور خود در عرصه خودرو ایران، تیگو8پرو را به‌عنوان پرچم‌دار تکنولوژی راهی بازار خودرو کرد، با استقبال چشم‌گیر از تیگو7پرو جایگاه خود را به اثبات رساند و با آریزو6پرو توانست خلأ یک سدان لوکس در بازار را به خوبی پر کند. حالا فونیکس در ارائه محصول جدید خود، نسل جوان را هدف قرار داده و اف ایکس ظرف مدت کوتاه از دیده شدن نخستین تصاویر غیررسمی به خوبی توانسته توجه علاقه‌مندان را به خود جلب کند.
اف ایکس به‌عنوان آمیزه‌ای از هنر و تکنولوژی شناخته می‌شود که ضمن بهره‌مندی از طراحی مطابق با ترند روز، شتابی خیره کننده و هندلینگ کم‌نظیر را به سرنشینان خود پیشکش می‌کند. این محصول با 13 عملکرد از رادارهای همیار راننده (ADAS)، ضمن تسهیل رانندگی، به لذت سرنشینان از سواری و امکانات رفاهی اندیشیده و ایمنی را نیز در بالاترین سطح ممکن، لحاظ کرده است.
مراسم رونمایی از محصول آتی برند فونیکس در ابتدای فصل زمستان در حضور اصحاب رسانه، مدیران این مجموعه به همراه جمعی از نمایندگان و مشتریان، برگزار خواهد شد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourcesource

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp