یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: غیبت مهاجمان خارجی پرسپولیس تاثیری در کسب پیروزی این تیم نداشته و من پیش بینی میکنم استقلال با یک گل به پرسپولیس میبازد.
حمید درخشان، بازیکن و سرمربی اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره فینال مسابقات جام جهانی لیونل مسی و دیدار دربی بین استقلال و پرسپولیس اظهاراتی را مطرح کرد:
مسابقه فینال جام جهانی را چطور ارزیابی کردید؟
همه چیز در این مسابقه وجود داشت. هیچ جای خالی برای بیننده باقی نماند و هرکس با هر سلیقه ای هر انتظاری از یک فوتبال زیبا داشت با دیدن این فینال آن را در قاب تلویزیون یا از درون ورزشگاه دید. ترکیب‌های تاکتیکی، جابجایی‌های بازیکنان در سطح زمین، تعویض‌های درست، ارزش بازیکنان بزرگ در طول مسابقه و ۱۲۰ دقیقه ماراتن پایاپای و در نهایت ضربات پنالتی.
چه اتفاقی کمک کرد تا آرژانتین قهرمان شود؟
قطعاً در ضربات پنالتی فقط یک نفر میتواند سرنوشته مسابقه را عوض کند و آن هم دستان دروازه‌بان است و البته شیوه زدن ضربات توسط بازیکنان. معتقدم دروازه بان آرژانتین با اعتمادبه‌نفس و آرامش بهتری به لحاظ هوشی عملکرد و جام را برای کشورش به ارمغان آورد.
دست یحیی خالی شد اما پرسپولیس ۰- ۱ برنده می شود/ با این فینال رویایی منتظر یک دربی کسل کننده باشید!/ وضعیت استقلال از پرسپولیس بدتر است
درباره لیونل مسی صحبتی دارید؟
قطعاً این بازیکن درخشانترین و کاملترین فوتبالیست در تاریخ دوران عمر خودش بوده و خواهد بود. ای کاش مارادونا زنده بود و این بازی را از نزدیک درون ورزشگاه می‌دید. بعید می‌دانم حالا حالاها فوتبالیستی در این سطح از تکامل در دنیا دیده شود.
درباره دربی و خروج نابهنگام لوکادیا از کشورمان چه صحبتی دارید؟
یحیی دستش کاملا خالی شد البته او مهدی عبدی و حامد پاکدل را دارد و کاری غیر از بازی دادن به این نفرات نمی‌تواند انجام بدهد. من فکر می‌کنم باید تیمش را با آرامش و تمرکز کامل به زمین بفرستد.
در این وضعیت مسئولیت و وظیفه کدام بازیکنان در این مسابقه بیشتر شد؟
قطعاً مسئولیت‌هافبک‌ها خیلی بیشتر شده. آنها در نبود مهاجمان خارجی و گلزن پرسپولیس، هم باید در امر گلزنی بیشتر سهیم باشند و هم در دفاع کردن وظایفشان را فراموش نکنند.
بیرانوند را چطور می‌بینید؟ به نظرتان با مصدومیتی که در جام جهانی پیدا کرد مشکلی برای بازی خواهد داشت یا نه؟
بعید می‌دانم. او بازیکنی نیست که با یک مصدومیت اینچنین مشکلی برایش به وجود بیاید. به هر حال دربی شرایط خاص خودش را دارد و همه این را به خوبی می‌دانند.
دست یحیی خالی شد اما پرسپولیس ۰- ۱ برنده می شود/ با این فینال رویایی منتظر یک دربی کسل کننده باشید!/ وضعیت استقلال از پرسپولیس بدتر است
نزدیکی فینال جام جهانی به مسابقه دربی، چه تاثیری روی عملکرد بازیکنان خواهد داشت؟
هیچ تاثیری روی بازی این دو تیم ندارد. کسی که میخواهد در آن سطح بازی کند نمی‌تواند با تماشای فینال، مثل آرژانتین و فرانسه باشد! چنین فوتبالی، می‌طلبد که سالیان سال ساختار فوتبالی کشور درست عمل کند. با این فینالی که تازه مردم دیده اند بازیکنان دو تیم هر چقدر تلاش کنند هرگز فوتبال شان به چشم نمی‌آید و بازی کسل کننده می‌شود.
به عنوان کسی که سابقه سرمربیگری در دربی را دارید اوضاع و احوال استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
آنها هم در حد پرسپولیس و شاید پایین تر باشند. بازیکنان باتجربه در هر دو تیم حضور دارند اما فکر می‌کنم تعداد نفراتشان در جمع بازیکنان پرسپولیس بیشتر باشد. به طور کلی این بازی غیر قابل پیش بینی است و من پیش‌بینی می‌کم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس با یک گل برنده می‌شود و سه امتیاز را می‌گیرد.
چه کسی گل پرسپولیس را می‌زند؟
اگر لوکادیا که بهترین گلزن پرسپولیس بود حضور داشت می‌گفتم او می‌زند ولی حالا در این شرایط دیگر نمی‌توان گفت چه کسی گل برتری پرسپولیس را به ثمر خواهد رساند.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp