یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کرمان موتور با خرید بخش اصلی از سهام کارمانیا، زیرمجموعه‌های خود را افزایش داد. این گروه خودروسازی ضمن اطلاع‌رسانی به عموم مردم، پاسخگوی مشتریان و شاکیان کارمانیا خواهد بود.

شرکت کارمانیا، اوایل دهه‌ی ۹۰ خورشیدی با عنوان نماینده BYD چین در ایران آغاز به کار کرد. این شرکت موفق به مونتاژ و فروش شاسی‌بلند S6 و سدان F3 از محصولات بی‌وا‌ی‌دی شد؛ اما از سال ۱۳۹۷ به دلایل مختلف نتوانست پاسخگوی تعهدات در قبال مشتریان باشد. افزایش نرخ دلار، تصویب قانون ممنوعیت واردات خودرو و مشکلات دیگر، شاکیان متعدد در پی داشت.
کارمانیا اواخر سال ۱۳۹۶ و اوایل سال ۱۳۹۷  اقدام به پیش‌فروش بی‌وای‌دی S7 کرد اما هرگز نتوانست حتی یک دستگاه S7 تحویل مشتریان دهد. بنابر اطلاعات غیررسمی، ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دستگاه خودرو با دریافت پیش‌پرداخت ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان ثبت نام شد. با گذشت بیش از ۴ سال، نتیجه‌ی پرونده‌ی شکایت از کارمانیا مبهم به نظر‌ می‌رسد و این شرکت، شاکیان متعدد دارد.
کارمانیا بی وای دی
در جدیدترین اطلاعیه منتشر شده از سوی کارمانیا آمده است:
طبق توافق صورت گرفته میان شرکت های کرمان موتور و کارمانیا، آنچه از تعهدات شرکت کارمانیا در قبال مشتریان محترم باقی مانده ضمن بروزرسانی، تبدیل به محصولات شرکت کرمان موتور با قیمت قطعی می گردد.
طبعا آن دسته از مشتریان محترم که تمایلی به تبدیل تعهد به محصولات شرکت کرمان موتور نداشته اند، پس از بروزرسانی آورده، می توانند وجوه بروز شده خود را دریافت دارند.
زمان حضور هر یک از مشتریان محترم در شرکت کارمانیا جهت انجام فرایند اداری، از سوی CRM این شرکت به هر یک مشتریان اعلام خواهد شد.
DoctoR
بیچاره ها ۴ سال پیش بجای ماشین ۸۰ میلیون تومن گوسفند میخریدند الان سرمایشون ۲-۳ میلیارد شده بود😂
shayan1renault
اون شرکت چیکار کنه
یه روز دلار میره بالا
یه روز تحریم
بنظرم شرکت ها نباید در ایران پیش فروش کنن
ووقتی محصولشون امادس نقد بفروشن
حسام
ینی اگه اون زمان مشتری ۶۰ میلیون پیش‌پرداخت داشته و مثلا این مبلغ ۴۰ درصد ( بالفرض مثال) قیمت اون زمان ماشین بوده، الان اون مبلغ معادل سازی میشه؟
کوروش
با سلام و احترام ،
“شرکت خودروسازی کارمانیا” از زمان تأسیس ، زیر گروه “هولدینگ گروه صنایع خودروسازی کرمان” بود .
این چه بازی مسخره ایی است ، که این هولدینگ راه انداخته است ؟!
Amard
کار همیشگی گول زدن و بازی با افکار عمومی همین کرمان موتور مال کارمندان دولت که به اسم محرومیت زدایی دارن جیب بری میکنند من از اونها تعجب نمیکنن از مردم تعجب میکنن که به خاطر دو زار سود حاضرن هر خفتی تحمل کنن دنیا انقد براشون با ارزش
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp