یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در حالیکه پرسپولیسی ها خود را برای دربی پایتخت آماده می کنند مهاجم گلزن این تیم ساز رفتن را کوک کرده است.
از شب گذشته یورگن لوکادیا  مهاجم هلندی پرسپولیس تصمیم به ترک ناگهانی ایران گرفته و قصد دارد ببرای دیدار با خانواده‌اش و به بهانه بیماری همسرش به اسپانیا برود. این در حالی است که ویدیوی کوتاهی از همسر لوکادیا در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد او بیماری ندارد و صحبت لوکادیا برای بودن در کنار همسرش بهانه او بوده است!
این بازیکن شب گذشته و امروز به فرودگاه امام خمینی رفت تا تهران را ترک کند اما به دلیل نداشتن مفاصاحساب مالیاتی، ممنوع‌الخروج بوده و به همین دلیل هنوز نتوانسته تا کشورمان را ترک کند.
برخی از مسئولان پرسپولیس که پیگیر این مسئله هستند اعلام کردند که لوکادیا دقایقی قبل از فرودگاه امام خمینی به محل اقامت خود در تهران برگشته اما همچنان پای خود را در یک کفش کرده که به دلیل دیدار با خانواده خود تهران را ترک خواهد کرد. 
از طرف دیگر پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند تا نظر لوکادیا را برگردانده و او در آخرین تمرین پیش از بازی با  استقلال با اردوی سرخ‌پوشان برود تا بتوانند از این بازیکن در دربی ۹۹ استفاده کنند.
این در حالی است که یحیی گل‌محمدی برنامه‌های ویژه‌ای برای استفاده از لوکادیا در دربی داشت و اگر سرخ‌پوشان بتوانند این مهاجم را متقاعد کنند تا به تمرینات برگردد شاید حتی شماره ۴ پرسپولیس روز سه‌شنبه مقابل استقلال به میدان برود. هرچه که هست فردا روز حیاتی برای پرسپولیس و یورگن لوکادیا خواهد بود.
فارس
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp