یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرویس کمک اضطراری جدید اپل که برای کاربران آیفون در نظر گرفته شده و با استفاده از ماهواره می‌تواند جان کاربران را نجات دهد اولین عملیات نجات موفقیت‌آمیز خودش را جشن گرفته است.


آن‌طور که تیم جست‌وجو و نجات مونترز می‌گوید، دو نفر با یک خودرو در حال رانندگی در پارک ملی آنجلز بوده‌اند که ناگهان خودروی آن‌ها از جاده منحرف شده و با کوه برخورد می‌کند. این حادثه به حدی شدید بوده که بخش‌هایی از خودرو آسیب جدی دیده و پس از برخورد با کوه نیز خودرو به دره‌ای با ارتفاع کم سقوط کرده است.
از آنجایی که جاده جنگلی یاد شده چند کیلومتری از مسیرهای اصلی به دور بوده و پوشش گوشی همراه نیز وجود نداشته است، دو سرنشین خودرو تصمیم می‌گیرند از سرویس ارتباط ماهواره‌ای جدید اپل که به تازگی در گوشی‌های آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو معرفی شده است استفاده کنند. این سرویس از کاربران می‌خواهد تا گوشی خود را به سمت یک ماهواره در حال عبور بگیرند و زمانی که اتصال برقرار شد موقعیت مکانی آن‌ها در هر شرایطی به تیم‌های نجات ارسال خواهد شد. در این عملیات موقعیت سرنشینان خودرو به اداره آتش‌نشانی لس‌آنجلس، اداره پلیس و تیم جست‌وجو و نجات مونترز ارسال شده است. تیم نجات می‌گوید:
مرکز تماس موقعیت دقیق حادثه دیدگان را به ما ارسال کرد. بالگرد نجات ۵ قادر بوده موقعیت سرنشینان خودرو را ردیابی کند. پس از آن بود که امدادگران فهمیدند دو سرنشینان خودرو یک آقا و خانم حدود ۲۵ ساله بوده‌اند و جراحتی سطحی داشته‌اند. بالگرد سپس آن‌ها را از دره خارج کرده و به بیمارستان محلی رسانده است.
سرویس کمک اضطراری جدید اپل یکی از چندین روش ممکن برای استفاده مستقیم افراد از ماهواره‌هاست. شرکت لینک قول داده تبادل معمول داده‌ها برای موقعیت‌های اضطراری را راه‌اندازی کند و تی موبایل نیز در حال همکاری با استارلینک برای فعال‌سازی چنین سرویس‌هایی است.
ممد ژانگولر
فکر کنم تکنولوژی ماهواره ایی ایلان ماسک تکمیل بشه این تکنولوژیه اپل حکایت واکی تاکی باشه در برابر اون عظمت
Lamborghini
قابلیت جالبی هست
باید دید اپل اجازه میده کاربران ایرانی هم از این ویژگی استفاده کنند
ح
نه نمیشه میخوای اپل زنگ بزنه به ایران بگه یه نفر تصادف کرده و …
غیر ممکنه ما تحریمیم
Hadi
صادق هدایت در کتابی نقل زمان خودش رو اینجور میگه: زمانی که مردمان غرب به فکر تسخیر فضا بودند مردمان به این فکر میکردند که انگشتر در دست چپ ثواب بیشتر داره یا دست راست…
وقتی این خبر ها رو آدم میبینه، افسوس میخوره چرا در بهترین زمان در بدترین مکان گیر افتاده
TESLA
جالبه ، در پی اعلام اینکه اپل و گوگل ( دو غول تولید لوازم الکترونیکی جهان ) توئیتر رو پس از اینکه ایلان ماسک صاحبش شده تهدید کردند ، خود ایلان خان اعلام کرده اگر اپل و گوگل به این کارهاشون ادامه بدهند و حتی تصمیم بگیرند اپلیکیشن توئیتر رو برای تمام محصولاتشون فیلتر و مسدود کنند ، خود تسلا دست به ساخت گوشی های فوق هوشمند میزنه جالبه بدونید موبایلی که ماسک ازش استفاده میکنه ساخت تسلا هست و از ویژگی های منحصربه‌فرد این گوشی اینه که هیچوقت شارژ تموم نمیکنه و همه جای کره زمین آنتن میده ، وای خدا کنه تولید بشه اینطوری دنیا تکنولوژی دچار یه پیشرفت و تحول بزرگ میشه 🤩🤩
THE1
اونوقت اینجا در قابلمه رو می ذارن تا از ۱۰۰ متری کرونا رو تشخیص بده…….،،،،،:)
تازه همینطوری میخوان دنیا رو هم تسخیر کنن و افاضاتشون رو صادر کنن…
fordglx2008
خداروشکر
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp