یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه خودروسازی سایپا نیز همانند دیگر خودروساز کشور، براساس یک برنامه تعیین شده، قرعه کشی چندین محصول از این شرکت را برگزار و بخشی از نیاز بازار را به صورت پیش‌فروش عرضه می‌کند. پیش‌تر فروش و انجام قرعه‌کشی بر عهده سامانه یکپارچه فروش خودرو بود اما در حال حاضر، شرکت سایپا به صورت مستقیم اقدام به فروش محصولات خود می‌کند. هر بار که اطلاعیه مربوط به پیش‌فروش بیان می‌شود، شرایط پیش فروش محصولات سایپا مربوط به خرید هم اطلاع‌رسانی می‌شود تا متقاضیان بر اساس جزئیات آن جهت خرید خودرو تصمیم بگیرند.
در ادامه به جداول زمان و نحوه پیش فروش سایپا به همراه قیمت روز خودرو صفر اشاره خواهد شد. افراد می‌توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات سایپا و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.
فروش فوری وانت نیسان دوگانه‌سوز، توسط شرکت خودروسازی زامیاد، از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه ۲۴ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.
نوع خودرو
۳۸۹.۹۰۰.۰۰۰
متقاضیان برای خرید این خودرو می‌تواند به سامانه فروش سایپا مراجعه کنند.
گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق‌العاده دو محصول خود (ویژه متقاضیان عادی) را از ساعت ۱۱ روز شنبه، ۱۹ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌کند.
گروه خودروسازی سایپا، جدیدترین طرح پیش‌فروش یکساله خود ویژه متقاضیان عادی را از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه، ۱۷ آذر ۱۴۰۱، آغاز می‌کند.
نوع خودرو
پیش‌پرداخت (تومان)
شاهین G
ساینا S اتوماتیک
اردیبهشت الی مهر ۱۴۰۲
۱۳۹.۲۵۰.۰۰۰
ساینا S دوگانه سوز
۸۴.۹۳۵.۵۰۰
گروه خودروسازی سایپا، طرح فروش فوق‌العاده خودرو کوییک را از ساعت ۱۱ روز شنبه، ۱۲ آذر ۱۴۰۱ آغاز می‌کند.
متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند به سامانه اینترنتی سایپا مراجعه کنند.
شرکت خودروسازی سایپا، جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده خودرو شاهین ویژه متقاضیان عادی را از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه، ۳ آذر ۱۴۰۱، آغاز کرد.
نام خودرو
۳۴۴.۷۴۷.۰۰۰
خودروسازی سایپا، طرح پیش‌فروش خودروی شاهین را از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه، ۳ آذر ۱۴۰۱، آغاز کرد.
نام خودرو
۱۷۲.۳۷۳.۵۰۰
فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.
حسین قربان‌زاده، رییس سازمان خصوصی‌سازی، درباره قیمت‌گذاری دستوری خودروهای ایران خودرو و سایپا گفت:
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از تولید محصولات جدید توسط این شرکت خبر داد و گفت:
عبدالله توکلی لاهیجانی، مدیر کل دفتر صنایع خودرویی وزارت صمت، درباره رونمایی از محصول شاسی‌بلند تولید داخل گفت:
محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، درباره صادرات محصولات این شرکت گفت:
امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، درباره تخصیص خودرو به جانبازان گفت:
اولین مرکز فروش و خدمات پس از فروش مشترک سایپا و ایران خودرو فعالیت خود را آغاز کرد. این پروژه یکی از تفاهم‌نامه اتحاد استراتژیک این دو خودروساز است و با هدف دسترسی آسان‌تر مشتریان به خدمات تعمیرگاهی و کاهش هزینه‌های این دو شرکت و همین طور کاهش هزینه‌های مشتریان است.
محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا، با تاکید بر اهمیت هم‌افزایی ایران خودرو و سایپا برای استفاده از ظرفیت‌های مشترک، گفت:
گروه خودروسازی سایپا قصد دارد در راستای اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت پارس خودرو را واگذار کرد. بدین ترتیب سهام پارس خودرو به صورت بلوکی بر اساس قانون و مقررات مربوطه به اشخاص حقوقی و حقیقی فروخته خواهد شد.
شرکت‌ها و اشخاصی که متقاضی خرید پارس خودرو هستند می‌توانند برای دریافت و تکمیل‌ فرم‌ها و تایید صلاحیت به مدت ۱۵ روز از تاریخ انتشار آگهی به شرکت سایپا در کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج مراجعه کنند.
محمدعلی تیموری مدیر عامل سایپا گفت:
به گفته امیرحسین تابع‌جماعت، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل و دبیر کمیته نام‌گذاری محصولات گروه خودروسازی سایپا، در آینده نه چندان دور، شاهین و آریا CVT و ساینا و کوییک GX با موتورهای پیشرفته‌تری به بازار عرضه می‌شوند.
او همچنین درباره نام پیکاپ جدید سایپا صحبت کرد. نام این محصول سهند است. پیکاپ شهری دیگری نیز در خط تولید این گروه خودروسازی قرار دارد که با نام سپهر به بازار خواهد رسید.
هاچبک کوییک یکی دیگر از محصولات گروه خودروسازی سایپا است که از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در آبان ۱۴۰۰ توانست ۴ ستاره دریافت کند.
این هاچبک کوچک از سال ۱۳۹۷ روی خط تولید پارس خودرو، یکی از زیرمجموعه‌های سایپا قرار دارد. پارس‌خودرویی‌ها توانسته‌اند کیفیت کوییک را ارتقا دهند و از ۲ ستاره به ۴ ستاره برسانند.
شاهین، محصول دیگر سایپا است که توانسته ۴ ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بگیرد.
خودرو تازه‌ وارد شاهین، محصول گروه خودروسازی سایپا، برای اولین بار مورد ارزیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفت و توانست ۴ ستاره بگیرد.
سایپا شاهین، ۴ ستاره کیفی را برای قبولی در تست‌های فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، بدنه، رنگ، صداهای غیرعادی و نفوذ آب دریافت کرد.
ثبت‌نام محصولات سایپا پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود
دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن، گواهینامه رانندگی و نداشتن پلاک انتظامی فعال خودرو و غیره

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp