یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دسامبر 14, 2022


با آغاز فروش دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن در بورس کالا، قیمت تمام شده این کراس اوور جدید به فراتر از ۲ میلیارد تومان رسید. قیمت گذاری انجام شده در بورس کالا برای دیگنیتی پرستیژ، نزدیک به ۱۱۶ درصد نسبت به بهای مصوب کارخانه افزایش پیدا کرده است.
حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ در اسب بخار
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، بر اساس آنچه که بورس کالا اعلام کرده است، دیگنیتی پرستیژ قیمت پایه ۹۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را داشته است.
در نخستین نوبت عرضه دیگنیتی، ۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم مشکی) با قیمت پایه ۹۹۶.۵ میلیون تومان روی تابلو رفت.
در برابر عرضه مزبور، ۳۸۲ دستگاه تقاضا شکل گرفت که عرضه مزبور با ۷۵.۸۸ درصد رقابت با میانگین قیمت ۱.۷۵۲میلیارد تومان فروخته شد. کمترین قیمت مچ شده نیز ۱.۷۵۲میلیارد تومان بود.
تحویل خودروی مزبور ۲۳ بهمن امسال در انبار کارخانه صورت می گیرد.
قیمت تمام شده خودروی دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم مشکی) در بورس کالا به اضافه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های جانبی به مبلغ ۳۳.۹ میلیون تومان خواهد بود.
در دومین نوبت عرضه دیگنیتی، ۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم قرمز) با قیمت پایه ۹۹۶.۵ میلیون تومان روی تابلو رفت.
در برابر عرضه مزبور، ۳۸۲ دستگاه تقاضا شکل گرفت که عرضه مزبور با ۸۰.۴۲ درصد رقابت با میانگین قیمت ۱.۷۹۷ میلیارد تومان فروخته شد. کمترین قیمت مچ شده نیز ۱.۷۹۷ میلیارد تومان بود.
تحویل خودروی مزبور ۲۳ بهمن امسال در انبار کارخانه صورت می گیرد.
قیمت تمام شده خودروی دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم قرمز) در بورس کالا به اضافه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های جانبی به مبلغ ۳۳.۹ میلیون تومان خواهد بود.
در سومین نوبت عرضه دیگنیتی، ۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم مشکی) با قیمت پایه ۹۹۶.۵ میلیون تومان روی تابلو رفت.
در برابر عرضه مزبور، ۵۵۷ دستگاه تقاضا شکل گرفت که عرضه مزبور با ۹۰.۸۴ درصد رقابت با میانگین قیمت ۱.۹۰۱ میلیارد تومان فروخته شد. کمترین قیمت مچ شده نیز ۱.۹۰۱میلیارد تومان بود.
تحویل خودروی مزبور ۲۳ بهمن امسال در انبار کارخانه صورت می گیرد.
قیمت تمام شده خودروی دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم مشکی) در بورس کالا به اضافه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های جانبی به مبلغ ۳۳.۹ میلیون تومان خواهد بود.
در نوبت پایانی عرضه دیگنیتی، ۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم قرمز) با قیمت پایه ۹۹۶.۵ میلیون تومان روی تابلو رفت.
در برابر عرضه مزبور، ۷۱۹ دستگاه تقاضا شکل گرفت که عرضه مزبور با ۱۱۵.۸۲ درصد رقابت با میانگین قیمت ۲.۱۵۰ میلیارد تومان فروخته شد. کمترین قیمت مچ شده نیز ۲.۱۵۰ میلیارد تومان بود.
تحویل خودروی مزبور ۲۳ بهمن امسال در انبار کارخانه صورت میگیرد.
قیمت تمام شده خودروی دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم قرمز) در بورس کالا به اضافه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های جانبی به مبلغ ۳۳.۹ میلیون تومان خواهد بود.
تمام این قیمت گذاری ها در بورس کالا توسط مصرف کنندگان در حالی اتفاق افتاده که گروه بهمن در شرایط فروش با قرعه کشی خود، قیمت تمام شده دیگینیتی پرستیژ یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان است. اما حال شاهد هستیم که دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا، هزینه تمام شده بیش از دو میلیارد تومان را برای مشتریان دارد. در برخی موارد هزینه تمام شده این کراس اوور ارتقا یافته با احتساب مالیات ۹ درصد، هزینه بیمه، شماره گذاری و… به بیش از دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می رسد.
به نظر شما نمیشه که بهمن به نمایندگیهاش بگه که خودرو عرضه شده توسط خودش رو در بورس با قیمت هماهنگ شده یعنی بین ۱۸۰۰ تا ۲ ملیارد بخرن درنتیجه با این تکنیک قیمت این ماشین به شکل حباب با آخرین قیمت گذاری در بورس در بازار هم توسط نمایندگی قیمت گذاری میشه و در نتیجه اینجوری بهمن هم قیمت مصوب ۹۹۰ ملیونی تعیین شده رو دور میزنه چون بعد خودرو را با دوملیارد و دویست در بازار آزاد میفروشه و هم با ایجاد حباب در قیمت دلال ها رو به خرید این خودرو تشویق میکنه و در واقع برای محصولش بازار آزاد مطمئنی رو درست میکنه که عمده خریداران این چینی های قیمت حبابی هم همین دلالان هستند. نظرتون چیه.
قطعا همین طور است بلاخص که میزان عرضه بسیار کم بوده دولت هم فهمیده و گفته از این به بعد باید حداقل ۵۰۰ تا عرضه کنند الان تبگو ۸ را که موتورش قوی ولی ۱۶۰۰ است به ضرب ۵۰ درصد وام هم نمیتوانند بفروشند
دقیقا درسته آخه چ منطقی پشت این قیمت هست کدام مصرف کننده؟!مصرف کننده منم که بیچاره شدم توی نمایشگاه دیدم گفتم خوبه۱۱۲۰ پولم میرسه.امروز اصلا قیمت های پیشنهادی نجومی بالا رفت.واقعا کی ۲۳۵۰ میده واسه این ماشین!؟؟؟؟جز خود نامردشون.بورس کالا هم یه سیاه بازی بیش نیست
این دیگه رسما کلاهبرداریه.تامام