یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین شرایط فروش اعلام شده از سوی بهمن موتور. ثبت نام بهمن موتور شامل تمامی طرح‌های ارائه شده از سوی این شرکت از جمله پیش‌فروش، فروش فوری، نقدی و اقساطی با جزئیات و مشخصات کامل است.
حتما بخوانید: شرایط فروش محصولات فونیکس مدیران خودرو
بد نیست بدانید که بهمن موتور یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال خصوصی در حوزه خودروسازی است که همراه با شرکت‌ها و کمپانی‌های خودروسازی داخلی در تلاش است با عرضه طرح‌های فروش متنوع شرایط ملتهب بازار را کمی تعدیل کند.
عناوین این مطلب
شرایط فروش نقدی اعتباری محصولات شرکت بهمن موتور ویژه آذرماه ۱۴۰۱ از روز شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد.
این بخشنامه از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۹ آذر ماه سال جاری فعال خواهد بود.
ثبت نام بهمن موتور
طرح جدید فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دوکابین ویژه آبان ماه ۱۴۰۱ از صبح امروز آغاز خواهد شد.
این بخشنامه از تاریخ شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه سال جاری ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.
ثبت نام بهمن موتور
براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، سه‌شنبه هفته آینده (۲۴ آبان) ۶۵ دستگاه کارا دو کابین و ۵۰ دستگاه کارا تک‌کابین در تالار خودرو بورس کالا عرضه می‌شود. تاریخ تحویل خودروهای وانت کارا که سه‌شنبه هفته آینده ۲۴ آبان عرضه می‌شود، دو ماهه و روز ۲۴ دی خواهد بود.
قیمت پایه کارا دو کابین ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کارا تک کابین ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
درخصوص کارا دو کابین علاوه بر قیمت پایه، هزینه‌های دیگری همچون، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها در مجموع ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال افزوده می‌شود.
همچنین درباره کارا تک کابین علاوه بر قیمت پایه، هزینه‌های دیگری همچون، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها جمعا ۷۴ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال اضافه می‌شود.
در سایر مشخصات کالای قابل عرضه نیز آمده است: محدودیتی برای تعداد تقاضای اشخاص حقیقی و حقوقی در ثبت سفارش وجود ندارد. صدور سند و شماره‌گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و رنگ خودروها سفید است.
طرح فروش نقدی محصولات بهمن موتور از هفته آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از شنبه آینده نسبت به ثبت نام در این طرح فروش اقدام کنند.
این طرح از تاریخ شنبه هفته آینده مورخ ۳۰ مهرماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp