یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
پیرو اطلاعیه سازمان اموال تملیکی پس از برگزاری دور اول مزایده فروش خودروهای وارداتی برای 1040 دستگاه خودرو، 76 دستگاه از خودروها به فروش نرسید. از خودروهای باقی مانده در دور دوم 74 دستگاه به ارزش 428 میلیارد تومان به علاوه هزینه مالیات بر ارزش افزوده به فروش رسید.
در مدت زمان مزایده فوق العاده خودروهای خارجی شماره 565 بیش از 2.5 میلیون نفر به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) مراجعه کرده و در نهایت 23 هزار نفر برای شرکت در این مزایده اقدام به گرفتن امضای الکترونیک یا توکن کردند. برای شرکت در مزایده فوق العاده دوم شماره 566 نیز 6500 نفر امضای الکترونیک جدید دریافت کردند.
طی هشتمین مزایده الکترونیک سازمان اموال تملیکی در سال جاری که از روز گذشته نهم آذرماه آغاز شده است، مجموعا 38 دستگاه خودرو سواری وارداتی باقیمانده از دو مزایده فوق العاده قبلی از دو استان بوشهر و خوزستان عرضه و در معرض بازدید و خرید متقاضیان قرار گرفته است.
بر این اساس، خودرو سواری BMW 730LI مدل 2017 رنگ مشکی، خودرو سواری هیوندای سانتافه مدل 2017 رنگ سفید، لکسوس NX مدل 2017، تویوتا CHR مدل 2017، تویوتا RAV4 مدل 2017، کیا سورنتو مدل 2017، هیوندای سوناتا هیبریدی مدل 2017، هیوندای توسان مدل 2017، خودرو سواری سراتو YD مدل 2017 رنگ مشکی در بندر بوشهر و گناوه و گمرک استان خوزستان در این مزایده عرضه خواهند شد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceبی رحمانه ترین گل جام جهانی به روایت تصاویر
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp