یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شرکت لوردزتاون موتورز جزو استارت آپ هایی است که با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم کرده و راه زیادی را تا تبدیل شدن به یک خودروساز واقعی پیموده است. حالا به نظر می‌رسد تلاش‌های این برند نتیجه داده و اولین نمونه‌های وانت پیکاپ اندورانس به دست مشتریان رسیده‌اند.


شرکت موردبحث اعلام کرد وانت اندورانس تأییدیه‌های لازم از سوی EPA و CARB را دریافت نموده و بنابراین می‌تواند فروش خودروهای خود را شروع کند. همچنین اولین نمونه‌های این وانت بدون آلایندگی به دست مشتریان رسیده‌اند. تولید اندورانس در کارخانه متعلق به فاکسکان در اوهایو انجام می‌شود و لوردزتاون موتورز به دنبال تحویل ۵۰ دستگاه از این خودرو به مشتریان تا پیش از پایان سال جاری میلادی است. همچنین ۴۵۰ دستگاه دیگر نیز در سه‌ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۳ به دست مشتریان خواهند رسید.
اوایل ماه جاری میلادی بود که این شرکت توانست ۱۲ دستگاه اندورانس برقی را تولید کند هرچند سرعت تولید این خودروها به خاطر تمرکز روی کیفیت و محدودیت‌های مربوط به تأمین قطعات پایین گزارش شده است. انتظار می‌رود سرعت تولید این خودروها در روزهای آتی بیشتر شود؛ و در سالی که از بین ۹ فینالیست جوایز مربوط به خودروی سال آمریکا ۶ خودرو از نوع برقی بوده‌اند، اندورانس یکی از ۳ فینالیست کلاس وانت پیکاپ هاست. این خودرو برای کسب مقام اول باید با وانت‌های فورد F-150 لایتنینگ و شورولت سیلورادو ZR2 رقابت کند.
لوردزتاون موتورز هدف خود را تولید ۳ هزار دستگاه وانت اندورانس تا پایان سال ۲۰۲۳ اعلام کرده است. البته دستیابی به این هدف نیازمند یافتن سرمایه جدید خواهد بود. شایان ذکر است این برند قبلاً نیز سرمایه‌ای را از سوی فاکسکان جذب کرده بود. آینده این شرکت با اما و اگرهایی همراه است و مشخص نیست که آینده برای آن چگونه رقم خواهد خورد؟ آیا لوردزتاون خواهد توانست سرمایه لازم برای حیات خود را تأمین کند یا اینکه به دیگر شرکت‌های گمنامی تبدیل می‌شود که دیگر اثری از آن‌ها در صنعت خودرو نیست…
AMANTE
اولین رندر های دیجیتالی که ازش بیرون اومد خیلی طراحی عضلانی و پف کرده ای داشت و جذاب بود ولی در نمونه ی تولید اصلا اینطور نیست.
اگه مثل رندر هاش بود به نظر من میتونست جزو رقبای سرسخت حداقل از نظر طراحی باشه.
NAVID۰۰۹۸
در دنیایی داریم زندگی میکنیم که شرکت‌های بزرگ هم به سختی گذر زمان میکنند چه برسه یه استارتاپ جدید آن هم در صنعت خودرو !
خیر ، مطمئناً این شرکت میمیرد چون انقلابی در وجودش نیست تا بتواند با رقبای بزرگ رقابت کند و از طرفی هم شرکت‌های بزرگ نامدار دیر یا زود توسط چینی‌ها بلعیده میشوند !
محمد
نوآوری های این ماشین فنی بود تا ظاهری مثلا موتور هاشو به طور کامل توی چرخ ها قرار داده بود تا فضای داخلی آزاد بشه لوسید هم فعلا تولید بالایی نداره ولی ماشین‌ هاش پر نوآوری و ویژگی های بی سابقست طبیعی هم هست مشتری بهش اعتماد می‌کنه اما این ماشین هنوز واقعا در حدی نیست که بخوای ریویان و اف ۱۵۰ لایتینگ رو ول کنی و اینو بخری
Dian
یه لحظه فکر کردم چینیه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp