یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بازار خودروی کشور این روزها حال خوبی ندارد. افزایش شدید قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در پی تغییرات نرخ ارز و سکه باعث سردرگمی مشتریان شده است.

به گزارش پدال، در هفته جاری بازار خودروی کشور با التهاب ناشی از تغییرات شدید قیمت‌ها دست و پنجه نرم کرد. افزایش قیمتی که کارشناسان بازار دلیل آن را علاوه بر افزایش نرخ ارز و سکه، ورود چراغ خاموش سرمایه گذاران به بازار خودرو پس از حدود ۹ ماه ثبات و آرامش نسبی می‌دانند.
بررسی‌های میدانی حاکی از آن است که بدلیل افزایش قیمت‌ها، بازار در شرایط بی‌ثباتی قرار داشته و فروشندگان به امید افزایش بیشتر قیمت خودرو در روزهای آینده، از فروش خودروی خود امتناع می‌کنند. در حال حاضر میزان معاملات به حداقل ممکن رسیده و اندک فروشندگان سعی دارند قیمت‌های بالاتری را به خریداران اعلام کنند.
قیمت روز خودروهای ایرانی و مونتاژی (قیمت ها به میلیون تومان است)
کافر مقدس
و این گزارش دنیا را تکان داد
یکجور میگه آشفته بازار انگار عمری زندگی مون در آرامش بوده!
همیشه همین بوده چون همیشه منفعت فردی در ایران ارجحیت داره به منفعت جمعی.بمال بماله تو هم خودت بمال
کافر مقدس
بین آمیکو آسنا دستی و اتومات ۵۰۰تومن فرق هست!یه گیربکس ۵۰۰تومن! ۱۲۶۰ کجا ۱۷۶۰ کجا! چندصد نفر این وسط سهم دارن مگه
خوبه موتورسیکلت ۲۵۰به بالا مجاز نیست تو ایران .موتور۴هزار دلاری رو ۳۵۰میفروشن.تصور کن هزار سی سی تو ایران سوار شدنی بود چه حالی میکردن مسئولین
بالاخره مخارج زندگی بچه ها و نوه ها تو لندن باید دربیاد دیگه
زیزیگولو
قصه از کجا شروع شد؟ از گل و باغ و جوونه؟ ایران شده بدترین بازار دنیا واسه خریدن ماشین!! بنجلایی که حکم طلا رو بازی میکنن!! خریدارایی که تبدیل به دلال میشن!!! سازنده هایی که فقط نظاره میکنن و حمایتای همیشگی و بی پایه و اساسو مضحکی که دولت از سازنده ها میکنه!!!! فناوری روز و ماشینای روز دنیا فراموش شدن و واسه مردم یه رویای دست نیافتتی شدن!!!! روند بالا رفتن هر روزه و سرسام آور قیمت خودرو و هر روز بدتر از دیروز!!! آیا بدتر از اینم میشه؟
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp