یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خرابی ماشین می تواند حسابی باعث سردرگمی و ناامیدی سرنشینان شود، و اگر این خرابی در جاده و وسط خیابان به وجود بیاید یک مشکل ایمنی به حساب می آید. در این مقاله نکاتی را برای شما گفتیم که در صورت خراب شدن خودرو یا پنچر شدن لاستیک به شما و مسافرانتان کمک کند.
وقتی در مورد خراب شدن خودرویتان هیچ استرسی نداشته باشید، پس با خیال راحت رانندگی می کنید. امداد خودروی آقای امداد به شما کمک می کند تا در همه جاده ها امن برانید.
به محض اینکه احساس کردید مشکلی وجود دارد، چراغ های خطر ماشین را روشن کنید تا به سایر رانندگان هشدار دهید. انجمن ملی رانندگان (NMA) توصیه می کند که چراغ ها را تا رسیدن کمک روشن نگه دارید.
اگر ماشین شما به صورت ناگهانی در خیابان یا حتی جاده های بیرون شهر خراب شد در قدم اول حتما به سمت شانه راست جاده رانندگی کنید. همچنین توصیه می شود که به مکانی امن و مسطح بروید که تا حد امکان از ترافیک در حال حرکت دور باشد.
دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا (DMV) توصیه می کند که ترمز اضطراری خود را بکشید که گاهی اوقات ترمز دستی نیز به آن می گویند. DMV کالیفرنیا می‌گوید، اگر مجبور به پارک کردن در یک تپه یا شیب هستید، چرخ‌های ماشین را بیرون از جاده بگذارید تا از لیز خوردن خودرو به سمت ترافیک ماشین ها جلوگیری شود.
اگر در بزرگراه یا جاده شلوغ هستید، مؤسسه اطلاعات بیمه (III) توصیه می کند که برای بررسی آسیب یا رفع مشکل مکانیکی از وسیله نقلیه خود خارج نشوید. اگر نیاز به پیاده شدن از ماشین دارید، وسیله نقلیه خود را به مکانی امن ببرید و مطمئن شوید که جاده اطرافتان کاملاً صاف است. اگر در سمت راست جاده متوقف شدید، از درب سمت سرنشین خارج شوید.
هنگامی که با خیال راحت از خودرو خارج شدید، کاپوت خود را باز کنید تا به سایر رانندگان اطلاع دهید که باید با احتیاط حرکت کنند. طبق NMA (انجمن ملی رانندگان، این به سایر رانندگان هشدار می دهد که ماشین شما خراب شده است.
موسسه اطلاعات بیمه توصیه می کند که حتما مثلث خطر با نور بازتابننده را در پشت خودروی خود قرار دهید تا سایر رانندگان از مکانی که در آن توقف کرده‌اید آگاه شوند.
برای کمک گرفتن از یک کامیون یدک‌کش، مکانیک یا کمک‌های کنار جاده‌ای با شرکت های ارائه دهنده امداد خودرو، تماس بگیرید. اگر در شرایط اضطراری هستید یا مطمئن نیستید که با چه کسی تماس بگیرید، برای کمک با پلیس راهنمایی یا پلیس محلی تماس بگیرید.
با خرابی ماشین چه کنم؟
قبل از اینکه در شرایط سختی قرار بگیرید، بهتر است که از قبل در طرح های شرکت های امداد خودرو عضو شوید. دانستن اینکه در صورت خرابی، یا مشکل غیرمنتظره دیگری یک نفر آماده کمک به شماست، می تواند آرامش خاطر شما را فراهم کند. طرح های امداد جاده ای خدماتی مانند:
ممکن است بتوانید طرحهای امداد جاده ای را از شرکت بیمه اتومبیل خود یا از یک ارائه دهنده مستقل خریداری کنید.
خیلی مهمه که برای اتفاقات غیرمنتظره آماده باشید، به خصوص در جاده. امیدواریم از هرگونه اتفاق بد در جاده به دور باشید، اما دانستن اینکه در هر صورت چه کاری باید انجام دهید به نفع شماست.
ارتباط با ما
تلفن تماس:
 ۰۲۱۴۸۲۸۷

دفتر مرکزی : تهران- اشرفی اصفهانی-خیابان سیمون بولیوار- خیابان سجاد – آقای امداد
ایمیل: info[@]aghayeemdad.com
مجوز های آقای امداد
مجوز اتحادیه امداد خودروی تهران
مجوز کسب کار مجازی آقای امداد
خدمات آقای امداد
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp