یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

استفاده از جعبه دنده دستی موجب شده تا دستیابی به بیشینه گشتاور که می تواند 100 نیوتن متر بیشتر از عدد اعلامی برای این خودرو باشد، غیر ممکن شود اما به هر ترتیب لذت رانندگی اسپرت هدف اصلی این پروژه است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از عصر ایران-  ب ام و از اسپرت خاص خود با نام کامل 2023 BMW 3.0 CSL رونمایی کرده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، تزئینات بدنه مخاطب را به یاد نمونه های کلاسیک ب ام و E9 موتور اسپرت در دهه 70 میلادی می اندازد.
در سی اس ال مدل 2023 از چراغ های اصلی جلو با گرافیک داخلی لیزری استفاده شده که مشابه آن را در ام4 سی اس ال دیده بودیم. رینگ های 20 اینچی اختصاصی در محور جلو و 21 اینچی برای محور عقب، منظره نمای جانبی را بهبود داده است. این رینگ های آلومینیومی طلایی از الگوی Y شکل استفاده می کنند و با لاستیک های حرفه ای برند پیرلی هماهنگ شده اند.
رنگ پروژه نیز از کد اختصاصی سفید آلپین و گرافیک بدنه سنتی ام شکل گرفته است. اما در رابطه با پیشرانه همه چیز هیجان انگیزتر می شود زیرا باواریایی ها اینجا از قویترین تپنده 6 سیلندر توربودوقلو 3 لیتری استاندارد خود استفاده کرده اند که برابر با 553 اسب بخار خروجی و 550 نیوتن متر گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ شده تا لذت راننده کاملا به میل خود این هیولای آلمانی را کنترل کند.
البته استفاده از جعبه دنده دستی موجب شده تا دستیابی به بیشینه گشتاور که می تواند 100 نیوتن متر بیشتر از عدد اعلامی برای این خودرو باشد، غیر ممکن شود اما به هر ترتیب لذت رانندگی اسپرت هدف اصلی این پروژه است.
جعبه دنده بوسیله دیفرانسیل تقویت شده M با محور عقب در ارتباط است.
وظیفه کنترل و توقف ب ام و 3.0 سی اس ال برعهده سیستم کربن-سرامیک است که عملکرد بینظیری را ارائه می دهد. سیستم تعلیق M اسپرت تطبیقی نیز یکی دیگر  از ویژگی های ب ام و جدید است.
از این خودرو تنها 50 دستگاه تولید خواهد شد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceرکورد تازه برای کامیون تسلا؛ حمل ۳۷ تن بار تا مسافت ۸۰۰ کیلومتر
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp