یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ابراهیم افشار مدیر کسب و کار گروه بهمن (حوزه خودروهای تجاری) در شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان محصول جدیدی از خانواده امپاور را معرفی کرد.
وی در این خصوص با ارائه اطلاعاتی در خصوص کامیون متوسط مدل BD۳۰۰ اعلام کرد که این محصول همچون کشنده امپاور BD۵۰۰ قطعاً مورد توجه بازار تجاری سواران قرار خواهد گرفت. وی گفت: متأسفانه در چند دهه اخیر هم کامیون‌های تولیدی ایران مطابق با استانداردهای روز دنیا نبوده و هم نتوانسته نیازمندی‌های مشتریان را برآورده کند؛ بدین منظور گروه بهمن وظیفه خود دانسته تا با ورود به این بخش از بازار، به بهبود سیستم حمل نقل کمک کند.
افشار گفت: این محصول با شعار «پرقدرت، ایمن و باداوم» وارد بازار و این اطمینان داده خواهد شد که شرکت بهمن دیزل محصولی اطمینان بخش را وارد بازار خواهد کرد. ابراهیم افشار ضمن تشریح اطلاعات فنی کامیون BD۳۰۰ به چرایی انتخاب «پرقدرت» در شعار اشاره کرد و گفت: موتور این خودرو کامینز با توان ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتن متر است. وی در خصوص سیستم ایمنی این خودرو که در شعار به آن اشاره شده است، گفت: این کامیون مطابقت کامل با استانداردهای ۸۵ گانه کشور و همچنین استانداردهای ایمنی روز دنیا که بخشی از آنها از جمله سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) و سیستم هشدار انحراف از مسیر(LDWS) می‌باشد را دارد.
وی اظهار کرد: این خودرو در دو مدل باری و کمپرسی که هر دو مجهز به جای خواب برای استراحت راننده یا سرنشین می‌باشد عرضه خواهد شد. کابین این خودرو بزرگ، ارگونومیک و مدرن بوده و ظاهری بسیار زیبا دارد. در مدل باری، ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای و در مدل کمپرسی هر دو کاسه‌ای است. سیستم تعلیق جلو در هر دو مدل بادی پارابولیک بوده که به پایداری و راحتی سرنشین کمک خواهد نمود. همچنین سیستم تعلیق عقب در مدل باری به صورت بادی با قابلیت تنظیم ارتفاع و حافظه ذخیره می‌باشد. BD۳۰۰ را می‌توان ایمن ترین کامیون دانست.
ابراهیم افشار همچنین درباره تعبیر «با داوم» برای این محصول گفت: هرچند کیفیت خانواده امپاور بر کسی پوشیده نیست اما لازم به ذکر است قطعات و مجموعه‌های این خودرو از برندهای معتبر و با کیفیت برخوردار بوده و این خودرو تست‌ها و آزمون‌های متعددی را گذرانده است. ما تلاش کردیم کامیونی به روز، ایمن و زیبا در اختیار کاربران قرار دهیم تا محیط کار بسیار بهتری را تجربه نمایند.
افشار گفت: با توجه به ابعاد و اندازه مناسب این خودرو، امکان نصب انواع کاربری در این کامیون‌ها وجود خواهد داشت. افشار در ادامه از عرضه محصول جدیدی از خانواده فورس خبر داد و گفت: با توجه به استقبالی که از کامیونت‌های سری فورس طی یکسال گذشته صورت گرفته، طی دو ماه آینده محصول جدیدی از کامیونت‌های سری فورس را عرضه خواهیم کرد.
مدیر کسب و کار گروه بهمن در خصوص جزئیات این محصول گفت: اطلاعات بیشتر این کامیون به طور رسمی اعلام خواهد شد اما به طور کلی این محصول با عنوان فورس ۱۲ تن شناخته خواهد شد. در کامیون‌های متوسط و سنگین ما با سری امپاور وارد بازار شدیم. سال قبل BD۵۰۰ را وارد بازار کردیم که با استقبال مشتریان روبرو شد. اکنون در خانواده سری امپاور کامیون BD۳۰۰ معرفی شد و در سال آینده BD۴۶۰ نیز که یک کامیون سنگین است به جمع خانواده سری امپاور اضافه می‌شود. همچنین امسال در خانواده FAW، کشنده جدیدی با قدرت موتور ۴۶۰ اسب بخار را روانه بازار خواهیم کرد.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceفوری/ افزایش حقوق کارکنان از آذرماه
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp