یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
فیدلیتی پرایم یکی از کراس‌اوورهای چینی محبوب و خوش فروش در بازار ایران است که از مدتی پیش توسط بهمن موتور عرضه می‌شود. این خودرو به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر و گیربکس دو کلاچه خشک مجهز است، یعنی همان مشخصات فنی که در نسل اول چری تیگو 7 استفاده شده بود.
یکی از دردسرهای مالکان فیدلیتی، مشکل داغ شدن گیربکس دوکلاچه خشک این خودرو در ترافیک‌های سنگین شهری است. بهمن موتور در جریان تحویل خودروهای فیدلیتی پرایم طی سال 1400، وعده داد که از سال آینده فیدلیتی پرایم را به گیربکس دو کلاچه تر مجهز خواهد کرد. اکنون و در آذرماه 1401، فیدلیتی پرایم با گیربکس دو کلاچه تر در نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر شده است.
فیدلیتی پرایم ارتقا یافته همچنان به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر با 155 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر گشتاور است اما در بخش گیربکس آن از جعبه دنده شش سرعته دوکلاچه تر استفاده شده است.
علاوه بر تغییر فنی، چند تغییر کوچک نیز در کابین این خودرو رخ داده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اهرم تعویض دنده الکترونیکی اشاره کرد. کنسول میانی این خودرو نیز اکنون طرحی کاملا جدید دارد و مکان دکمه‌های کنترلی روی آن عوض شده است. انتظار می‌رود پس از عرضه نسخه‌های ارتقا یافته فیدلیتی پرایم به بازار، قیمت نسخه‌های پیشین با افت اندکی همراه باشد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceنکات مهم درباره نگهداری موتور خودرو
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp