یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
محصولات ب‌ام‌و چه سدان و چه شاسی‌بلند، در مسابقات درگ عملکرد بسیار خوبی دارند و در اکثر موارد می‌توان روی پیروزی یک ب‌ام‌و M مدرن در ۴۰۰ متر شرط بست اما اگر یکی از رقبا سبک‌تر باشد و دیگری قدرت بیشتری داشته باشد چه؟ پاسخ این سؤال را در این درگ می‌بینیم که یک ب‌ام‌و X4 M کامپتیشن را در برابر آلفارومئو استلویو کوادریفولیو و مازراتی لوانته مودنا S قرار گرفته است.

نگاهی به جدول مشخصات نشان می‌دهد که هر سه خودرو از دو توربوشارژر، گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک و سامانهٔ چهارچرخ محرک برخوردار هستند اما درحالی‌که پیشرانهٔ ب‌ام‌و شش سیلندر خطی و از آلفا V6 است، مازراتی از موتور V8 استفاده می‌کند. قدرت استلویو و X4 M برابر است اما لوانته هم در قدرت و هم در گشتاور نسبت به آن‌ها برتری دارد. موتور هشت سیلندر مازراتی که در اصل ساخت فراری است، ۷۳۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند درحالی‌که این رقم برای موتور V6 آلفا ۶۰۰ نیوتن متر و برای ب‌ام‌و ۶۵۰ نیوتن متر است. بااین‌حال، قوی‌ترین عضو جمع با وزن ۲۱۷۰ کیلوگرمی از همه سنگین‌تر است. این کراس‌اوور ایتالیایی ۱۰۴ کیلوگرم از ب‌ام‌و و ۲۱۳ کیلوگرم از آلفارومئو وزن بیشتری دارد.

البته صرفاً از روی اعداد و ارقام در جدول مشخصات نمی‌توان برندهٔ مسابقات درگ را مشخص کرد زیرا عوامل دیگری مثل واکنش راننده و عملکرد گیربکس هم در این موضوع دخیل خواهد بود. به همین دلیل، در دو مسابقهٔ درگ از حالت سکون، ب‌ام‌و تقریباً بدون مشکل دو رقیب ایتالیایی را مغلوب کرد اما نتیجه در مسابقهٔ رولینگ از سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت متفاوت بود. در اینجا X4 آخر شد و پیروزی به آلفارومئو رسید. در رولینگ بعدی از سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت اما بازهم کراس‌اوور باواریایی‌ها زودتر از بقیه به خط پایان رسید.
ب‌ام‌و X4 M کامپتیشن
آلفارومئو استلویو QV
مازراتی لوانته مودنا S
Reza Waffen SS
یکی از اصلی ترین دلایل شکست مازراتی لوانته تو بازار همین قیمت گزافش نسبت به رقبای قدرش بود
علی
مازراتی را به خاطر موتور فراری اش به اون دوتا ترجیح میدم بعد آلفا انتخابم هست و در نهایت بی ام و
DoctoR
با این کلاس حال نمیکنم حقیقتش درگ برام کسل کننده بود و ادامشو ندیدم ۲۰/۳۰هزار دلار بذاری روی پول مازراتی و با خرید اسکلید و از ۶.۲ لیتری V8 سوپرشارژ لذت ببری
phonix
یعنی بگیری اینی که الفا رو اینطور کرده رو بکشی
این چیه؟
یه چیزی تو ایستا دیدی صرفا
اگ ر ظاهر براتون مهمه الفا اگر نه بی ام وه هرچند که مشکلی با ظاهرش ندارم
Royal Driver UK 70
لوانته و استلویو عشقن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp