یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه صنعتی ایران خودرو با هدف کنترل اختلاف قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار، با برگزاری طرح‌های ثبت نام پیش فروش یکساله و ۹۰ روزه از طریق قرعه کشی محصولات خود برای عرضه خودروها اقدام می‌کند. گرچه پیش‌تر فروش خودرو و انجام قرعه‌کشی توسط سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌شد اما در حال حاضر خودروسازان به صورت مستقیم محصولات خود را به فروش می‌رسانند.
اجرای قرعه کشی‌های متعدد گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا طی دو سال گذشته به حذف واسطه‌گری و متعادل شدن قیمت خودرو در بازار کمک کرده است. افراد می توانند برای اطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.
گروه صنعتی ایران خودرو، در طرح فروش فوری خود وانت جدید آریسان ۲ دوگانه سوز را از یکشنبه، ۲۲ آبان‌ماه ۱۴۰۱، عرضه می‌کند.
نوع خودرو
۲۸۵.۰۰۰.۰۰۰
متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند به سامانه فروش محصولات ایران خورو مراجعه کنند.
خودروی وانت جدید آریسان ۲ دوگانه سوز، محصول ایران خودرو در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از یکشنبه، ۲۲ آبان‌ماه ۱۴۰۱، عرضه می‌شود.
نوع خودرو
۲۸۵.۰۰۰.۰۰۰
گروه صنعتی ایران خودرو در طرح فروش فوری ویژه جایگزینی خودروهای فرسوده، وانت جدید آریسان ۲ دوگانه سوز را از یکشنبه، ۲۲ آبان‌ماه ۱۴۰۱، عرضه می‌کند.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
آریسان ۲ دوگانه سوز
قیمت خودروی جایگزین در زمان واریز وجه مشتری و پس از اسقاط خودرو فرسوده و مجاز شدن مشتری برای ثبت‌نام بر اساس قیمت روز محاسبه می‌شود.
شرکت ایران خودرو، جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را از روز پنجشنبه، ۱۹ آبان ۱۴۰۱، آغاز کرده است.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
سورن پلاس
۲۰۹.۱۲۵.۸۰۰
متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند به سامانه فروش محصولات ایران خودرو مراجعه کنند.
جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو از روز پنجشنبه، ۱۹ آبان ۱۴۰۱، آغاز شده است.
نوع خودرو
۱۱۸.۰۰۰.۰۰۰
تارا اتوماتیک
۱۴۴.۵۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک
۸۶.۰۰۰.۰۰۰
شرکت ایران خودرو از روز پنجشنبه، ۱۹ آبان ۱۴۰۱، جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود ویژه قانون جایگزینی خودروهای فرسوده را آغاز کرده است.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
سورن پلاس
قیمت خودروی جایگزین در زمان واریز وجه توسط مشتری و پس از اسقاط خودرو فرسوده و مجاز شدن مشتری برای ثبت‌نام بر اساس قیمت روز محاسبه می‌شود.
پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7p
۹۰ روز کاری (پس از واریز وجه نهایی)
جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده محصولات شرکت ایران خودرو ویژه قانون جایگزینی خودروهای فرسوده از روز پنجشنبه، ۱۹ آبان ۱۴۰۱، آغاز شده است.
نوع خودرو
۱۱۸.۰۰۰.۰۰۰
تارا اتوماتیک
۱۴۴.۵۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک
۸۶.۰۰۰.۰۰۰
شرکت ایران خودرو در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، فروش فوق‌العاده پژو ۲۰۷ دستی با فرمان برقی ویژه مادران را از روز شنبه، ۲۱ آبان ۱۴۰۱ آغاز می‌کند.
نوع خودرو
۲۱۵.۹۹۶.۷۰۰
شرکت ایران خودرو، فروش فوق‌العاده محصولات خود ویژه مادران را از پنجشنبه، ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱، آغاز کرده است.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
سورن پلاس
۲۰۹.۱۲۵.۸۰۰
طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه مادران از پنجشنبه، ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱، آغاز شده  است.
نوع خودرو
۱۱۸.۰۰۰.۰۰۰
تارا اتوماتیک
۱۴۴.۵۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک
۸۶.۰۰۰.۰۰۰
گروه خودروسازی ایران خودرو روز دوشنبه ۲ آبان‌ماه جدیدترین قیمت محصولات این شرکت را اعلام کرد.
نام خودرو
قیمت جدید (تومان)
پژو جی‌ ال ایکس دوگانه سوز
۱۵۰.۳۴۳.۳۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ بک با سقف شیشه ای
۱۶۵.۸۶۲.۰۰۰
پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P
۱۸۵.۱۷۰.۷۰۰
پژو پارس سال دوگانه سوز
۱۷۶.۸۷۸.۱۰۰
پژو پارس سفارشی (ELX) با موتور TU5
۱۶۹.۳۳۰.۸۰۰
سمند ال ایکس EF7 بنزینی
۱۶۰.۷۱۵.۵۰۰
سورن پلاس با مالتی مدیا
۲۶۱.۴۲۲.۱۰۰
سورن پلاس دوگانه‌سوز
۲۱۵.۰۶۶.۱۰۰
رانا پلاس با موتور TU5P و سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته دستی
۲۰۶.۲۱۶.۴۰۰
دنا پلاس
۳۴۶.۰۲۳.۲۰۰
دنا پلاس توربو دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی
۳۹۸.۳۹۷.۳۰۰
پژو 207i دستی
۲۱۵.۹۹۶.۷۰۰
پژو 207i دستی با سقف شیشه ای
۳۱۸.۷۷۵.۸۰۰
تارا دستی
۴۱۵.۹۵۴.۳۰۰
هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک
۷۹۴.۱۶۷.۸۰۰
 

فروش خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دوم خود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45  و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.
شرکت ایران خودرو از روز ۱۹ آبان ۱۴۰۱، طرح جدید جایگزینی خودروهای فرسوده را اعلام کرده است اما هنوز نتایج طرحی که دو هفته پیش توسط این خودروساز برگزار شد برای برخی از متقاضیان مشخص نیست.
محمد شفیعی‌نژاد، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو، درباره نوسازی ۹ هزار دستگاه تاکسی‌های درون‌شهری توسط این خودروساز گفت:
عبدالله توکلی لاهیجانی، مدیر کل دفتر صنایع خودرویی وزارت صمت، درباره رونمایی از محصول شاسی‌بلند تولید داخل گفت:
مهدی خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو، درباره زمان ورود خودروی ری‌را به بازار گفت:
طبق زمان‌بندی قبلی، خودروی ری‌ را از ابتدای تابستان ۱۴۰۲ به بازار عرضه خواهد شد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از تکمیل و تامین زنجیره قطعات تولید خودرو خبر داد و گفت:
بر اساس اظهارات مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه، در نیمه اول سال ۱۴۰۱، ۱۸ هزار دستگاه خودرو در این کارخانه تولید شده بود و تا پایان سال جاری، آمار تولید به ۴۰ هزار پژو پارس می‌رسد. برنامه تاسیس و راه‌اندازی ایران خودرو کرمانشاه از سال ۱۳۹۴ شروع شد و در سال ۱۳۹۶ با ظرفیت ۱۲۰ دستگاه به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر ۵۸۰ نفر در ایران خودرو کرمانشاه مشغول به کار هستند و مدل‌های TU5 و XUP و XU7 و آپشنال پژو پارس را تولید می‌کنند.
امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، درباره جزئیات تخصیص خودرو به جانبازان گفت:
نخستین مرکز فروش و خدمات پس از فروش مشترک سایپا و ایران خودرو آغاز به کار کرد. این پروژه یکی از تفاهم‌نامه اتحاد استراتژیک سایپا و ایران خودرو است و هدف آن دسترسی آسان‌تر مشتریان به خدمات تعمیرگاهی و کاهش هزینه‌های دو خودروساز بزرگ کشور و همین طور کاهش هزینه‌های مردم است.
علیرضا اسگویی، مدیر بازاریابی ایران‌ خودرو، درباره قانون نوسازی خودروهای فرسوده گفت:
محسن رضایی‌‌منش، معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌ خودرو از دریافت استاندارد ایمنی عابر پیاده ECE R127 برای پژو ۲۰۷ خبر داد.
مهدی خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو از توقف تولید دو خودروی سمند معمولی و پژو ۴۰۵ در روز‌های آینده خبر داد. تولید پژو ۴۰۵ GLX سال ۹۹ متوقف شده بود و طبق اظهارات خطیبی، تیپ SLX هم به زودی از فهرست محصولات تولیدی ایران خودرو حذف می‌شود. همچنین خودرو سمند در ۲۰ سالگی خود، با خط تولید خداحافظی خواهد کرد. در حال حاضر ماشین جدیدی برای جایگزینی پژو ۴۰۵ و سمند معمولی معرفی نشده و ظرفیت تولید این خودروها به سورن، دنا و تارا اختصاص پیدا می‌کند.
احتمالا به زودی تولید پژو ۲۰۷ MC (دو رنگ) در کارخانه ایران خودرو متوقف می‌شود. این خودرو  سال ۱۴۰۰ معرفی شد و در سال جاری فروش و عرضه آن انجام شده است. عدم استقبال مناسب از پژو ۲۰۷ دو رنگ، دلیل توقف تولید اعلام شده و به جای آن پژو 207i پانوراما و معمولی با پیشرانه TU5 پلاس و گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک روانه بازار خواهد شد. البته احتمال دارد که رنگ‌های جدیدی هم به فهرست رنگ‌های قرمز-مشکی و قرمز-سفید اضافه شود.
محمد شفیعی‌نژاد، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام خبر معرفی ۱۱ رنگ جدید برای محصولات این شرکت گفت:
منوچهر منطقی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
رانا پلاس موفق شد آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارد. این آزمون بر اساس استاندارد اروپایی ECE R127 انجام می‌شود و تصادف خودرو با عابر پیاده را در سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت شبیه‌سازی می‌کند. در تست ایمنی تصادف نقاط برخورد سر عابر پیاده با کاپوت و برخورد پای عابر با سپر اندازه‌گیری شده و اگر امتیازهای خودرویی در حد مجاز باشد، استاندارد عابر پیاده را دریافت می‌کند. استاندارد ایمنی عابر پیاده علاوه بر اینکه یکی از استانداردهای روز جهانی خودرو است، جزو فهرست استانداردهای ۸۵ گانه داخلی هم قرار دارد و به جز رانا پلاس، تارا نیز توانسته در این آزمون قبول شود.
طبق گفته‌های مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو، اوایل سال آینده، ۱۰ هزار خودرو تعمیراتی با گارانتی به صورت اقساطی به فروش خواهد رسید. برای اطلاع از زمان و نحوه فروش این خودروها می‌توانید به بخش مزایده‌ها در سایت www.ikco.ir مراجعه کنید.
سوالات متداول
– ثبت ‌نام قرعه کشی ایران خودرو چه زمانی است؟
ثبت‌ نام محصولات ایران خودرو هر هفته پنجشنبه انجام می‌شود
– شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟
نداشتن پلاک انتظامی فعال، حساب بانکی معتبر و فعال جهت واریز وجه، عدم امکان صلح، نقل و انتقال خودرو و غیره
فروش فوری خودرو
تهیه و تنظیم: تیم محتوا خودرو45
با.عرض.خسته.نباشی.بعدازثبت
نام.کی.جواب.مشخص.میشه
باتشکر
من تاحالا ۸ بار ثبت نام کردم ولی برنده نشدم
من با ۵ گواهی تامه هر ۲۴ بار ثبت نام کردم ولی هیچکدوم اسمم در نیومده
درسته، منم دقیقا از خرداد ۹۹ که این طرح اساسا شروع شد همش رو نوشتم اما برنده نشدم. واقعا بعضی وقتا فک میکنم همش فیلمه. نظر شما چیه؟
آقا من یک ماه پیش به یکی از دوستام گفتم ثبت نام کن چند تا باحال تو هیچ کدوم شرکت نکرده بود.به نام خواهرش نوشت اولین بار ۲۰۷برنده شد تحویل سه ماهه.تازه دو ماهه گرفت ماشین رو.
ولی من درجا دراولین بار که برای پدرم ثبت نام کردم اسم پدرم در اومد
نباید ثبت نام میکردی باید از بازار میخریدی همین ثبت نام های بی رویه باعث شده هر جور میخوان قیمت بزارن رو ماشیناشون مگه یک کارگر در سال چقدر افزایش حقوق داره که این قدر ماشینا گرون کردن.
من دو بار ثبت نام کردم
بار دومم برنده شدم
من سال گذشته برنده شدم فقط با یکبار ثبت نام و قراره چند روز دیگه تحویل بگیرم.واقعیه
من برنده شدم ،الکی نیس
طرح مادران من برنده شدم
من پارسال برای داییم تارا ثبت نام کردم تحویل ۱ ساله به اسمش دراومد
منم همین نظر و داشتم و زمانی که پولش و نداشتم ثبت نام کردم ببینم چه جوریه تا یکی دو ماه بعد که پولش جور شد هر ماه ثبت نام کنم اما از شانس بد ما، همون ماهی که نمیخواستم برنده شدم و مجبور شدم بدمش به یکی از اقوام که ماشین لازم بود، از اون ناریخ به بعد هر چی ثبت نام میکنم خبری نمیشه خخخ اینم یه جورشه
اسم من بلاخره دراومد اما درست زمانی که تو شرایط مالی بد بودم نتونستم پولشو جور کنم.
سلام..اسم من اولین بار افتاد..انشالله اسم شما هم به زودی بیفته..
من از همون دفعه اول ۳تا گواهینامه هر بار ثبت کردم دفعه قبلی یکیش اسمم در اومد
دلم سوخت
من ۴۱ بار ثبت نام کردم هم فروش فوق العاده هم یکساله متاسفاته هنوز که هنوز بنام در نیومده ولی باز هم نا امید نیستم خدا بزرگه
من با سه تا هرکدوم ۴۱ بار ثبت نام کردم هیچکدوم درنیومده
سلام به نظرتون من که پلاک کامیون به اسمم هست میتونم ثبت نام کنم؟
من بار ۱۶ هم برنده شدم تارا دستی
من ۲۴بارثبت نام کردم ولی اسمم درنشد.ایا بازم ایران خودرو فروش فوق العاده میزاره یانه.
من ۴۲بار ثبت‌نام کردم اسمم در نیامد
کار خاصی کردی ک برنده شدید؟من بیست بار ثبت نام کردم برنده نشدم گواهینامم تاریخ داره همه اطلاعاتم دسته استعلام گرفتم پلاک فعال ندارم
من ۳۴ بار هم پیش فروش هم فروش فوق العاده ???
اون وقت که خودم تنها شرکت کنم در نمیام
من یک سمند مدل ۸۵ دارم ، ولی به علت مریض بودن پدرم نمیتونم بدون خودرو باشم (گاها لازم میشه که هم برم سر بزنم یا به دکتر برسونم ) ولی میخواستم تو ثبت نام شرکت کنم و چون پلاک فعال دارم نمیتونم ، آیا می توانم ثبت نام کنم اگه ماشین به اسمم در اومد اقدام به فروش این پلاک فعال نمایم؟
با توجه به شرایط اعلام شده ایران خودرو این امکان وجود ندارد
خیر
بله الان میتونی ماشینتو فرسوده بدی تحویل و ماشین نو بگیری تا مدل ۸۵ فرسوده اعلام کردن
من تاالان ۵۰با ثبت نام کردم ولی برنده نشدم
منم همینطور
سلام شما اگر ۴۸ ماه از خرید ماشینی که خریدین گذشته باشه میتونین ثبت نام کنید
سلام بچه اول ماشین میدن
ما با بعضی از اقوام شرکت کردیم، تو این ۱۰۱ بار که در نیومده?
دیگه شما اگه امیدوارین جای تقدیر داره
۲۸ بار ثبت نام کردم برنده نشدم خدارو شکر کن شما هنوز اول راه هستی
سلام من ارسال تأسیس ایران‌خودرو ثبت نام کردم ولی هنوز…….
من ۲۵ بار ثبت نام کردم و نشده
۳۰ بار ثبت نام کردم برنده نشدم
یکساله مرتب ثبت نام کردم
دیگه ناامید شدم
من همون بار اول ک ثبت نام کردم برنده شدم?
خوش شانس
سلام شما کجا ثبت نام کردی
افسوس و صد افسوس
با ۴۱۰ میلیون تومن یکماهه در به در دنبال یک ۲۰۷ دنده ای پانوراما هستم. یک مرکز معتبر نیست بهش مراجعه کنم یک خودروی سالم بدون داستان ازش بخرم. همه شدن دلال. همه دنبال کلاهبرداری و سو استفاده. واقعا افسوس از این اوضاع.
من مصرف کننده در به در دنبال ماشین هستم. تا حالا دو میلیون پول کارشناس دادم فقط. کارم شده مرخصی گرفتن از کارم و رفتن دنبال دیدن ماشین. ماشینی هم که ارزش خرید داره قبل من یک دلال میخره.
عزیز دل ثبت نام بکن ایشالاه قبول میشی
ممنون که با قرعه کشی ،حداقل قشر ضعیف ترم صاحب ماشین میکنین
خودرو وضعیت خوبی نداره هم قیمت الکی بالاست هم کیفیتها خیلی بد شده قشر ضعیف با این خودروها بیشتر آسیب میبینه مگر اینکه به محض گرفتن خودرو ببرش بازار نقدش کند
تارا چه زمانی ثبت نام میشه انجام داد باز الان چرا نمیشه تارا رو ثبت نام کنیم
ما هیچکدوم تو خونه ماشین نداریم چنبار ثبتنام کردیم برنده نشدیم
همه اینا واس اشناهاشونه
من اشنای کسی نیستم بچه روستا هم هستم همون بار اول پژو تیو فایو برام در اومد
این یه سیاست که تو بازار قیمت ها رو میبرن بالا و میدن دست دلال ها تا قیمت کاراخانه رو ببرن بالا حالا با قرعه کشی و ..اختلاف قیمت کوچیک مردم هجوم بیارن بهشون قشر ضعیف هم باز سرش کلاه میره این ماشین ها هم گرون هستن هم ضعیف امنیت پایین هیج جای دنیا تایید نمیکنن سوار نمیشن
همش الکیه من خودم شخصا۲۶بارثبتنام کردم ولی دریغ از یه باربرنده شدن همش دروغه وپارتی بازیه.
منم برنده شدم ?
الکی????
من تا حالا ۲۰بار ثبت نام کردم دریغ از یک بار
یعنی برنده شدن در لاتاری آمریکا خیلی احتمالش بالاس تا برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو کلا مردم رو با این کار دارن سرگرم میکنن
سلام من به چهل سه مدل سامورایی ثبت نام کردم دیگه از رو رفتم
?????
من تا حالا با ۴ کد هر کد ۲۰ بار نام نویسی کردم اسمم در نیومده اینا همش دورغه مگه میشه ۸۰ بار اسم بنویسی بازم در نیاد مگه چند نفر بدون ماشین داشتیم
من هم ۲۶ بار شرکت کردم ولی هیچ خبری از خودرو
نشد
بنده ده بار ثبت نام
نمودم. اصلا انگار نه
انگار ثبت نام ننموده ام. والله میتونم بگم. الکی و دروغینه.
قشنگ بگن این ماشین این قیمتش که بدونیم چی به چیه قیمتها مشخص نیست مثلا سورن زده ۸۰میلیون پیش پرداخت سال دیگه موقع تحویل چقدر میخوان بگیرن اگر الان ۲۰۰میلیونه سال دیگه باتوجه به تورم خیلی بیشتره شاید بشه ۵۰۰میلیون
من ۸ شهریور دنا توربو اتومات برنده شدم،گفتن ۳ ماهه میدن،ولی دوستان میگن زودتر میدن،درسته؟
سلام چطوری برنده شدین
باسلام
من ۳۲ مرتبه ثبت نام کردم و بلاخره این دوره اسمم واسه تارا دستی دراومد.
من ۲۰نفررو خودم ثبت نام کردم اسمشون در نیومد?
۱۶ بارانواع مدل روانتخاب کردم ولی در نیومده، پس این همه دوره واین همه تعدادفروخته شده به کیامیرسه؟
با توجه به آزاد سازی قیمت خودرو ،تکلیف خود رو های پیش فروش شده برای یک سال بعد چه می شود?
بر اساس شرایط طرح های پیش فروشُ قیمت برخی خودروها قطعی و برخی با تغییرات فصلی همراه است.
من ۲۰ بار ثبت نام کردم ولی برنده نشدم مگه چند نفر هستن که واجد شرایط باشن با اینهمه قرعه کشی؟
۲۲ بار شرکت کردم تو قرعه کشی ولی در نمیاد
باسلام چطور ثبت نام کنیم واسه قرعه کشی لطف کنید رهنماکنید ممنون میشم
من ۲ بار ثبت نام کردم پژو پارس به اسمم در اومدکاملا شانسیه
خوشبحالتون
بنده تاالان چندین‌مرتبه ثبت نام کردم ولی برنده نشدم احساس می کنم دست مافیادرکاره ورانت بازیه چطوریه کارگرزحمت کش حق دارابودن یک خودروصفرکیلومترملی باقیمت ثبت نامی رانداردنمی دانم
ببخشید منطور از حداقل ۴۸ ماه این هست که پلاکی که از بابت خرید و داشتن پلاکی که در قرعه کشی ها برنده شده فرد یا خودروهای سایپا و ایران خودرو به نام فرد بوده یا اینکه در ۴۸ ماه هر نوع پلاکی به نام فرد بوده باشه.من خودروهای دیگه داشتم ولی هیچ وقت از طریق پیش فروش خودرو خریداری نکردم
منظورشون اینکه اگه تو قرعه کشی ماشین برنده بشی باید ۴ سال ازش بگذره تا بتونی دوباره تو قرعه کشی ثبت نام کنی
۳۷ مرتبه ثبت نام کرد
از دنا پلاس توربو تا وانت آریسان
تا حالا هم هیچ خوردی به نام من و خانواده ام نبوده
ولی یه بار هم برنده نشدم
من ثبت نام کردم همون دفعه اول برنده شدم
اینا همش نقشه هست تا قیمت ببرن بالا
سلام من می‌خوام ثبت نام کنم بازه های زمانی دقیقا چه وقتهایی هست ؟ چون وقتی میام ثبت نام کنم میبینم بازه اش تموم شده. دی ماه هم پیش فروش و فروش فوق العاده داره؟
هر هفته دوشنبه اعلام میکنن، از سه شنبه تا پنج شنبه هم مهلت ثبت نامه، شنبه هفته بعد هم نتایج قرعه کشی رو اعلام میکنن. تا آخر سال همین روند هر هفته ادامه داره
آقا خدایی شانسیه پسر داییم چند ماه پیش نوشت سه ماهه پارس برنده شد ولی پول نداشت بریزه ولش کرد ماه بعدی نوشت دقیقا بازم برنده شد ۰همون پارس تیو فایو چند روز حتی دو ماه نکشید تحویل گرفت
مامانم بار اول ثبت نام کرد پژو پارس برنده شد
من یه بار برای خودم ثبت نام کردم ولی اسمم در نیومد برای برادرم نوشتم پژو پارس گرفت
سلام بازه های زمانی رو میتونید از سایت رسمی ایران خودرو قسمت بخشنامه ها ببینید
حقیقت داره . خواهر و بردار من دفعه اول که ثبت نام کردن برنده شدن و دوماهه هم تحویل گرفتن ۲۰۶ و ۲۰۷ .ولی خودم تا حالا ۲۴ بار ثبت نام کردم برنده نشدم.
آقا من سری یازدهم درنمیاد چرا یکی به این بدشانسی مگه میشه آخه تروخدا یه نگاه بکنید ببینید اونا که ماشین دارن به اسمشون درمیاد ماکه نداریم درنمیاد چرا آخه
منم تو اوج نا امیدی بعد ۲۲ بار، تو فروش فوق‌العاده این هفته ۲۰۷ پانوراما برام دراومد.
گفتم که نا امید نشین، تقاضا زیاده و شانس کم.
سلام دوستان یه بنده خدا سایتشو باز کردم چند بار برنده شده بود و میگفت زمان ثبت نام خیلی مهم هس تا طبق الگوریتم شرکت شانس برنده شدنت زیادتر شه
یعنی چه موقع ثبت نام کنیم همون اول که شروع میشه؟
من خودم از اول بار تا آخرین بار اسم نوشتم اما اسمم در نیومده
ولی تا الان برا ۶ نفر اسم نوشتم برنده شدند
دستم برا غیر خودم خوبه
اما خودم هیچ…
???
چند بار دیگه باید بنویسم ۳۳بار نوشتم
دوستان شما چند بار نوشتین تاحالا
همون بار اول برنده شدم برا ۲۰۶ انتظار نداشتم برنده بشم ولی خب اسمم درومد
۳ تا حساب مختلف جمعا میشه بیشتر از ۱۰۰ بار بلاخره دفعه قبلی اسمم در اومد
با سلام
بنده هم دوماه پیش برای اولین بار ثبت نام کردم، خدارو شکر دناپلاس دنده ای در اومد.
نا امید نباشید.
سلام
آیا داشتن نمره انتظامی عمومی (تاکسی) هم جزو شروط قرعه‌کشی هست یعنی نمیتوان ثبت نام کرد ؟
نداشتن پلاک انتظامی فعال شامل تمامی خودروها می شود.
نه فقط پلاک جاری(سواری شخصی)
سلام دوستان،من ۲۵ بار ثبت نام کردم،اسم من چرا در نمیاد اصلا منو تو قرعه کشی شرکت میدن؟؟؟ایمیل هم زدم جواب ندادن،آقا من ۱۰ساله ماشین ندارم،دلتون به رحم بیاد
دوست گرامی
ثبت نام خودروهای داخلی فعلا بر اساس قرعه کشی انجام می شود.
طرح مادران گواهینامه میخواد یانه
بله دوست گرامی
نه
نه نمیخاد
خیر
خیر
نا امیدی چرا
من بعد از ۳۳ بار برنده شدم
سلام بنده از سال نود چهار ماشین فروختم صبر کردم به گفته شما ماشین ارزون بشه چرا واقعا به کسی که پول ندارن و ماشین نداشته برنده نمیشه هرکسی که چندتا ماشین داره پولدار برنده میشه خواهشاً نگاه به وضعیت طرف هم بکنید دقیق بعد ماشین بدین
من تا حالا ۳۰ باز ثبت نام کردم حتی یک بار برنده نشدم
سلام
من هر بار ک طرح گذاشتن ثبتنام کردم
هیچ خبری نشد !!!
من الان بالای ۱۰ بار ثبت نام کردی ولی در نیومدم
سلام دورود
شاید باور نکنید همه خانواده و خودم رو ثبتنام کردم تا حالا به اسم. هیچکس درنیومد یا شاید به قول دوستمون شرکت تو لاتاری احتمال برمده شدنش زیادتره تا ایرانخودرو
والا میگن پول میگیرن ثبت نام میکنن اسمت در میاد
من تا حالا ۵۰بار ثبت نام کردم دریغ ازیکباردرآمدن
سلام وقت بخیر من اسمم توی قرعه کشی ۱۶ همین ماه که ثبت نام کردم دراومد برای فروش فوق العاده میخواستم ببینم تحویلش چند ماهه هست ؟
سه ماهه
سلام من ۴٢ بار ثبت نام کردم ولی خب یبارم برنده نشدم خواستم تشکر کنم از ایرانخودرو چون خیلی به فکر سلامتی من هست و نمیخواد ماشیناشو سوار شم
با سلام و احترام من میخوام ثبت نام سواری پژو پارس چی ل س ۱۶سوپاپ
من بار اول نوشتم برنده شدم همون بارو اول برای ۲۰۶ ???????
ان شاالله واسه اونی که تو خونواده اصلا ماشین نداره در بیاد
سلام و احترام. چرا من؟ چرا بعد از سه سال برای من در نمیاد. آخه به کی بگم ماشین لازمم???
خواهش میکنم به من یه ماشین پژو پارس بدید بخدا دیگه این ورا پیدام نمیشه???
با طرح یکپارچه روهم ۳۳ بار ثبت نام کردم اما دریغ از برنده شدن آخرش بهم فک کنم کادو بدن بعنوان پیگیر ترین و سمجترین خریدار
من برا چند نفر ثبت نام کردم به نام دوتاشون در اومد به نام خودمم در اومده پلاک شده ولی هنوز به نمایندگی نیومده که تحویل بگیرم
تازه بعد ۴۸ بار ثبتنام رفتم تو رزرو بعدیک هفته برنده رزرو سوم شدم
خیلی اذیت شدم وناامید شدم تا ب اسمم دراومد
امروز ازخوشحالی گریم گرفت
انشاءالله که برای همتون دربیاد خیلی ناامیدی داره ولی بالاخره درمیاد
سلام دوستان هر کی برنده شده مبارکش باشه اما ی سوال برای من پیش اومده دو سال هست که خودروی سمند به بازار عرضه نشده ولی وقتی وارد سایت دیوار میشین خودروی صفر کیلومتر مدل ۱۴۰۱ رو تو سایت میفروشنوقتی با یکی از این سایت ها تماس گرفتم گفتن ما از نمایندگی شرکت میگیریم پس اگر نمایندگی میفروشه چرا با قیمت ازاد دوم مگر قرار نبوده تمام خودروها از طریق قرعه کشی فروخته بشه تمام جواب این سوالات مشخصه دولت قرعه کشی رو گذاشته تا مردم رو گمراه کنه و به شرکت ها اجازه داده تا با ایجاد شرکت های صوری چندتا شغل برای اقوام ایجاد بشه و با فروش در بازار ازاد خودرو جلوی افزایش قیمت شرکت ها رو بگیرن لطفا کمی با تامل به سیاست ها نگاه کنید
کرونا میاد من اولی میگیرم هر بدبختی هست قرعه اولی بنام منه ولی قرعه کشی مثل همین خودرو از اول تا الان هنوز حتی جزو رزورها هم در نمیاد اسمم
والا بخدا به پیر به پیغمبر من۳۵بار ثبت نام کردم اما دریغ از یه بار که اسمم در بیاد
من طرح مادران ثبت نام کردم الان ۱۸ روز زده رزرو امکان انصراف نمی‌باشد.
این دلیلش چیه مگه قرعه کشی تموم نشده تو این ۱۸ روز‌
مردم ما باید بهترین ماشین ها رو سوار شن متاسفانه الان ماشین ایرانی با امنیت و کیفیت فوق العاده پایین و شرایط واگذاری سخت واسه مردم عزیز آرزو شده به کجا داریم میریم ما…‌ وای بر مسئولین.
سلام سه سال شرکت میکنم تو بگو ی بار اگه با من لج شدید بگید اخه چرا ……
مال منم ثبت نام کن طرح مادران از اول سال۱۴۰۱ شرکت کردم ولی اسمم در نیومده حالا میگن شانس بیشتری دارند ولی ما ندیدیم
من چند بار فوق العاده وپیش فروش زدم در
خبری نشد حجم ماشین ها کمه بایستی بیشتر بزارن تا جوابگو متقاضی باشه
ده بار شرکت کردم متاسفانه برنده نشدم
با سلام. ۴۳۲بار شرکت کردم. ولی امیدوارم هنوز. امیدمو از دست ندادم این دفعه می‌خوام ماشینم عوض کنم که در بیاد
سلام بنده ه۸بار ثبت نام کردم از شرکت سایپا بار هشتم برام ساینا در آمد
با سلام من حدود ۳۰بار ثبت نام کردم ایران خودرو خانواده ۸نفره هستم هرچه ثبت نام میکنیم برنده نمیشم اما یک خانواده هست همه برنده میشن علت چست که ۳۰بار ثبتنام کردم ولی برنده نمیشم
من سایت ایران‌خودرو وسایپا بالای۵۰ بار ثبت نام کردم اسمم در نیامد اون دنیا هم اسمم در نمیاد
ب نظرم کسی ک قرار باشه برنده بشه همون یکی دوبار اول میشه ما ک سی بار ثبت نام کردیم ول معطلیم شانس نداریم دیگهههه
من دوستم همون بار اول برنده شد پژوپارس …ولی خودم بار ۱۸ثبت نام میکنم و هربار ناامید میشم من عاشق ۲۰۷ام کاش ب اسمم دربیاد اینبار
۴۶ بار با ۲ تا کدملی. دست بز در اومده تا حالا برامون
۴۰ بار شرکت کردم اما برنده نشدم
این عدالت نیست قطعا
سلام یه آشنا داریم سال گذشته پراید وانت ۱۵۱براش درآمد سه ماه تحویل گرفت بعد فروختش الان میگه ماه گذشته برای پژوپارس ثبت نام کردم برنده شدم پولشم واریز کردم به نظر شما دروغ نمیگه
جالب اون زمانی که کارخانه های خودروسازی التماس میکردن هیچکس نمیخریدمیگفتن کیفیتش پایین حالا چون سودهاصدرصدشده کیفیت هم خوب شده
با سلام و احترام
من پراید مدل ۹۰ دارم که دیگه عمرش رو کرده. میخواستم ثبت نام کنم ولی پلاکم فعال است. هیچ راهی برای اینگونه موارد که دارای ماشین مدل پایین هستند وجود ندارد؟ اول میخواهیم ثبت نام کنیم اگه برنده شدیم ماشین رو بفروشیم.بدون ماشین برامون سخت هست. از اینطرف ماشین رو بفروشم و از اونطرف برنده نشم بدون ماشین می مونم.
من با ۴ تا کدملی ٣٠ بار نوشتم دریغ از یکبار که برنده بشم
سلام من خودرو فرسوده ثبت نام کردم زده در حال بررسی یعنی چی؟
داداش تو را خدا این قرعه کشی رو جمع کنید ،ما دیگه سکته زدیم از بس برنده نشدیم ۴۰ بار ثبت نام کردم اسمم در نیومد،
من ۴۲ بار ثبت نام کردم در نیامد همه جور امتیاز دادن ولی به خانواده هایی که معلول دارن بجای اینکه سهمیه بدن همه جور سهمیه گذاشتن جای تاسف داره
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp