یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
سئات ایبیزا یکی از هاچ‌بک‌های محبوب اروپایی است که توسط شرکت اسپانیایی سئات از زیرمجموعه‌های فولکس واگن ساخته می‌شود. تاکنون پنج نسل از سئات ایبیزا به بازار جهانی عرضه شده است. سئات ایبیزا در حقیقت نسخه ارزان‌‌تری از فولکس واگن پولو است.
سئات یکی از زیرمجموعه‌های تحت فشار فولکس واگن است. شرایط برای این برند چندان مناسب نیست و حتی امکان انحلال آن نیز در برخی رسانه‌ها پیش‌بینی شده است. با این حال نظر غول آلمانی بر ادامه حیات سئات و تولید مدل‌های الکتریکی است. علاوه بر زیرمجموعه کوپرا که به تولید خودروهای الکتریکی اختصاص دارد، دیگر خودروهای این برند همچون سئات ایبیزا نیز به زودی الکتریکی خواهند شد.
انتظار می‌رود نسل ششم سئات ایبیزا علاوه بر بهره‌مندی از قوای فنی الکتریکی، از فرم هاچ‌بک به کراس‌اوور تغییر پیدا کند. انتظار می‌رود نسل ششم سئات ایبیزا در سال 2026 عرضه شود. این خودرو براساس پلتفرم مشترکی با کوپرا Urban Rebel، فولکس واگن ID.2 و اشکودا الروگ توسعه خواهد یافت.
موتور الکتریکی سئات ایبیزا روی محور جلو این خودرو قرار دارد و حداکثر توانی بین 75 الی 110 کیلووات را تولید خواهد کرد. باتری خودرو نیز در صندوق عقب خودرو قرار خواهد گرفت تا فضای سرنشین‌ها تحت تاثیر قرار نگیرد. محدوده برد تقریبی سئات ایبیزا برقی حدود 400 کیلومتر خواهد بود، با این حال نسخه‌های مختلفی از این خودرو به بازار عرضه خواهند شد. مشتریان می‌توانند برای دستیابی به قیمت کمتر، ظرفیت باتری خودروها را کاهش دهند تا قیمت تمام شده خودرو برای آن‌ها کاهش یابد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceملاقات با اتوبوس رنگارنگ مرسدس بنز ۰۳۰۲ در مسابقات جام جهانی فوتبال ۱۹۷۴
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp