یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو اصفهان از تاریخ ۳ الی ۶ آذرماه برگزار می‌شود.
احمدرضا طحانیان، مدیرعامل نمایشگاه‌ اصفهان در نشست خبری نمایشگاه اصفهان گفت: این رویداد که پس از سه سال وقفه به دلیل ممنوعیت واردات و شیوع کرونا برگزار نشد، امسال با حضور ۲۰ شرکت تولیدکننده خودرو برگزار خواهد شد.
به گفته او، شهر اصفهان به فرهنگ و هنر و تاریخ در جهان معروف و زبانزد و اکنون با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر که در مرکز کشور قرار دارد با ۲۵ قطب صنعتی حدود ۲۵ درصد از صنعت کل کشور را در خود جای داده است.  نمایشگاه بین المللی اصفهان از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۹ در سایت جدید در روشن دشت اصفهان با ۴۷ هکتار مساحت و ۲۰ هزار متر سالن فعالیت خود را ادامه داده است‌ و برآورد می‌شود شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان بسیار پر رونق باشد.
طحانیان با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه‌ها که پل ارتباطی صنعت و مردم هستند، اظهار کرد: برگزاری این رویدادها نشان دهنده توانمندی‌هایی است که در صنایع مختلف فعال هستند.
نشست خبری نمایشگاه خودرو اصفهان
در ادامه علیرضا عاجزی مجری برگزاری این رویداد تاکید کرد: شرکت‌هایی همچون کرمان موتور، گروه بهمن، مدیران خودرو، گروه خودروسازی فردا، گروه آرین، زامیاد، دیار خودرو، شایان دیزل، آریا دیزل، مجتمع صنعتی پیلسان با ۵ یا ۶ محصول جدید در نمایشگاه حضور خواهند یافت و شرایط ویژه فروش را برای محصولات خود ارائه خواهند داد.
او ادامه داد: شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نیز در صورت تایید حضورشان در نمایشگاه با تمامی شرکت‌های زیر مجموعه حضور دارند. شرکت‌های تولیدکننده از ۱۰ استان کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو اصفهان حضور دارند.
فروش آنلاین خودرو
تهیه و تنظیم: نگار میرکریمی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp