یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
آخرین بروز رسانی d F Y توسط رقیه محمدی
در راستای سیاست‌های حمایت از خانواده که از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، ایران خودرو اقدام به عرضه طرح‌های فروش فوری و پیش فروش برای مادران کرده است و به این ترتیب مادران دارای فرزند دوم و سوم می‌توانند نسبت به ثبت نام در طرح‌های مذکور اقدام کنند.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر طرح‌های فروش ارائه شده از سوی ایران خودرو برای ثبت نام مادران و وام های مرتبط با این طرح‌ها:
ایران‌خودرو در راستای طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، همزمان با عرضه خودرو پژو ٢٠٧ در بورس کالا که به‌تازگی پذیرش شده است، از امروز (شنبه ٢١  آبان ماه) طرح فروش فوق‌العاده این خودرو (پژو ٢٠٧ فرمان برقی) با موعد تحویل حداکثر سه ماهه با قیمت ۲۱۵ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان را برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم به بعد آن‌ها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد، اجرا می‌کند.
متقاضیان از امروز به‌مدت سه روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند. مادرانی که در طرح‌های سابق موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند در طرح جاری ایران‌خودرو ثبت‌نام کنند.
طبق اعلام این گروه خودروسازی، در صورت بالا بودن تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش، قرعه‌کشی روز چهارشنبه هفته جاری (٢۵ آبان‌ماه) در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد؛ در غیر اینصورت، به تمامی ثبت‌نام‌کنندگان خودرو تخصیص داده خواهد شد.
به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد، سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه در رهن شرکت نخواهند بود و شماره تلفن همراه معرفی شده بایستی به نام فرد متقاضی باشد.
پس از وجه واریز (منتخبان یا همه ثبت‌نام‌کنندگان) و پیش از ایجاد قرارداد، اطلاعاتِ مادرانی که وجه را واریز کرده‌اند، به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود؛ در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و مابعد، بر اساس ابلاغیه مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام متقاضی غیر فعال شده و وجوه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز کاری مسترد می‌شود.
ثبت نام ایران خودرو برای مادران
متقاضیان این مرحله با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی sale.iranecar.com از روز شنبه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
حتما بخوانید:
شرایط فروش ایران خودرو
دومین مرحله پیش فروش ایران خودرو برای مادران، از روز شنبه ۲۵ تیرماه  و از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو آغاز می‌شود. ثبت نام ایران خودرو مخصوص مادران دارای دو فرزند است. ضمن اینکه اولویت با مادرانی است که طی دو سال اخیر، خودرویی خریداری نکرده باشند. در این مرحله از ثبت نام خودرو مادران، مشتریان امکان انتخاب یکی از ۸ محصول عرضه شده را دارند:
پیش فروش ایران خودرو‌ ویژه مادران شنبه ۲۵ تیرماه
ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای فرزند سوم (یا بیشتر) نیز امکان‌پذیر خواهد بود.
حتما بخوانید:
ثبت نام سایپا برای مادران
مرحله جدید ثبت نام یکپارچه ایران خودرو ویژه مادران از طریق سامانه فروش خودرو، از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. در این مرحله از ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند (یا بیشتر)، متقاضیان ابتدا باید به سامانه sale.iranecar.com مراجعه کرده و یکی از خودروهای طرح پیش فروش مشارکتی ایران خودرو را انتخاب کنند. بعد از این مرحله، متقاضی به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو منتقل می‌شود و مابقی مراحل ثبت نام مادران و همچنین واریز وجه باید از طریق سایت ثبت نام ایران خودرو انجام گردد.
پیش فروش مشارکتی ایران خودرو برای مادران ۵ تیرماه
نوشته طرح های فروش ایران خودرو برای مادران؛ آغاز فروش فوری پژو ۲۰۷ دستی اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp