یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سئو تکنیکال یا فنی به بهینه سازی وب سایت و سرور شما اشاره می کند که به موتور های جست و جو این امکان را می دهد تا سایت را به نحو بهتری رتبه بندی کنند. در حقیقت موتور های جست و جو در هنگام رتبه بندی ارگانیک، سایت هایی با برخی ویژگی های تکنیکال خاص را ترجیح می دهند. در مقاله پیش رو فهرستی از مسائل مربوط به بررسی سئو تکنیکال سایت را ذکر کرده ایم. با در نظر گرفتن مسائل زیر از انطباق ساختار سایت با انتظارات الگوریتم ‌های موتور های جست و جو مطمئن شوید.
SSL یک فناوری امنیتی و پیوند رمزگذاری شده بین وب سرور و مرورگر است. URL سایت شما بهتر است با https:// شروع شود، نه با http://. در سال ۲۰۱۴ گوگل اعلام کرد که سایت های https:// وب سایت های امن هستند و موتور های جست و جو این وب ها را بر وب سایت های ناامن ترجیح می دهند. در نتیجه آنچه گفتیم، برای اطمینان از ایمن بودن سایت خود نصب SSL را فراموش نکنید؛ البته سازندگان وب سایت اکنون به طور پیش فرض، SSL را در نظر می گیرند.
وب سایت خود را مناسب موبایل طراحی کنید تا به راحتی قابل دسترس باشد. داشتن یک سایت ریسپانسیو برای رتبه بندی در گوگل بسیار مهم است. سایت خود را در بهترین فرمت خود برای کاربران موبایل، تبلت یا دسکتاپ طراحی کنید.
در بررسی سئو تکنیکال سایت، فراموش نکنید که موتور های جست و جو سایت هایی که سریع بارگزاری می شوند را ترجیح می دهند. برای افزایش سرعت سایت از راهکار های زیر می توانید استفاده کنید:
در بررسی سئو تکنیکال سایت فراموش نکنید که موتور های جست و جو علاقه ای به دیده شدن محتوای تکراری ندارند. محتوای تکراری، آن ها را گیج می کند و در رتبه بندی و ترافیک سایت شما تاثیر دارد.
نقشه سایت به موتور های جست و جو کمک می کند تا سایت شما را بهتر ببینند. این نقشه اطلاعات خوبی درباره صفحات سایت شما را در بر می گیرد. این اطلاعات شامل موارد زیر می شوند:
AMP یک پروژه تحت حمایت گوگل است که هدف آن افزایش سرعت تحویل محتوا در موبایل است تا صفحات سایت با سرعت بیشتری در موبایل بارگیری شوند. نسخه های AMP صفحات به احتمال زیاد توسط کاربران خوانده و به اشتراک گذاشته می شوند. در چنین شرایطی زمان ماندگاری و تعداد بک لینک هایی که به محتوای سایت شما اشاره می کنند نیز افزایش می یابد.
داده های ساخت یافته (structured data markup) کدی هستند که به سایت خود اضافه می کنید و در نتیجه آن، موتور های جست و جو محتوای سایت شما را در رتبه بهتری قرار می دهند. در نهایت آمار کلیک روی سایت شما و ترافیک سایتتان افزایش پیدا می کند.
کنسول سرچ گوگل و وب مستر بینگ ابزار هایی هستند که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را برای رتبه بندی در گوگل ارسال کنید. در ادامه بررسی سئو تکنیکال سایت خود، نقشه سایتتان (XML) را با این ابزار ها ارسال کنید تا ترافیک سایت خود را افزایش دهید. شما با استفاده از این ابزار ها کار های دیگری هم می توانید انجام دهید که عبارت هستند از:
بررسی سئو تکنیکال سایت اقدام مهمی در راستای افزایش بازدید وب سایتتان و در نتیجه افزایش ترافیک سایت است. شما با سئو فنی یا همان تکنیکال وب سایت خود می توانید فروش و سود را افزایش دهید. ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین روش ها برای بهبود وضعیت سئوی فنی سایت را به شما معرفی کنیم. امیدواریم با استفاده از این روش ها رتبه سایت خود را بهبود بخشید.
info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp