یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شما ممکن است برای تحلیل سایتتان اطلاعات مهمی مانند میزان ترافیک وبسایت را داشته باشید. اما آیا می دانید چرا کاربران شما رفتار خاصی دارند؟به طور خاص در کجای فرایند خرید محصول با مشکل مواجه می شوند؟چرا نرخ تبدیل شما پایین است؟ hotjar به شما کمک می کند سایت خود را تحلیل کنید و به این سوالات پاسخ دهید. ما در این مقاله می خواهیم به این سوال جواب دهیم که hotjar چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟
Hotjar یک ابزار تحلیل سایت است که با تجزیه و تحلیل رفتار مشتری و داده ها، بازخورد های مشتری را در اختیار شما قرار می دهد. hotjar باعث می شود که شما مشتریان خود را بهتر درک کنید و همدلی بیشتری با آن ها داشته باشید. این ابزار مکمل داده هایی است که قبلا از ابزار های سنتی تجزیه و تحلیل وب مانند گوگل آنالیتیکس به دست می آوردید. hotjar یک سرویس پیشرو در صنعت است که تجزیه و تحلیل رفتار کاربر و بازخورد مشتری را انجام می دهد و به شما کمک می کند بین آنچه در سایت شما اتفاق افتاده است و چرایی آن اتفاق ارتباط برقرار کنید.
برای پاسخ به این سوال که hotjar چیست، باید به دلایل استفاده از آن اشاره کنیم. این دلایل عبارتند از:
اگر شما مدیریت یک فروشگاه آنلاین را بر عهده دارید یا بخشی از تیم فروش محصول آنلاین هستید، از یک ابزار تجزیه و تحلیل سنتی مانند گوگل آنالیتکیس برای تحلیل طراحی سایت و محصول استفاده می کنید. اگر شما در کار تجارت الکترونیک یا بازاریابی دیجیتال باشید، از همان ابزار ها برای مشاهده داده های ترافیکی سایت و نرخ تبدیل استفاده می کنید. برای استفاده از این ابزار ها هیچ محدودیتی در وارد کردن انواع داده ها ندارید.
اما آیا تا به حال به این اعداد نگاه کرده اید و فکر کرده اید که چرا کاربران شما اینگونه رفتار می کنند؟آن ها در وبسایت شما چه می کنند؟تجربه کاربری آن ها چگونه است و چه نظری درمورد وبسایت شما دارند؟درواقع شما با استفاده از ابزار های سنتی فقط رفتار کاربران را می بینید. چرایی رفتار آن ها را درک نمی کنید. با hotjar می توانید سایت خود را از دید کاربران ببینید و دقیق تر بفهمید که آن ها چه می کنند. در این قسمت از ابزار های زیر استفاده می شود:
با hotjar می توانید سایت خود را از دید کاربران ببینید
حالا که متوجه شدید hotjar چیست و از چه ابزار هایی استفاده می کند، باید با مهم ترین ویژگی این ابزار آشنا شوید. فرض کنید با استفاده از نقشه های حرارتی یک الگوی تکرارشونده را پیدا می کنید و می فهمید کاربران شما کجا سردرگم می شوند. چگونه می خواهید این مشکل را حل کنید؟این جاست که hotjar به کمک شما می آید. این ابزار موارد زیر را بررسی می کند و با گرفتن بازخورد از کاربر به شما کمک می کند تجربه کاربر یا UX را در بازدید از سایت خود بهبود دهید:
ابزار hotjar با نظرسنجی های روی صفحه به شما این امکان را می دهد که در یک لحظه یک سوال سریع از کاربران خود بپرسید. یک نظرسنجی می تواند مشخص کند مردم در سایت شما به دنبال چه هستند. شما می توانید از دو ابزار بازخورد و نظرسنجی hotjar برای این کار استفاده کنید.
راه اندازی و نصب hotjar بسیار ساده است و بر روی سایت های شاپیفای و وردپرس و دیگر انواع سایت ها نصب می شود. هر کسی می تواند به سرعت کار با این ابزار را یاد بگیرد و از آن استفاده کند.
حال که متوجه شدید hotjar چیست، احتمالا فکر خرید این ابزار را در سر دارید. خرید این ابزار بسیار آسان و به صرفه است. استفاده از hotjar basic برای همه سایت ها رایگان است و هزینه ای نخواهد داشت. همچنین این ابزار با چهار ابزار قدرتمند نقشه های حرارتی، ضبط، بازخورد و نظرسنجی، حریم خصوصی سایت شما را حفظ می کند.
ما در این مقاله توضیح دادیم hotjar چیست و چه کاربرد هایی دارد. شما با خرید این ابزار ساده می توانید تجربه کاربری سایت خود را بهتر کنید و رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.
info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp