یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
راهنمای خرید برای خودرو اولی‌ها

پس از دو روز رقابت هیجان‌انگیز در مسابقات رالی اژه ترکیه، تنها تیم ایرانی حاضر در این رالی در کلاس R1 برنده شد و روی سکو ایستاد.
پنجمین مرحله از مسابقات رالی ترکیه در فصل ۲۰۲۲ با پیروزی تیم ایرانی در کلاس R1 به پایان رسید تا دومین برد این تیم در فصل جاری شکل بگیرد. تیم ایرانی که در مسابقه رالی فیستا کاپ حضور پیدا کرد در روزهای شنبه و یکشنبه اخیر در منطقه اژه در ازمیر ترکیه به جاده زد و در جاده آسفالته موفق به کسب مقام اول شد.
صابر خسروی راننده و حامد مجد نقشه‌خوان تیم فورد کاسترول ایران در این رالی اژه موفق شدند مسیر ۴۰۰ کیلومتری مسابقه را در دو روز طی کنند و بهترین زمان را در کلاس R1-ST به ثبت برسانند.

رالی اژه در مسیرهای آسفالته کوهستانی و جنگلی طراحی شده بود و خط پایان آن نیز در ازمیر قرار گرفت. ۶۷ تیم در کلاس‌های مختلف در این مسابقه حضور پیدا کردند که در بالاترین کلاس اورهان آوچیوغلو با اتومبیل اشکودا فابیا بهترین زمان را در بالاترین کلاس کسب کرد. با توجه به سختی مسیر و فشاری که به خودروها وارد شد، نهایتا ۴۶ خودرو از خط پایان گذشتند.
صابر خسروی و حامد مجد نیز با فورد فیستا R1 در همین کلاس بهترین زمان را ثبت کردند تا تیم فورد کاسترول ایران در ازمیر روی سکو برود. تیم ایرانی در مجموع و در جدول زمانی همه کلاس‌ها توانست رتبه ۲۷ را کسب کند و در صورت پیروزی در راند بعدی در استانبول، قهرمان سال در کلاس R1 خواهد شد.
***
شما می‌توانید سایر قسمت‌های مستند ماشین‌بازهارا از لینک‌های زیر تماشا کنید:

در دیوار بخوانید: 
آیا عملی شدن واردات خودرو امکان‌پذیر است؟
شرایط فروش نقدی کامیون فورس اعلام شد
گواهینامه‌‌های رانندگی رنگارنگ می‌شوند!
برنامه سومین عرضه وانت کارا در بورس کالا
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp