یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
راهنمای خرید برای خودرو اولی‌ها

بیش از ۲۰۰۰ خودروی صفر کیلومتر وارداتی به دلایل متعدد در بنادر و پارکینگ‌های گمرک در حال خاک خوردن بودند و سازمان اموال تملیکی برای جلوگیری از تضییع این خودروها توانسته جواز فروش بیش از نیمی از آن‌ها را دریافت کرده و دور نخست مزایده خودروهای وارداتی رسوبی را برگزار کند. حال اخباری مبنی بر برگزاری دور دوم مزایده خودروهای وارداتی رسوبی به گوش می‌رسد.
سعید غلامی باغی ضمن ارائه پاره‌ای از توضیحات در خصوص زمان برگزاری دور دوم مزایده خودروهای وارداتی رسوبی از ساعت ۸ روز سه شنبه مورخ ۲۶ مهر ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مصادف با ۱ آبان ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها حاضر در این دوره، شرایط مزایده و جهت ارایه پیشنهاد می‌توانند به وب‌سایت مزایده الکترونیک دولت مراجعه کنند.
او در ادامه افزود:
«متقاضیان حضور در مزایده باید نسبت به ثبت‌نام در سامانه مزایده الکترونیک دولت و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) اقدام نمایند و تمامی افراد ذی‌صلاح با مراجعه به دفاتر ثبت اسناد رسمی می‌توانند ثبت‌نام کنند.»

غلامی ضمن اشاره به برگزاری مزایـده از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت اعلام کرد: ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز تنها از طـریق این سامانه نیز انـجام می‌شود. لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می توانند از ۲۶ مهرماه به این سامانه مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.
معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه عنوان نمود: «متقاضیان حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه اول آبان ماه می‌توانند پیشنهاد قیمتی خود را برای خرید خودروهای وارداتی رسوبی در سامانه مزاید ثبت نمایند. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه اینترنت بانک جهت متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای وارداتی الزامی است.»
غلامی در خصوص زمان بازدید از خودروهای موجود در گمرکات گفت:
«بازدید از خودروهای حاضر در مزایده، در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل از ۲۶ مهر تا اول آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۸ الی ۱۹ امکان‌پذیر بوده و به دلیل تنوع خودروهای موجود در مزایده، پیشنهاد می‌شود قبل از ارائه پیشنهاد در مزایده از خودروها بازدید به عمل آید.»
غلامی زمان بازگشایی و بررسی پیشنهادات عرضه‌شده در مزایده فوق العاده ۵۶۶ خوروهای خارجی را روز سوم آبان اعلام نمود و افزود: «پیشنهادهای ثبت‌شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۲ روز سه شنبه سوم آبان‌ماه در محل سازمان مرکزی، بازگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.»
وی در پایان تصریح کرد: «متقـاضیان به منظور دریـافت اطلاعات بیشتر برای شرکت در مزایده الکترونیک فوق العاده ۵۶۶ به وبسایت رسمی سازمان اموال تملیکی مراجعه نمایند.»
معاون سازمان اموال تملیکی به صورت تلویحی اشاره‌ای نیز به ایرادات این خودروها کرده و گفته است این خودروها از سال ۱۳۹۶ تاکنون در انبارها و بنادر کشور دپو شده بودند و این موضوع منجر به بروز ایراداتی برای خود می‌شود و قطعا پس از خریداری نیاز به تعمیرات دارد. بنابراین به نظر می‌رسد خریداران این خودروها از اکنون باید منتظر ایراد در آنها باشند و حتی احتمال دارد شاهد تخلفاتی در کشور در مورد فروش این خودروها به عنوان خودروی صفر باشیم.
 
در دیوار بخوانید: 
آگهی‌های انواع خودرو را در دیوار ببینید
***
اخبار خودرو را در بلاگ دیوار بخوانید.
برگزاری رویداد فناورانه خودروهاى آینده در مهرماه ۱۴۰۱
اهمیت استاندارد خودروهای وارداتی
الکترونیک شدن کروکی‌های تصادفات در کشور تا آخر آبان
نوسازی ناوگان تاکسیرانی با تولید خودروی ایرانی
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp