یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
محصولات ب‌ام‌و به دلیل برخورداری از قدرتی بیش از اعلام سازنده بسیار مشهور هستند و بنابراین تعجبی ندارد که مدل جدید M4 CSL نیز قدرت بیشتری نسبت به عددی که ب‌ام‌و اعلام کرده داشته باشد. بااین‌حال، با توجه به نتایج آزمایش داینو، اختلاف بین قدرت واقعی و اعلامی این خودرو شوکه کننده است. در ویدئویی که انتهای این مطلب می‌توانید ببینید، آزمایش داینو ۶۰۴ اسب بخار قدرت و ۷۲۰ نیوتن متر گشتاور را نشان می‌دهد درحالی‌که ب‌ام‌و خروجی موتور M4 CSL را ۵۵۰ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور اعلام کرده است.

با توجه به این آزمایش، کوپهٔ تولید محدود ب‌ام‌و ۵۴ اسب بخار قدرت و ۷۰ نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به اعداد اعلامی دارد. این اعداد بسیار بزرگ هستند و به‌خوبی نشان می‌دهند که چرا M4 CSL بسیار از M4 کامپتیشن وحشی‌تر است. آزمایش‌های رانندگی که با این خودرو انجام گرفته نشان داده است که جدیدترین عضو خانوادهٔ M4 جانور کاملاً متفاوتی است. با توجه به اینکه مشخصات روی کاغذ CSL خیلی فراتر از M4 کامپتیشن نیست، این موضوع در ابتدا کمی عجیب به نظر می‌رسید اما نتیجهٔ آزمایش داینو کاملاً موضوع را روشن کرده است!

البته نمی‌توان صحت کامل این آزمایش داینو را تأیید کرد و حتی اگر این موضوع هم تأیید شود، نمی‌توان با قاطعیت گفت که نتایج دقیق هستند زیرا نتیجهٔ آزمایش‌های داینو بسته به عوامل مختلفی مثل درست تنظیم نشدن دستگاه می‌تواند متفاوت و اشتباه باشد. بااین‌حال، از سوی دیگر قدرت بیشتر M4 CSL نسبت به اعداد اعلامی را هم نمی‌توان کاملاً رد کرد زیرا بارها ثابت شده است که خودروهای ب‌ام‌و M قدرت بیشتری نسبت به اعلام کارخانه تولید می‌کنند؛ بنابراین فعلاً باید منتظر انجام آزمایش‌های داینوی بیشتری روی این خودرو بمانیم تا بفهمیم وحشی‌ترین کوپهٔ باواریایی‌ها واقعاً چقدر قدرت دارد.
Reza Waffen SS
درود، آلمانیا همیشه تو اعلام مشخصات محتاطانه عمل میکنند
محمدهادی
وحشی بی شاخ و دم واقعی آلمان
🤤😤🤟💪🔥🔥🔥😂👍👏😡😠
REZA
چقدر اینCSL خوبه توی سگمنت خودش یه شگفتیه
فريد
فک کن پول بدی بفهمی یه چیزی بیشتر گیرت اومده چطوری میشی؟
امیررضا
کم پولی هم نیست البته 😂
ولی آلمانیا همیشه این کارو میکنن
امیررضا
یادمه M4 competition هم تو تست داینو بجای ۵۱۰ اسب، ۵۴۰ اسب بخار به چرخ ها می‌فرستاد و ۶۰۰ اسب تو میل‌لنگ تولید میکرد. آلمانیا عمدا همیشه کم میگن، بنز و پورشه هم کم میگن.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp