یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
واردات و فروش محصولات خودروساز آلمانی بی ام و در ایران سابقه‌ای طولانی دارد و به ۸۰ سال قبل برمی‌گردد. طی این هشت دهه بی ام و همیشه یکی از برندهای موجود در بازار کشور بوده و به دلیل طراحی زیبا، پیشرانه قدرتمند، کابین راحت و امکانات به‌روز، ماشین‌بازهای ایرانی توجه خاصی به محصولات این برند داشته‌اند. هر زمان هم که شرایط کشور اجازه داده، شرکت‌های مختلفی اقدام به واردات مدل‌های مختلفی از خودروساز آلمانی کرده‌اند و آخرین شرکتی که در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ خورشیدی جدیدترین تولیدات بی ام و را وارد و عرضه کرده، پرشیا خودرو است. به دنبال آزادسازی واردات خودرو در سال ۱۴۰۱، پرشیا خودرو قصد دارد تا دوباره تعدادی از تولیدات ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بی ام و را برای فروش در ایران وارد کند.
پرشیا خودرو، شرایط جدید فروش نقدی محدود خودروهای صفر بی ام و X4 مدل ۲۰۱۷ را اعلام کرد.
نوع خودرو
موعد تحویل
قیمت (تومان)
X4
۳۰ روز کاری
۶.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰
پرشیا خودرو در چند سال اخیر محصولاتش را به صورت نقدی و اقساط در اختیار خریداران ایرانی قرار می‌داد، اما در جدیدترین طرح فروش شرکت، ماشین‌های صفر بی ام و فقط به صورت نقدی و تحویل ۳۰ روزه به عرضه می‌شود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش پرشیا خودرو می‌توانند به وبسایت این شرکت مراجعه کنند یا با تلفن‌های اعلام‌شده تماس بگیرند.
پرشیا خودرو یکی از شرکت‌های فعال در زمینه واردات خودرو است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و در این دو دهه محصولات بی ام و را وارد و عرضه می‌کند و خدمات پس از فروش را برای این ماشین‌های آلمانی ارائه می‌دهد. برند مینی، به عنوان زیرمجموعه بی ام و از سال ۱۳۹۶ به فهرست محصولات پرشیا خودرو اضافه شد.
این شرکت ایرانی علاوه بر واردات و فروش خودروهای بی ام و و مینی، محصولات اکسسوری و لایف استایل این خودروسازان را نیز به ایرانی‌ها عرضه می‌کند. تیونینگ خودرو، بازسازی و فروش ماشین‌های کلاسیک بی ام و، فروش روغن موتور و عرضه قطعات اصلی بی ام و از دیگر خدمات پرشیا خودرو است.
واردات خودروهای بی ام و و مینی از دهه ۸۰ خورشیدی توسط پرشیا خودرو انجام می‌شد، اما به دلیل ممنوعیت واردات از سال ۱۳۹۷، مدل‌های ۲۰۱۸ بی ام و و مینی آخرین محصولاتی است که در سایت پرشیا خودرو دیده می‌شود.
جدیدترین محصول پرشیا خودرو، دوچرخه‌های هیبریدی بی ام و است که از تیر ماه ۱۴۰۱ در دسترس خریداران ایرانی قرار گرفته است.
فروش آنلاین خودرو
نویسنده: میلاد قزللو
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp