یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

با همت اداره اتوماسیون صنعتی در معاونت خدمات فنی ایران‌خودرو و با همکاری معاونت تولید قطعات و مجموعه ها و معاونت مهندسی سازمان و سیستم‌ها و معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول، سیستم ترنم تولید در موتورسازی سه طراحی، اجرا و راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- معاون خدمات فنی ایران خودرو در این باره گفت: بروز خطا و ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری، قدیمی بودن سیستم عامل و بانک اطلاعاتی و ریسک توقفات خط تولید در سیستم قبلی باعث شد طراحی و اجرای سیستم ترنم در دستور کار قرار گیرد.
یونس مهدوی ادامه داد: سیستم نرم افزاری قبلی تحت عنوان ملودی به دلیل عدم پشتیبانی نرم افزاری توسط سازنده خارجی، ریسک بالای توقف و همچنین عدم قابلیت گزارش دهی، قابلیت پاسخ‌گویی به نیاز خط تولید موتورسازی را نداشت و بر همین اساس، نرم افزار ترنم تولید بر اساس نیازهای فعلی واحدهای بهره‌بردار، طراحی و راه اندازی شد.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و نیاز شرکت به اجرا و توسعه پیاده سازی نرم افزارهای صنعتی مانیتورینگ و ردیابی، با توانمندی و خودباوری ایجاد شده، اولین نرم افزار ردیابی و کنترل تولید با صد در صد توان کارشناسان داخلی مجموعه، طراحی و راه اندازی شد.
معاون خدمات فنی ایران‌خودرو با اشاره به قابلیت‌ها و اهمیت اجرای این پروژه گفت: با طراحی و اجرای این نرم افزار در خط تولید، شاهد حذف محدودیت های موجود در سیستم و ریسک‌های توقف تولید خواهیم بود. 
مهدوی درخصوص دیگر مزایای ترنم تولید گفت: با اجرای این سیستم، رفع توقف تولید، توسعه دانش فنی، پیاده‌سازی سیستم ضد خطا برای جلوگیری از سریال های تکراری برای موتور، امکان گزارش‌گیری لحظه‌ای  فراهم شده است.
معاون خدمات فنی ایران خودرو با بیان این‌که روند توسعه این نرم افزار ادامه خواهد داشت، افزود: اتصال به شبکه سازمان و انتقال اطلاعات به سرورهای شرکت و توسعه قابلیت‌های ردیابی، افزایش قابلیت تولید موتور به شکل برنامه‌ریزی مرکزی و تحلیل اطلاعات فرآیند تولید، از برنامه توسعه و ارتقای سیستم ترنم خواهد بود.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceتوضیح معاون حقوقی استقلال در خصوص پرونده ساپینتو/ تکلیف بازگشت عارف غلامی مشخص شد
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp