یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
راهنمای خرید برای خودرو اولی‌ها

وام کمک هزینه خرید خودرو، به متقاضیان این نوع وام کمک می‌کند تا شرایط خرید خودرو در مدت زمان کوتاه‌تر را داشته باشند. این نوع وام از جمله تسهیلاتی است که بسیاری از بانک‌ها به متقاضیان پرداخت می‌کنند.
این وام برای اشخاصی که دچار کمبود نقدینگی خرید خودرو هستند، مناسب بوده و از سوی بانک‌های مختلف کشور به متقاضیان ارائه می‌گردد.
عناوین این مطلب
وام خرید خودرو از سوی بسیاری از بانک‌های کشور ارائه می‌شود. در پاسخ به این پرسش که وام خرید از کجا بگیریم، باید گفت از جمله بانک‌های ارائه دهنده این وام بانک تجارت، بانک سامان، پست بانک، بانک صادرات، بانک آینده و بانک انصار هستند.
در بین بانک‌های مختلف کشور، بسیاری از بانک‌ها، برای خرید خودرو، وام ۱۵ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه ارائه می‌دهند. اما دو بانک تجارت و سامان مبلغ قابل توجهی برای وام خرید خودرو در نظر گرفته‌اند.
به گفته روابط عمومی بانک تجارت، در طرح پیشرو این بانک،‌ متقاضیان وام خرید خودرو می‌توانند تا سقف ۱۴۰ میلیون تومان وام دریافت نمایند.
بانک سامان نیز از دیگر بانک‌های ارائه‌دهنده وام خرید خودرو است که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید خودرو ارائه می‌دهد. برای وام خرید خودرو از بانک سامان نیاز به تایید نتیجه ارزیابی اعتباری و اعتبارسنجی توسط بانک است.
همچنین برای دریافت این نوع وام فرد متقاضی نباید هیچگونه سابقه چک برگشتی یا مطالبات غیرجاری در سیستم بانکی کشور داشته باشد. لازم است قبل از دریافت این نوع وام به موارد زیر توجه شود:
پست بانک نیز از دیگر بانک‌های ارائه‌دهنده وام خرید خودرو در کشور است. این بانک همانند سایر بانک‌های کشور تا سقف ۱۵ میلیون تومان تسهیلات خرید خودرو به متقاضیان ارائه می‌دهد. این وام سود ۱۸ درصد داشته و بازپرداخت آن ۳۶ ماهه است.
تسهیلات خرید خودرو سواری بانک شهر معادل ۶۰ درصد بهای خودرو بوده و حداکثر به میزان ۱۵۰ میلیون ریال است. این تسهیلات تنها به خودروهای داخلی اعطا می‌شود. علاوه‌بر این، بانک شهر برای جایگزینی خودورهای فرسوده نیز طرحی ارائه داده است. در این طرح تسهیلات خرید خودرو بابت جایگزینی خودروهای فرسوده شخصی از محل تولید داخلی معادل ۸۰ درصد خودرو به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال است.
مدارک مورد نیاز دریافت وام خودرو بانک شهر
بانک ملت به منظور گسترش امور مربوط به صنعت و معدن، کشاورزی و خدمات با توجه به درخواست و تعهد متقاضی اموال منقول را خریداری و با اخذ تضمین به صورت اقساطی به مشتری بفروشد. در نتیجه این بانک فعلاً برای خرید ماشین‌های سنگین وام خودرو اعطا می‌کند.
مراحل اعطای وام بانک ملت برای خودروهای سنگین
این بانک نیز به منظور سهولت تامین ماشین آلات سنگین اقدام به اعطای وام و فروش اقساطی این نوع ماشین‌آلات کرده است. متقاضیان باید با مراجعه به سایت بانک توسعه تعاون و دانلود فرم درخواست تسهیلات و فرم‌های قرارداد توثیق سپرده نسبت به دریافت این وام اقدام نمایند.
علاوه بر بانک‌ها، شرکت‌های خصوصی خریدوفروش ماشین‌های سنگین نیز خدماتی از قبیل وام فروش اقساطی این نوع ماشین‌ها را دارند. مانند شرکت ایران ولووکه شرایط فروش اقساطی کامیون را برای متقاضیان فراهم کرده است. در این روش متقاضیان می‌توانند از تسهیلات بانکی برای خرید کامیون‌های دست دوم استفاده کنند.
شرایط فروش اقساطی کامیون ایران ولوو
شرکت ایران‌خودرو برای ارائه تسهیلات به متقاضیان خرید خودرو، شرایط فروش اقساطی را فراهم کرده است. بر این اساس، خودروهای دنا، دنا پلاس، دنا پلاس توربو، پارس سال، پارس سال دوگانه، پارس LX، پارس اتومات، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۷ صندوق دار V۸، پژو ۲۰۷ دنده ای، پژو ۲۰۷ اتومات، پژو ۲۰۷ صندوقدار، رانا LX، پژو ۴۰۵ GLX، پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه)، پژو ۴۰۵ SLX، سمند LX، سمند LX EF۷، سمند LX EF۷ گازسوز، دانگ فنگ H۳۰ کراس، هایما S۵، هایما S۷ کراس، پژو ۲۰۰۸ این شرکت به صورت اقساطی به فروش خواهد رسید.
طبق تفاهم‌نامه شرکت مدیران خودرو و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محصولات MVM و Chery با شرایط ذیل، به کلیه اعضای هیئت علمی، بازنشستگان و پرسنل شاغل ارائه می‌شود:
در دیوار بخوانید: 
***
اخبار خودرو را در بلاگ دیوار بخوانید.
وام خرید خودرو بازنشستگان تامین اجتماعی | شرایط و جزئیات
دور جدید مزایده خودروهای خارجی رسوبی در گمرک
آشنایی با وام خرید خودرو سایپا
وام خرید خودروی خارجی بدون ضامن
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp