یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بی‌ام‌و M5 CS را می‌توان جزو شاخص‌ترین محصولات چند سال اخیر این خودروساز دانست. چند محصول جدید بی‌ام‌و واکنش‌های متفاوتی را بین طرفداران ایجاد کرده‌اند اما قطعاً M5 CS دل اکثر دوستداران این برند باواریایی را به دست آورده است. سوپر سدان سطح بالای بی‌ام‌و در دوران الکتریکی سازی خودروها یک عصیانگر محسوب می‌شود چراکه همچنان از پیشرانه ۸ سیلندر استفاده می‌کند و نیازی به دستیار هیبریدی ندارد. تولید این خودرو متوقف شده زیرا ژرمن‌ها از همان روز اول گفتند که تنها تعداد محدودی از M5 CS را تولید کرده‌اند و بنابراین شانس دیدن این خودرو در جاده‌ها چندان بالا نخواهد بود.
خشن‌ترین نسخه از خانواده M5 به تازگی راهی اتوبان‌های بدون محدودیت سرعت آلمان شده تا آقایی کند. این خودرو در زمان عرضه قوی‌ترین محصول تاریخ بی‌ام‌و بود چراکه پیشرانه ۴.۴ لیتری توئین توربوی آن قدرت ۶۲۶ اسب بخاری تولید می‌کرد. یکی از ویژگی‌های برجسته M5 CS را می‌توان صدای پرطنین و گیرای پیشرانه و اگزوز دانست. در اواخر ویدئوی منتشر شده از این خودرو نیز می‌توانیم عبور عقربه سرعت شمار از عدد ۳۰۰ کیلومتر در ساعت و رسیدن به سرعت ۳۰۴ کیلومتر در ساعت را تماشا کنیم.
بی‌ام‌و M5 CS آخرین خودروی مجهز به پیشرانه ۸ سیلندر ناب است زیرا تائید شده نسل بعدی M5 از قوای محرکه پلاگین هیبریدی استفاده خواهد کرد. خوشبختانه نسل بعدی این سوپر سدان همچنان به پیشرانه ۸ سیلندر وفادار باقی خواهد ماند اما بخش M از پیشرانه جدید S68 هیبریدی ملایم استفاده خواهد کرد، پیشرانه‌ای که در XM 2023 جدید نیز بکار رفته است. این شاسی‌بلند پرفورمنس در حالت استاندارد قدرت ۶۵۰ اسب بخاری داشته و البته مدل رِد لیبل با خروجی ۷۵۰ اسب بخاری قدرت‌نمایی خواهد کرد. هنوز مشخص نیست آیا M5 بعدی نیز چنین قدرتی خواهد داشت یا خیر.
به گزارش پدال و به نقل از بی‌ام‌و بلاگ، از آنجایی که M5 CS را می‌توان شام آخر پیشرانه‌های درون‌سوز ناب بی‌ام‌و دانست، قطعاً ارزش این خودرو در آینده افزایش خواهد یافت زیرا بی‌ام‌و M از پیشرانه‌های هیبریدی و الکتریکی در محصولات آتی خود استفاده خواهد کرد. همچنین نشان CS نیز آینده روشنی خواهد داشت زیرا در آینده نزدیک شاهد معرفی خودروهای M3 CS و M4 CS خواهیم بود. ژرمن‌ها شاید خودروی M2 CS را نیز تولید کنند هرچند این یکی چراغ سبز قطعی را دریافت نکرده است.
مهران
جذاب لعنتی👑❤️
AmirAli
اون فرمون نرمش منو کشته 🗿💔
امیرحسین
دوستان میدونستین بی ام و سرطان چراغ و هواکش گرفته جدیدن؟
کرگدن باواریا
سلطان به این میگن !
لآت جاده
موشک
همش این و همتای اینه rs7 و sls amg !
حرفی هم میزنی میگن نداریم داداش چیکار کنیم ؟!
خب سلائق هرچه لآیق ؛ نآزشو بکش ولی لَقَب نزار بهش ، چرا فکر میکنین لیاقتتون بالاتر از سوسک کردن پرایده ؟ این اعتماد به نفس کآذب از کجا سرچشمه گرفته؟
التمآس تفّکر🤲
شهاب
چرند نگو چون دنیا همیشه یه جور نمیمونه و مردم ایران از فردای خودشون و آینده خبر ندارن و هر لحظه ممکنه اتفاقاتی بیوفته و مردم ایران بزودی در آینده ای نزدیک بتونن بهترین ماشینهای دنیا رو سوار بشن و در آخر اینکه خوددتو این اعتماد به سقف رو از کجا آوردی که به خودت اجازه میدی به برو بچه های پدال چنین حرفی بزنی !!؟؟ انگار خودت از خودت خیلی متشکر هستی !!؟؟
کرگدن باواریا
بروبچه پِدال ؟! بُرو حالت خوش نیست البته حال هممون خوش نیست ولی تُ استسنائی هستی
معلومه از اون موشک سَوارایی هستی که با حِرص و عُقده پُشت ماشینای خارجی سبز میشی عین قآشق نَشسته ؛ نوربآلا میدی البته ما نمیبینیم نوربالاتو😁
شهاب
داخل اداره داخل دانشگاه داخل هر محیط دیگه ای وقتی یه عده با هم دوست میشن و خودمونی میشن زمانی که میخان از گروه دوستان نام ببرن میگن : “بروبچه ها” اما تو درک نداری و نمیفهمی !!!! و اما این که اینطوری حرف زدن مثل تو هنر نیست بلکه یه ضعفه و یه عقده س پس به عقده ای بودنت افتخار نکن !!! در ضمن این چیزهایی که حالا داخل ذهن تو هست و به چشم یه آرزو بهشون نگاه میکنی خیلی وقت پیش برای من خاطره شده رفته !!! پس برو سی سال دیگه هر وقت عقل و شعورت به اندازه من رشد کرد بیا تا اون موقع ببینم اصلاً میتونم به حسابت بیارم که باهات بحث کنم یا نه !!! و دیگه اینکه اون بحث هایی که بین من و نوید۰۰۹۸ و کیان هست بیشتر جنیه کَلکَل و سرگرمی و شوخی داره و نه چیز دیگه ای اما تو بچه هستی و جدی گرفتی و هنوز فرق بین شوخی و جدی رو تشخیص نمیدی
شهاب
جنبه کَلکَل و سرگرمی و شوخی داره
کرگدن باواریا
شهاب جان
نمیدونم چی شد کجای حرفم بِهت بَرخورده من یه اِنتقاد ساده از یه عده نَفَهم که به حَلَبیشون مینازن ؛ تو جاده ها عین قِرقی میرونن جان خودشون که جَهَنَم ! جان هموَطَنان خودشو به خَطَر میندازه بود !
جالبه میگی برات خاطرس ولی اینطور فِشار آورده بِهت کامنتم😂
امثال تُ فقط چارش یه نیش ترمزه !
اون بنده خُدایی هم که اسم آوردی من چیکار به کار اونا دارم ؟
اینقدر پَرت ایی که نمیدونی منظورم از “بروبچ ؟! “ینی این که با اونا چیکار دارم !
برو دآیی جان سرعت ۲۰۰ صاحاب داره ! چه خوشگل بَرخورد بِهت
شهاب
اول میایی به بچه های پدال توهین میکنی و بعد دوباره میای میگی یه عده که به حلبی هاشون مینازن !!!! یا میگی یه عده نفهم و اینطور چیزها !!!! معلوم نیست چی به سرت اومده ؟؟ انگار فشارهای درونی وجودت انقدر زیاده که حتی خودت با خودت از درون درگیری پیدا کردی و داری سعی میکنی اینجا خودت رو تخلیه کنی !!! انگار فقط در کمین نشستی تا ایراد بیخودی از بقیه بگیری و خودت رو تخلیه کنی و به هر بهانه‌ ای عاقبت یه چیزی میگی حتی به دروغ و تهمت !!! پس نداشته ها و ضعفهایت رو فریاد میزنی تا شاید تخلیه بشی !!! البته نمیشه هم کاریش کرد چون فضای مجازی هست و داخل فضای مجازی هم ادعا کردن خیلی آسان هست و حتی مگس میتونه داخل فضای مجازی ادعای فیل بودن بکنه !!! حالا نه اینکه تو بنز یا بی ام و یا پورشه سوار هستی که میای از این حرفها به بچه ها میزنی !!! و جالب اینکه بعدش سعی داری و تلاش میکنی توهین هایی رو که به بچه های پدال کردی ماست مالی کنی🤦‍♂️
کرگدن باواریا
شهاب عزیز من نه پورشه دارم نه bmw ؛ گفتن نداره کره ایی سوار میشیم .
اینم درسته من از اون یه عده مَشَنگ مُشکِل دارم ! احتیاجی هم به توضیح اضافی نداره !!!با دوستان پدالی چیکار دارم ؟؟؟؟؟
خودت اینکاره ایی چرا پای بقیه رو میکشی وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقآ بیاین بگین من حرفی بهتون گفتم؟؟ دوستان عزیز پدالی ؟؟؟
عزیز ! خیلی ها مثل تُ اومدین و رفتین ! آخرین ریپلایم برات هست، سعی کن جایی ازت انتقآد شد شُما”به عنوان یه الکسیس سوار” پای بقیه رو وسط نکشی برای تسکین دردت !
بازم میگم سرعت ۲۰۰ صاحاب داره :)))
شهاب
چرا مقاومت میکنی و نمیخوای قبول کنی که حرفهات خیلی زشت و وقیحانه هست ؟؟
شهاب
((سعی کن جایی ازت انتقآد شد شُما”به عنوان یه الکسیس سوار” پای بقیه رو وسط نکشی برای تسکین دردت !)) !!!!! پس من هم فقط از حرفهای زشتت انتقاد کردم اما ببین تو ظرفیت نداشتی و چه بَلوایی به پا کردی !!!! و هم چنان ادامه میدی و بعدش سعی میکنی ماست مالیش کنی !!! عیبی نداره عزیزم با همین فرمان ادامه بده ، دیگه تو ذوقت نمیزنم چون حیفه که اون استعدادهای سرشارت سرکوب بشه !!! این آخرین جوابم به تو بود
جمشید
پدال یک پیشنهاد داشتم و اون هم این هست که پدال یک بخش به اسم گزارشگر داشته باشه و مخاطبهای سایت پدال بتونن گزارشهای شخصی و خودشون رو به صورت ویدیو در مورد ماشینهای خارجی و داخلی رو برای پدال بفرستن و پدال بهترین گزارشها رو که حاوی پیام و محتوا و اطلاع رسانی هست رو در پخش کنه
جمشید
گزارشهای ویدیویی حاوی نظرات شخصی در مورد محسنات یا ایرادات انواع خودروهای داخلی یا خارجی مخاطبان از ایران یا کشورهای دیگه باشه
احمدرضا
این یعنی ب ام و
جذابیت یعنی این
Royal Driver UK 70
این آخرین بی ام و بود که خیلی دوستش داشتم. هیف این هیولا هم میره….
Reza Waffen SS
سلطاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
پدرام
کاش ام ۵ جدید هیچ وقت معرفی نمی شد با این رندرهایی که دیدم خیلی جالب نبود
Si
M5 در کنار sl و ۹۱۱ افسانه های آلمان هستن
بی خیال اسم
فدات سلطان🤗
Sobhan
دیگه سری ترین بی ام و است این راه نره چی باید راه بره 🤣🥰
AMIN JAFARI
خاص و معرکه
میتونی با ۳۰۰ تا بچه هارو هم مدرسه ببری
بچه شروری ک کتو شلوار تنشه و پدر شده
۹۱۱
بهترین سدان دنیا 🏁🏁💖
افشار
آخرهای ویدیو تصویر را زوم کنید داخل بارون داره سیصد تا میره
علی ریحانی
من موندم تو سیصد تا چطور برف پاکن موقع کار کردن از جاش کنده نمیشه😁
REZA
سلام دوستان عزیز من خودم عاشق کلکل کردنم ولی با حفظ احترام به هم اینجا یه محیط دوستانه هست که بیشتر بحث فنی و خاطره بازی و تجربه اندوزی و استفاده از تجارب همدیگر هست من خودم عاشق قسمت کامنت و نظرات و کلکل کردنهای قشنگم لطفآ خواهشآ به هم احترام بگذاریم و یه کم استانه صبرتون رو هم بالا ببرید هر شخصی یه نظری داره به نظرات هم احترام بزاریم وبا هر نظری مخالفت نکنیم یکی ازشب خوشش میاد یکی از روز نمیشه که همش شب باشه یا روز.
تشکر
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp