یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

هر چند قبل از پاترول انواع مختلفی از خودروهای شاسی بلند در خیابان های ایران تردد داشتند اما محبوبیت و شهرت این برند زمینه ساز تبدیل آن به پرچمدار کلاس شاسی بلند در بازار ایران طی چند دهه شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از عصر ایران- پاترول یکی از برندهای خودرویی مطرح در مجموعه نیسان، مورد علاقه آفرودرها و البته بسیار شناخته شده در کشور ایران است. پاترول به نوعی نماد اولین ارتباطات ذهنی مخاطب ایرانی با مفهوم شاسی بلند در صنعت خودرو هم محسوب می شود. هر چند قبل از پاترول انواع مختلفی از خودروهای شاسی بلند در خیابان های ایران تردد داشتند اما محبوبیت و شهرت این برند زمینه ساز تبدیل آن به پرچمدار کلاس شاسی بلند در بازار ایران طی چند دهه شد.
با این مقدمه، سراغ یکی از جذاب ترین نسخه های پاترول می رویم تا باردیگر خاطره این برند را برای طرفداران آن زنده کند. منهارت پرفورمنس تیونر برجسته آلمانی که پروژه های مختلف آن را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم، در یک حرکت دور از انتظار دستی بر سر و روی نسل ششم نیسان پاترول کشیده که نخستین بار 13 سال پیش به بازار جهانی معرفی شده است.
این در شرایطی است که منهارت به طور خاص اکثر تیونینگ های خود را روی مدل های ب ام و اجرا می کند و این پاترول که از تریم نیسمو است در نوع خود یک نمونه تولید محدود و خاص خواهد بود.
اولین چیزی که جلب نظر می کند مربوط به رنگ خاص و تم سیاه و طلایی است که در واقع امضا منهارت پرفورمنس است. رینگ های آلومینیومی 24 اینچی نیز به رنگ طلایی درآمده اند تا هارمونی مناسبی را در نمای جانبی ایجاد کنند.
کیت بدنه مورد استفاده بویژه در قسمت سپر اصلی جلو و عقب به همراه دیفیوزر سنگین و حرفه ای نقش مهمی در شکل گیری ظاهری اسپرت برای این پاترول داشته است.
برای طراحی فضای کابین نیز تم طلایی و مشکی به همراه جزئیات فیبرکربن مدنظر قرار داشته است.
در بخش پیشرانه همچنان از تپنده 5.6 لیتری 8 سیلندر پاترول نیسمو استفاده شده اما اینجا شرایط تنفس موتور تغییر کرده و از حالت طبیعی به استفاده از سوپرشارژر تبدیل شده است. در نهایت تیونینگ پیشرانه میزان خروجی را از 428 اسب بخار استاندارد به 650 اسب بخار بهبود داده و گشتاور نیز از 560 به 600 نیوتن متر رسیده است.
نیسان پاترول منهارت پرفورمنس اعداد مربوط به تست شاخص صفر تا 100 کیلومتر را همراه ندارد زیرا مورد اشاره تیونر قرار نگرفته اما نسخه استاندارد این خودرو طی 7.3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. وزن این خودرو 2665 کیلوگرم است.
این محصول به طور خاص برای فروش در امارات ثبت سفارش شده است.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceبه‌روزرسانی لوگوی سیتروئن و بازگشت به سال ۱۹۱۹
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp