یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ایران خودرو قصد دارد خودروهای غیرسالمی را که امکان فروش عادی آن‌ها وجود ندارد، در یک مزایده به حراج بگذارد. این خودروها به دلایل مختلف از جمله ایجاد خط و خش در حین تولید، تصادف در کارخانه یا افت قیمت به سبب قدیمی شدن روی دست ایران خودرو باقی مانده‌اند. به نظر می‌رسد فراخوان ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو بهترین روش برای فروش این ماشین‌ها باشد.
خودروهای متعددی از جمله سمند، سورن پلاس، آریسان و تارا با قیمتی پایین‌تر از بهای کارخانه‌ای در این مزایده شرکت داده شده‌اند. متقاضی می‌تواند از تاریخ ۶ الی ۱۰ مهرماه به آدرس اعلام‌شده توسط شرکت، یعنی کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران کرج، به سمت شهرک سرو آزاد، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲ مراجعه کرده و پس از بازدید از محصولات مختلف، قیمت پیشنهادی برای خرید خودرو یا خودروهای دلخواه را به طور اینترنتی در سایت مزایده به ثبت برساند.
ولی پیش از ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو بد نیست با قوانین این فرایند آشنا شوید. اول اینکه با مراجعه به سایت ایران خودرو و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی، مشروح شرایط را مورد بررسی کامل قرار دهید. شرکت در مزایده و ثبت پیشنهاد به معنی قبول شروط مقرر در اسناد مزایده است.
در ضمن، شرکت در مزایده مستلزم سپرده‌گذاری ۱۰ میلیون تومان در ازای هر خودرو است. بنابراین با توجه به محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی، توصیه می‌شود که از کارتی استفاده کنید که با سپرده‌گذاری حداقل ده میلیون تومانی از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی مشکلی نداشته باشد. این کارت و شماره حساب متعلقه حتما باید به نام متقاضی باشد.
پیش از ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو بد نیست بدانید که قیمت پیشنهادی برای هر خودرو صرفا بابت خرید آن است. پرداخت هزینه‌های دیگر مثل مالیات، عوارض و حقوق دولتی و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز شامل حال متقاضی می‌شود.
هر شرکت‌کننده می‌تواند برای خرید بیش از یک خودرو ارائه پیشنهاد دهد. در صورت برنده شدن، متقاضی فرصت محدودی برای تسویه‌حساب دارد. بر اساس قوانین مزایده، اگر متقاضی در مدت معلوم نسبت به واریز وجه کلی خودرو اقدامی نکند، سپرده وی نزد مزایده گذار باقی می‌ماند و حق هیچ‌گونه شکایتی نیست. همچنین در صورت تسویه‌حساب، امکان انصراف وجود ندارد.
توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به سایت اینترنتی مزایده حتما اطلاعات شخصی خود را در وب‌سایت فروش ایران خودرو تکمیل کنید. برای آگاهی از جزییات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۴۴۷۹۶۹۴۸  الی ۴۴۷۹۶۹۵۶ تماس بگیرید.
نوشته جزییات مربوط به ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp