یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بیش از ۲۰۰۰ خودروی صفرکیلومتر وارداتی به دلایل متعدد در بنادر و پارکینگ‌های گمرک در حال خاک خوردن هستند. سازمان اموال تملیکی برای جلوگیری از تضییع این خودروها توانسته جواز فروش بیش از نیمی از آن‌ها را دریافت کند. در همین راستا، مزایده خودروهای وارداتی رسوبی ۷ مهرماه آغاز می‌شود.
بیش از ۱۰۰۰ دستگاه خودروی موسوم به پرونده ثبت سفارش به زودی به مزایده گذاشته می‌شوند. البته این خودروها هنوز تعیین برائت نشده‌اند، و اقدام سازمان اموال تملیکی تنها برای جلوگیری از تخریب آن‌ها است. در صورت اعلام برائت، خودروها به مالکین اصلی بازگردانده می‌شوند. خودروها از همه لحاظ در سلامت کامل به سر می‌برند و هیچ‌یک از اجزای آن‌ها به سرقت نرفته یا تخریب نشده است.
مزایده خودروهای وارداتی رسوبی ۷ مهر و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت برگزار می‌شود. برای شرکت در این مزایده ابتدا باید جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی یا همان توکن به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه کرد.
پس از ثبت نام و دریافت توکن، متقاضیان و مدعوین مالکیت از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه (۷ مهرماه) الی ۱۲ شب روز سه‌شنبه (۱۲ مهرماه) می‌توانند به آدرس eauc.setadiran.ir مراجعه کرده و پس از مشاهده لیست خودروهای موجود، قیمت پیشنهادی برای موارد دلخواه را ارائه دهند. هیچ محدودیتی روی تعداد خریدها اعمال نشده و متقاضیان قادر به ارائه پیشنهاد برای بیش از یک خودرو هستند. البته در ازای هر خودرو، ۱۵ درصد قیمت آن باید به عنوان سپرده تضمینی پرداخت شود.
 برندگان مزایده در روز شنبه مورخ ۱۶ مهرماه اعلام می‌شوند و سپس به مدت سه روز فرصت دارند کارهای مربوط به تسویه را انجام دهند. همچنین افرادی که پس از سپرده‌گذاری به هر دلیلی از خرید خودرو منصرف شده‌اند، تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه (سیزدهم مهرماه) وقت دارند به سایت ستادیران مراجعه کرده و انصراف خود را اعلام کنند.
نوع خودروها و موجودی آن‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

نوشته شروع مزایده خودروهای وارداتی رسوبی از ۷ مهرماه اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp