یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مهدیه قاسمی
چهارمین عرضه خودرو در بورس کالا، امروز با عرضه محصولات گروه بهمن انجام شد و طی آن، ۱۵۲ دستگاه خودرو دیگنیتی با قیمت پایه ٨٢١ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید.
بر اساس اعلام سازمان بورس کالای ایران، تعداد ٣٨ خودروی دیگنیتی سفید با تریم مشکی، ٣٨ خودروی دیگنیتی سفید با تریم قرمز، ٣٨ خودروی دیگنیتی مشکی با تریم مشکی  و 38 خودروی دیگنیتی مشکی با تریم قرمز، هر یک با قیمت پایه ٨٢١ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در تاریخ ۳۰ شهریور بر روی تابلو بورس ظاهر شدند.
با توجه به اعلام بورس کالا، ۳۸ دستگاه دیگنیتی سفید با تریم قرمز، بعد از ۱۵ دقیقه رقابت بین خریداران در تالار بورس کالای ایران معامله شد. این خودروها هر یک با  قیمت پایه ٨٢١ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان عرضه شدند و ۲۵۳ تقاضا را دریافت کردند که در نهایت، با قیمت یک میلیارد و ۳۵ میلیون و ۸۱۵ هزار تومان و رقابت ۲۶ درصدی معامله شدند.
همچنین، ۳۸ دستگاه دیگنیتی سفید با تریم مشکی هم معامله شد که در نهایت پس از ۱۴ دقیقه رقابت میان خریداران و ثبت تقاضای ۳۳۹ دستگاه برای خرید این خودرو، این محصول با میانگین قیمت یک میلیارد و ۲۴ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان و رقابت ۲۴.۷۲ درصدی معامله شد.
 دیگنیتی مشکی با تریم مشکی، نسبت به سایر محصولات، تقاضای بیشتری را به خود اختصاص داد و در رقابتی 25 دقیقه ای، ۴۰۸ عدد تقاضا برای خرید ٣٨ دستگاه دیگنیتی مشکی با تریم مشکی انجام شد. در نهایت این محصول با میانگین قیمت یک میلیارد و ۶۶ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان معامله شد.
سرانجام، در آخرین ردیف عرضه امروز بهمن موتور در بورس کالا، دیگنیتی مشکی با تریم قرمز، پس از ۱۶ دقیقه رقابت و ثبت تقاضای ۴۹۹ دستگاه برای خرید ٣٨ دستگاه دیگنیتی مشکی با تریم قرمز، این محصول با میانگین قیمتی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان و رقابت ۳۳.۹۷ درصدی معامله شد.
تحویل این محصولات همانند دوره نخست عرضه محصولات گروه بهمن در بورس، 60 روزه بوده و در تاریخ  30 آبان 1401 انجام خواهد شد.
نخستین عرضه دیگنیتی پرایم در 26 مردادماه سال جاری، انجام شد و طی این عرضه نیز، این محصول با قیمت 821 و ۵۰۰ هزار تومان در رنگ های سفید و مشکی با قیمت پایه عرضه شد.
مقایسه دو دوره عرضه دیگنیتی در بورس کالا نشان می دهد که این خودرو در دو نوبت با قیمت پایه 821 میلیون و پانصد هزارتومان ارائه شده و در نهایت خریداران با توجه به قیمت نهایی فروش، ملزم به پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده و همین‌طور پرداخت مالیات و عوارض شماره‌گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، پلاک و هزینه شخص ثالث بوده اند.
در عرضه نخست این محصول در تاریخ 26 مرداد سال جاری،  110 دستگاه دیگنیتی مشکی با تریم قرمز و مشکی و 110 دستگاه دیگنیتی سفید با تریم قرمز و مشکی عرضه شدند که در مجموع با 220 عرضه، 70 دستگاه بیشتر از سری دوم به فروش رسید. 
 
در ادامه بخوانید:
عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا؛ ثبت سفارش از فردا آغاز می شود
آغاز فروش فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا + راهنمای گام به گام خرید
فیدلیتی با چه قیمتی در بورس کالا معامله شد؟
فروش خودرو هایما S5 از روز 6 مهرماه، به صورت اقساطی توسط شرکت لیزینگ ایران خودرو آغاز می‌شود. در این طرح فروش هایما S5 با اعطای تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی…
شرکت ایران خودرو دیزل، طرح فروش کشنده فوتون 460 (H5 اتوماتیک) را از 30 شهریورماه 1401 آغاز خواهد کرد.  بر اساس بخشنامه این شرکت، طرح های فروش کامیون کشنده فوتون…
طرح پیش فروش محصولات دیما گروه خودروسازی مایان با قیمت علی الحساب، از چهارشنبه 30 شهریور ماه 1401 تا ساعت 17 همان روز و یا تا زمان تکمیل ظرفیت اجرا…
طرح های فروش نقدی و اقساطی وانت پیکاپ دیزلی یورو5، با قیمت قطعی، ویژه 28 شهریور 1401 آغاز شد. ایران خودرو طی انتشار بخشنامه ای، طرح های فروش وانت پیکاپ…
مدیرعامل ایران خودرو در خصوص از رده خارج کردن محصولات قدیمی خود یعنی پژو ۴۰۵ و سمند سخن گفت و این اقدام را دستاورد بزرگ ایران‌خودرو دانست. به گفته خطیبی…
طبق اعلام سازمان بورس کالای ایران، گروه بهمن محصولات خود را چهارشنبه هفته جاری در بورس کالا عرضه می کند. گروه بهمن موتور در نظر دارد تعداد 152 دستگاه دیگنیتی…
سلام خانمتون باید ثبت نام کنه نه خودتون از اسمش مشخص طرح مادران نه پدران…
باسلام اینجانب در مرحله سوم قرعه کشی ایران خودرو شرکت نمودم و پژوه پارس TU5…
سلام 28/6/1401خوردودنا پلاس اتومات از نمایندگی ایرانخودر آبادان تحویل گرفتم 5کیلومتر بیشتر راه نرفت خاموش…
اره توی شهر مصرف میره بالا اما توی جاده مصرف خیلی کم میشه,ولی حتما ماشینتو…
خودروی چینی که تو بازار دوبی زیر ۴۰۰ تومن هست رو با استفاده از انرژی…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp