یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
 
به صورت کلی در بازه کوتاه مدت یک هفته ای با توجه به اعلام نتایج قرعه کشی خودرو و نرخ کاهشی دلار، بازار شاهد ثبات تقریبی قیمت خودرو کارکرده و صفر، به دلیل هم پوشانی این دو عامل تاثیر گذار بوده است.
بر خلاف نرخ کاهشی بازار ارز در بازار خودروهای وارداتی، ایرانی و چینی صفر شاهد افزایش قیمت بوده و عمده دلیل افزایش قیمت خودروهای صفر در روزهای قبل از اعلام نتایج برندگان قرعه کشی شرکت‌های خودروسازی یک امر پر تکرار است و در روز های بعدی جهت تکمیل وجه برندگان قرعه کشی‌ها، قیمت کاهشی شد.
بدین ترتیب که خودروهای وارداتی 0.43% افزایش داشته که نسبت به هفته پیش چشم گیر نیست و خودروهای ایرانی 0.71%، خودروهای مونتاژ 0.95% و خودروهای چینی 0.31% افزایش داشتند.
بر خلاف نرخ کاهشی بازار ارز، افزایش قیمت بیشتری در بازار خودروهای صفر نسبت به خودروهای کارکرده را شاهد بودیم. بدین ترتیب که خودروهای وارداتی 1.17%، خودروهای ایرانی 0.71%، خودروهای مونتاژ 0.95% و خودروهای چینی 0.31% افزایش قیمت را تجربه کردند.
قیمت روز خودرو به صورت روزانه، در چند نوبت توسط کارشناسان خودرو۴۵ به روز رسانی می‌شود. قیمت خودروها روزانه با توجه به شرایط متعددی همچون نوسانات نرخ ارز، تصمیمات ناگهانی برای بازار خودرو، افزایش و کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان داخلی به بازار و البته محصولات جدید آن‌ها متغیر خواهد بود.
قیمت خودرو در سال ۱۴۰۰ با نوسانات نرخ ارز و رکود نسبی در ماه‌های پایانی سال در بازار خودرو همراه بود، بدین گونه که در برخی از ماه‌های سال افزایش حداقل ۲ و حداکثر ۱۰ میلیون تومانی گریبان برخی خودروها را گرفت و بازار را با چالش‌هایی همراه کرد.
نیمه دوم سال ۱۴۰۰ برای بازار خودرو روزهای پر فراز و نشیبی را رقم زد. روزهایی با نوسانات متعدد نرخ ارز، سردرگمی در به نتیجه رسیدن برجام و در نهایت عرضه‌ خودروهای جدید چینی به بازار توانست تا حد زیادی مشتریان خرید و فروش خودرو را بلاتکلیف نگه دارد. اما در مقابل خبر ورود خودروهای جدید به بازار کشور در راستای ایجاد رقابت و افزایش تولید خودرو با توان داخلی، شاید بازار خودرو در سال ۱۴۰۱ اندکی متعادل‌تر باشد.
این درحالی است که طی سال‌های اخیر و با ادامه ممنوعیت واردات خودروهای خارجی، رقابت و عرضه محصولات داخلی به بازار پیش از پیش شده است، تا جایی که شرایط پیش فروش و ثبت نام ایران خودرو و ثبت نام سایپا به صورت قرعه کشی‌های ماهانه و در راستای تعادل قیمت بر بازار خودرو پیش گرفته شده است.
گرچه قیمت روز خودروهای صفر تحت تاثیر مدل، سال و آپشن و امکانات آن با نوسان و گاه رقابت قیمتی عرضه می‌شوند که امسال نیز به نظر می‌رسد با زمزمه‌های آزادسازی واردات خودرو در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، تاثیرپذیری آن بر قیمت خودروها امکان پذیر است.
در ابتدای اولین هفته مردادماه و شروع ماه جدید با توجه به نرخ کاهشی دلار نسبت به پایان هفته گذشته بازار شاهد ریزش قیمت خودروهای چینی و وارداتی بود. اما بلعکس خودروهای ایرانی شاهد افزایش قیمت 0.17% بوده و خودروهای مونتاژ بدون تغییر نسبت به هفته گذشته معامله شده‌اند.
نسبت به ابتدای هفته در بخش خودروهای وارداتی حدود 0.34%، خودروهای چینی 0.86%، خودروهای ایرانی 0.06%، خودروهای مونتاژ 0.24% افزایش داشتند و همچنین نرخ ارز نسبت به ابتدای هفته حدود 0.13% کاهش یافته است. از این رو به دلیل شروع ریزشی هفته، نرخ دلار هم بر کاهش قیمت خودروهای وارداتی اثرگذار نبود.
قیمت تمامی خودروها به صورت روزانه توسط کارشناسان خودرو45 از نمایندگی ها و بازار استعلام و در سایت منتشر می شود.
با کلیک روی مدل خودرو موردنظر در این صفحه و مشاهده نمودار قیمت خودرو نسبت به روزهای گذشته، می‌توانید از میزان تغییرات روزانه قیمت خودرو مطلع شوید.
لطفا لیست قیمت ماشین های دیگه رو هم اضافه کنید
در آپدیت های جدید حتما در نظر گرفته می شوند
لطفا بفرمایید منبع قیمت گذاری ماشین ها کجاست ؟
توسط کارشناسان فروش خودرو ۴۵
هیچی دست ‌‌خودشون
ه
قیمت ام وی ام ۵۳۰ مدل ۹۳ چند
دوست گرامی این خودرو بسته به نتیجه کارشناسی، بین ۱۳۰ تا ۱۳۹ میلیون تومان قیمت دارد. جهت کارشناسی خودرو مورد نظر، به سایت خودرو۴۵ (https://khodro45.com/) مراجعه کنید.
لطفاً شماره تلفن نمایندگی سایپا را اعلام کنید
با سلام دوست گرامی شماره تماس نمایندگی سایپا خدمت شما: ۵-۴۴۱۹۶۵۵۰ (۰۲۱)
بسیار ممنون صفحه تون خیلی کامل و جذابه
سلام.قیمت لیفان X50 مدل ۹۵ بدون رنگ.دنده دستی چنده؟
سلام.قیمت لیفان X50 مدل ۹۵ بدون رنگ،دنده دستی چند؟؟
جی پی اس و مانیتور و دزدگیر گذاشتم
سلام
لطفا قیمت برلیانس h230دنده، پارس خودرو مدل ۹۷ چنده؟
قیمت روز بازار تارا دستی رو چرا نمی زنید؟
با سلام دوست گرامی
حتما قیمت روز این خودرو با توجه به نوسانات اخیر این مدل خودرو ارائه می شود.
جسارتا شما پراید نمیخرید؟
با سلام دوست گرامی
برای فرشو خودرو پراید کارکرده‌تان با کارشناسان خودرو۴۵ در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم را برای نحوه درخواست فروش خودرو شما ارائه شود.
قیمت ماشین شاسی بلند MG مدل ٢٠١۵
و هیوندای i20 مدل ۲۰۱۵
هردو کم کار
رو چطور میشه فهمید حدودا
دوست گرامی با تکمیل فرم و ثبت درخواست قیمت گذاری خودرو در سایت خودرو۴۵ (https://khodro45.com/) از آخرین قیمت ماشین خود مطلع شوید.
سلام
چرا ماشین های کیا رو ندارید؟
قیمت ساینا ex دنده ای مدل ۱۴۰۰ شده ۱۵۰ میلیون ولی شما زدید ۱۴۷. لطفاً اصلاح کنید.
با سلام دوست گرامی از توجه شما سپاسگزاریم.
قیمت خودروها بر اساس قیمت روز ارائه می شود.
درود برشما دوستان خوب وپرتلاش خودرو۴۵ سپاس وتشکر از تک تک تون که باسعی فراوان نسبت به راهنمایی واگاهی دادن هموطنهایتان ومردوم ایران زحمت میکشید تاازوسیله ای که دارند لزت ببرند ودر زندگی کنارشان بی دغدغه همراه اسایش وایمن استفاده کنند
از اینکه خودرو۴۵ را به عنوان مرجع کسب اطلاعات خودرویی انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم.
لطفا ماشینهای ریگان کوپاهم به لیست ماشینها اضافه نمایید ممنون
چرا قیمت کی ام سی رو نمیذارید مشکلی دارین با محصولات جدید کرمان موتور
با سلام دوست گرامی
حتما قیمت این خودرو هم بارگذاری خواهد شد
با سلام
من در مشهد هستم.
آدرس های نمایندگی
تون در مشهد اگر وجود دارد لطف بفرمایید
عالی ممنون فقط قیمت نمایندگی یکی دو ماشین درج شده بود این اطلاعات تکمیل تر می شد بهتر بود
در لیست از ماشینهای دیگر مانند ولکسی سی ۳۰
بیارید
فقط نظاره گر اسم ماشین ها بودیم و دلمون آب شد
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp