یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
اینستاگرام یکی از فضا های پر بیننده برای جذب مشتری و فروش محصولات یا ارائۀ خدمات مختلف است. با بالا رفتن فالوور ها، بازدیدکنندگان پیج شما بالا تر می رود و کسب و کارتان رونق پیدا خواهد کرد. به همین دلیل است که اغلب مردم به دنبال میانبر های ساده تر برای افزایش تعداد فالوور های خود هستند. یکی از این راه های ساده، خرید فالوور اینستاگرام است که طرفداران خاص خودش را دارد؛ اما این کار هیچ کمکی به افزایش تعامل پیج شما نمی کند و تنها عدد بالای صفحه را افزایش خواهد داد. در ادامۀ مطلب قصد داریم همه چیز را دربارۀ خرید فالوور اینستاگرام بررسی کنیم تا در نهایت به این سؤال که فالوور بخریم یا خیر پاسخ کامل دهیم.
بله. در یک چشم برهم زدن و خیلی سریع می توانید ۱۰۰۰ فالوور جدید به جمع فالوور های قدیمی خود بیفزایید؛ اما درواقع تنها چیزی که افزایش پیدا می کند، عدد بالای پیج شماست و تمام فالوور ها اکانت های غیر فعال یا ربات هایی هستند که هیچ گونه تعاملی با شما برقرار نخواهند کرد. به جای این کار باید در اینستاگرام تولید محتوا کنید و با مخاطبان خود تعامل داشته باشید. با تمام این مسائل، آیا خرید فالوور اینستاگرام کاری قانونی است؟ چگونه می توان این کار را انجام داد و چه هزینه ای را باید بپردازید؟
هزینۀ خرید فالوور به تعداد آن وابسته است. هرچه تعدادی که خریداری می کنید، بالا تر باشد مبلغ بیش تری را باید پرداخت کنید. البته باید مراقب باشید؛ زیرا خرید فالوور بر خلاف قوانین و الگوریتم اینستاگرام است. به همین دلیل با انجام این کار در واقع هزینۀ بیشتری خواهید پرداخت. بهترین حالت ممکن این است که تعامل شما کاهش پیدا می کند و اینستاگرام فالوور هایتان را بدون فعالیت یا ربات تشخیص می دهد. در نهایت نیز پیج شما دیده نمی شود و هیچ پیشرفتی نخواهید داشت.
نحوه خرید
همانطور که ذکر کردیم، شما درواقع برای پیج های غیر فعال یا ربات ها پول می پردازید که در ادامه نحوۀ کار و خرید آن ها بررسی شده است‌.
با خرید فالوور اینستاگرام چه اتفاقی برایتان رخ می دهد؟
یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی، اینستاگرام است. فالوور های غیر واقعی اکانت های غیر فعال و ربات هایی هستند که هیچ ارزشی را به پیج شما اضافه نمی کنند. بهتر است به جای خرید فالوور اینستاگرام، تعامل خود را با فالوور های فعال افزایش دهید.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp