یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مهدیه قاسمی
شرایط خرید خودرو شاهین در بورس کالا ابلاغ شد. 
براساس اعلام شرکت بورس کالای ایران، امکان خرید خودرو 200 خودرو شاهین در بورس کالای ایران در تاریخ 22 شهریور 1401 فراهم شد. 
شاهین در روز سه شنبه مورخ 22 شهریور 1401 در بورس کالای ایران، با در نظر گرفتن میزان پیش دریافت 10 درصد، عرضه می شود. 
برای خرید این محصول، محدودیتی از نظر تعداد خرید برای هر کد ملی وجود ندارد و و افرادی که در عرضه های قبلی شاهین نیز این خودرو را خریداری کرده اند، در این مرحله از عرضه نیز امکان ثبت نام دارند. علاوه بر این، در صورت وجود مازاد عرضه، خرید برای مشتریان حقوقی در مازاد عرضه فراهم است. 
بر اساس اعلام قبلی، عرضه ۲۰۰ دستگاه خودرو شاهین روز سه‌شنبه ۲۲ شهریور در بورس کالا رقم خواهد خورد و همچنین تاریخ تحویل خودرو شاهین ۲۳ مهر ۱۴۰۱ اعلام شده است.
پس از تصویب عرضه خودرو در بورس کالا در شورای عالی بورس، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که عرضه خودرو شاهین در بورس در هفته پایانی مردادماه انجام خواهد شد. خودرو شاهین سایپا محصولی است که در 24 اسفندماه 1400 در جلسه هیئت پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در بازار اصلی بورس کالای کشور پذیرش شد.
بنابراین طبق نامه ای که از سوی محمد نوروزپور، مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالا برای خرید این خودرو از طریق بورس نوشته شده است، سه شرط اساسی مطرح شده : 
همچنین محل تحویل خودرو، نمایندگی های فروش شرکت است که به انتخاب مشتری صورت می گیرد. علاوه بر این، امکان تعیین رنگ خودرو (سفید یا مشکی) بدون هزینه در مرحله تکمیل وجه برای مشتری فراهم شده است.
متقاضیان خرید می بایست جهت اقدام به خرید این خودرو در بورس، اقدام به به واریز میزان ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و یک درصد مالیات نقل و انتقال و ۲ درصد مالیات شماره گذاری برچسب انرژی (برمبنای قیمت نهایی) و همچنین مبلغ ۴۲ میلیون و ۳۴ هزار و ۴۶۵ ریال به ازای هر خودرو شامل بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۸ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۴۶۵ ریال و خدمات مرتبط با شماره گذاری و پلاک به مبلغ ۳ میلیون و ۸۹۷ هزار ریال کنند.
در ادامه بخوانید:
تولید شاهین 36 درصد افزایش یافته است
افزایش تولید شاهین، خودرویی که بدون قرعه کشی هم به فروش نمی رود
فراخوان سایپا برای رفع ایرادات خودروی شاهین بزودی انجام می‌شود
شرایط فروش کشنده فوتون اچ5 (فوتون 460 اتوماتیک) ویژه شهریورماه 1401 از سوی ایران خودرو دیزل منتشر شد. شرکت ایران خودرو دیزل، شرایط فروش کشنده فوتون H5 ( فوتون 460…
ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شده است. در این مرحله دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا اقدام به عرضه محصولات خود کرده‌اند. ایران‌خودرو در…
ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات خود را ویژه متقاضیان عادی، در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ویژه شهریور 1401 اعلام کرد.  در این طرح فروش خودروهای پژو 206 تیپ…
شرکت آرین پارس موتور در نظر دارد از روز امروز چهارشنبه 16 شهریور، مرحله سوم فروش لاماری ایما را با قیمت مصوب یک میلیارد و ۷۹ میلیون تومان آغاز کند….
پیش فروش یکساله دو محصول خانواده دنا و تارا ایران خودرو از امروز تا روز جمعه 18 شهریورماه آغاز شد. متقاضیان می توانند برای شرکت در قرعه کشی این طرح…
ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شده است. در این مرحله دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا اقدام به عرضه محصولات خود کرده‌اند. ایران‌خودرو در…
مسخره بازیه
من بالا 20مرطبه ثبت نام کردم یک بار هم اسمم در نیومده الکی مردم سر…
روزبه روز عرضه بر مردم را تنگ می کنید،اما بقول حضرت امام خمینی بترسید از…
پایین تیک نزنی مشخصات فرسوده نمیاد فقط ذخیره رو بزن
کشورهای مد نظر چین و روسیه است و کشورهای هند و ژاپن رد گم کنی…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp