یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دلورین مدت‌ها از صنعت خودرو دور بوده است؛ چندی پیش این شرکت با معرفی مدل‌های مفهومی گوناگون، بازگشت خود به این حوزه را به‌طور رسمی اعلام کرد. این خودروساز اخیرا اعلام کرد که احتمالا مدل مفهومی «آلفا۲» را تولید خواهد کرد.

این کانسپت که حدودا دو ماه پیش رونمایی شد،یک خودروی اسپرت دو سرنشینه محسوب می‌شود که به درهای گالوینگ و صفحات بدنه از جنس کامپوزیت فلز مجهز شده است. مدیر این مجموعه، «ژوست د وریز»، اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله «تاپ‌گیر» گفت که خریداران بالقوه دلورین دوست مایل به تولید آلفا۲ هستند.
شگفت‌زده خواهید شد. ما درخواست‌های خیلی زیادی برای تولید آلفا۲ داشتیم بنابراین تعداد کمی از آن را خواهیم ساخت.
این خودرو نتیجه کار روی پروژه دلورین به نام «DMC 24» بود که هیچگاه رنگ تولید را به خود ندید. این خودرو یک بارکتا و یک کوپه بی‌سقف با موتور V8 محسوب می‌شود که نتیجه پیشرفت منطقی DMC-12 است.

طراحی کانسپت آلفا۲ برعهده مجموعه ایتال‌دیزاین بوده است. دلورین معتقد است که این خودرو با درنظر گرفتن فرهنگی غنی، خودروهای کانسپت مهم دیگر و اشاراتی هنرمندانه به دهه ۹۰ میلادی تولید شده است. د وریز می‌گوید:
کاغذهای آبی با خطوط سفید… منظورم این است که ما برای طراحی به سراغ ابزار قدیمی هم رفتیم. واقعا خارق‌العاده است. منظورم این است که شما عملا درعرض ۹ ماه، ۴۰ سال میراثتان را به نمایش می‌گذارید. انجام این کار درکنار ایتال‌دیزاین واقعا بی‌نظیر بود.
هنوز هیچ اطلاعاتی مبتنی‌بر شاسی، موتور و… آلفا۲ منتشر نشده اما احتمال تولید این خودرو با ظاهری بسیار نزدیک به مدل مفهومی بالا است. دلورین درکنار معرفی آلفا۲، از آلفا۳ هم پرده‌برداری کرد؛ سدان لوکسی که به‌همراه آلفا۴، یک کانسپت شاسی‌بلند با پیشرانه هیدروژنی، خانواده این شرکت را کامل می‌کنند.

تصمیم دلورین برای تولید باقی مدل‌های مفهومی خود به‌همراه آلفا۲ هنوز در پرده ابهام قرار دارد. نظر شما درباره این خودروساز و محصولات تازه آن چیست؟ آیا دلورین می‌تواند جای نام‌های بزرگ بازار را بگیرد؟!
پدرام
طراحی جذابی داره به نظرم این طراحی اش یه حالت رترو داره که ما رو یاد ماشین معروف بازگشت به آینده می اندازه تا اون آلفا ۵
سوشیانت
وقتی تولید بشه که دیگه نمیشه بهش گفت کانسپت
Taha Malek
طراحیش یه حالت سایبرتانکی داره
راستین
به نظرم طرکیبی از ماشین های که تو گذشته شاهدش بودیم و ماشین هایی که تو ی آینده شاهدش هستیم هست. بیشتر آینده نگره تا کلاسیک. اما خیلی طراحی عجیبی داره. نظر شخصیم بود. به حر حال سلیقه‌ای هست.
ممد کادیلاک
خیلی وقت بود که از تولید شدن یه ماشین انقدر خوشحال نشده بودم
البته خنده داره، چون احتمال اینکه تو ایران این ماشین حتی از نزدیک ببینم تفریبا صفره
اما بیاین به خودمون سخت نگیریم و شاد باشیم:))
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp