یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خودروهای غیرآلمانی کمی هستند که بتوانند مانند مدل‌های اسپرت آئودی و به‌ویژه آئودی‌های RS، دل طرفداران اتومبیل را به تپش بیاندازند. نکته جالب‌توجه در خط تولید مدل‌های آئودی، فقدان یک نسخه RS از سدان بزرگ A8/ S8 است که البته با توجه به هدف این خودروساز از تولید آن، کاری منطقی به نظر می‌رسد.

اما این محدودیت‌ها و استراتژی شرکت‌ها، طراحان را متوقف نکرده است؛ یک طراح با نام مستعار «Hycade» در حساب اینستاگرامی خود تصاویری را از یک دستگاه آئودی RS8 منتشر کرده است. این طراح برای طراحی چنین مدلی به بهبود بخش‌های گوناگون این خودرو پرداخته است تا نهایتا آن را به سطحی برساند که بتواند از نظر ظاهری با خودروی سدان اسپرتی چون مرسدس AMG GT63 برابری کند.
از مولفه‌های چشم‌گیر این خودروی خیالی می‌توان به ورودی‌های جدید و بزرگ‌شده هوا در جلو، جلوپنجره مشابه RS6، طاق‌های پهن چرخ‌ها و گرافیک جدید سپرها اشاره کرد که به اسپرت‌تر شدن RS8 کمک فراوانی کرده است. پهن‌تر شدن طاق‌های چرخ به این طراح فرصت جایگذاری خروجی هوا در بخش‌های انتهای این طاق‌ها در جلو و عقب خودرو را داده است.

شاید این خروجی‌های جدید به جذاب‌تر کردن ظاهر این خودرو کمک کرده باشند اما از آنجا ورودی برای آن‌ها درنظر گرفته نشده است، یک ویژگی بیهوده و صرفا تجملاتی به شمار می‌روند. از آنجا که مشخصا این طراح به حفظ ظواهر علاقه زیادی دارد، ارتفاع خودرو را کاهش داده و رینگ‌های اصلی A8 را نیز با نمونه‌های نقره‌ای با گرافیک اسپرت تعویض کرده است.
از دیگر بخش‌های تغییریافته در این خودرو می‌توان به سپر جدید عقب، نوار نقره‌ای نام‌آشنای آئودی برای مدل‌هاس اسپرت و اسپویلر کوچک روی در صندوق عقب اشاره کرد. ظاهرا طرح چراغ‌ها نیز کمی بهبود پیدا کرده است.
نسخه کنونی آئودی S8 هم‌اکنون به یک موتور ۴ لیتری تویین توربوشارژ V8 مجهز شده است که می‌تواند ۵۶۳ اسب بخار قدرت و ۵۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. با وجود اینکه این شرکت هرگز نسخه اسپرت سدان لوکس خود را روانه بازار نخواهد کرد اما روند برقی‌شدن مدل‌های آئودی احتمالا باعث افزایش عملکرد آن خواهد شد. ممکن است آئودی نمونه برقی S8 را تاحدی قدرتمند بسازد که با مرسدس AMG GT 63 S E پرفورمنس برابری کند.
JDM lover
خیلی خوب میشه ائودی اینو بده بیرون
در اینده با s63 amg رقابت میکنه
البته که احتمالش خیلی پایینه
PURIYA
آئودی اصلا نیازی به ساخت این ماشین نداره عکس آئودی سبز که همون RS6 هست !!؟ در کل این ماشین تولید نمیشه
AMANTE
آئودی S8 به اندازه خودش و اینکه بتونه از پس رقبا بر بیاد قدرتمند، اسپرت و البته لوکس هست.
و احتیاجی به تولید نسخه ی RS8 نیست.
اینکه گفتید در نسخه ی الکتریکی شاید قدرتمند تر بشه، صددرصد میشه چون الان در دنیای الکتریکی های لوکس ۸۰۰ یا +۱۰۰۰ اسب بخار کاملا طبیعی هست.
Payfast
اگه تولیدم هم بشه فقط حال میده یه رنگ کروم سبز بندازی روش =/
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp