یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

نماینده مجلس از غرفه سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، سیدمصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از غرفه سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو گفت: سایپا در مسیر درستی قرار گرفته و نیاز های کشور را به درستی تشخیص داده است.
او افزود: گروه سایپا  فعالیت های مناسبی به لحاظ تحقیقاتی در جهت مجهز شدن به بن سازه با همکاری و هم افزایی دیگر خودروسازان شروع کرده است که امر بسیار مبارکی است و امیدواریم بتوانند تا سال آینده جواب های اولیه خود را بگیرند.
میرسلیم خاطرنشان کرد: ما در مجلس شورای اسلامی قانون گذاری می کنیم و قانون گذاری تسهیل کننده فعالیت ها و شکل دهنده مسیر است ولی آنچه تکلیف کیفیت را مشخص می کند اقداماتی است که باید به واسطه خودروسازان انجام شود.
او افزود: خودروسازان وظیفه اصلی بهبود کیفیت را بر عهده دارند و به نظر می رسد که اقدامات اولیه خوبی در جهت بهبود کیفیت صورت گرفته است.
میرسیلم خاطر نشان کرد: از طرفی ما نباید مشکلات کلی اقتصاد کشور را فراموش کنیم، این مشکلات کلی طبیعتاً بر تمامی صنایع تاثیر گذار هستند.
او گفت: چه تحریم ها ادامه پیدا کنند و چه پایان یابند، خوشبختانه صنعت خودرو کشور خیزی برداشته است که می تواند در سال های آینده حرفی برای گفتن داشته باشد.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceکیا اپتیما 2017 چند شد؟
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp