یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با وجود توافق طرفین بر سر مسائل مالی و … باز هم مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی امروز و فردا کرده و حاضر به امضای قراردادش نیست.
در خبرها داشتیم پول پیش پرداخت بزرگ ترین مانع پرسپولیسی شدن شیخ دیاباته است. در همین ارتباط با یکی از دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خودش نداشت تماس گرفتیم که این خبر را تکذیب کرد و گفت: «اصلا بحث پیش پرداخت و مالی وجود ندارد اما با وجود توافق قبلی معلوم نیست چرا شیخ دیاباته قراردادش را اینترنتی امضا نکرده و امروز و فردا می‌کند؟» در همین ارتباط گزارش زیر را می‌توانید بخوانید:
مشکل خانوادگی دارم!
ابتدا این خبر منتشر شد که خانواده شیخ دیاباته مشکل داشته و نمی‌توانند برای زندگی به ایران بیایند! این درحالی بود که در زمان بازی این مهاجم در استقلال، خانواده اش بدون هیچ مشکلی در تهران زندگی کرده بودند. شیخ دیاباته در تماس با مدیران باشگاه پرسپولیس از برخی مشکلات موجود حرف زد و …
باشگاه پرسپولیس تضمین داد
در پی مطرح شدن این موارد، باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از دریافت این ایمیل در ایمیلی رسمی‌به این بازیکن تضمین داد سعی می‌کند محیطی مناسب و آرام را برای زندگی شخصی او تهیه کند تا دیگر مشکلات قبلی ایجاد نشود. ظاهرا پس از این پاسخ دیگر شیخ دیاباته بهانه مشکل زندگی خانواده اش را مطرح نکرد.
توافق بر سر مبلغ ۳۵۰ هزار دلار
درحالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس و شیخ دیاباته بر سر رقم ۴۰۰ و ۴۵۰ هزار دلار در حال چانه زنی هستند خبردار شدیم رقم توافق طرفین پایین تر است. باشگاه پرسپولیس و شیخ دیاباته بر سر رقم ۳۵۰ هزار دلار به توافق رسیده اند علاوه بر آن که در قرارداد پیشنهادی باشگاه ایرانی، آپشن‌هایی نیز لحاظ شده است.
مهاجم مد نظر یحیی توافق کرده اما.../ فقط تا سه شنبه وقت داری!
چرا مهاجم مورد نظر یحیی امروز و فردا می‌کند؟
با وجود توافق طرفین بر سر مسائل مالی و حتی خانوادگی (!) باز هم مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی امروز و فردا کرده و حاضر به امضای قراردادش نیست. موضوعی که بیش از اندازه کشدار و طولانی شده است. هواداران پرسپولیس نیز از این مسئله خسته شده و خواستار یکسره شدن این ماجرا هستند.
نقش ایجنت فرانسوی چیست؟
در حالی که گزینه‌های قبلی پرسپولیس را دلالان ایرانی فراری می‌دادند اما شنیدیم این بار اصلا بحث دلالان مطرح نیست. شیخ دیاباته یک ایجنت فرانسوی دارد که او بدش نمی‌آید این مهاجم در امارات، قطر یا حتی عربستان بازی کند. بر همین اساس تاکنون تلاشی برای تعامل با باشگاه پرسپولیس یا راضی کردن شیخ دیاباته برای امضای قراردادش نکرده است.
اولتیماتوم باشگاه پرسپولیس: فقط تا سه شنبه منتظر می‌مانیم!
شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس نیز از امروز و فردا کردن شیخ دیاباته خسته شده اند. مهاجم سابق استقلال یک روز به ایمیل باشگاه پرسپولیس جواب می‌دهد و سپس چند روز غیب اش می‌زند! این رفتارها باشگاه ایرانی را خسته کرده است. منبعی که این اخبار را با ما درمیان گذاشت، عنوان کرد: " باشگاه پرسپولیس تا روز سه شنبه هفته جاری به شیخ دیاباته مهلت داده است که قراردادش را امضا کند. در غیر این صورت این باشگاه با مهاجم دیگری به صورت جدی وارد مذاکره خواهد شد."
منبع: خبرورزشی،
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp