یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
امروز 4 شهریورماه 1401 در پیست بوستان بزرگ ولایت تهران، مسابقه درگ جذابی توسط هیئت اتومبیلرانی استان تهران (کمیته درگ) برگزار شد. مسابقه ای که شرکت کننده ها در آن در قالب کلاس های مختلفی مثل کلاس BP، 206 اختصاصی، و یا 6 و 8 اتمسفریک و توربوشارژ به رقابت پرداختند.
خوشبختانه این مسابقه بدون هیچ حادثه ای برگزار شد و اگرچه رقابت در گرمای تابستانی تهران در حال انجام بود، اما حضور خودروهایی چون دو دستگاه پورشه 718، بی ام و Z4 تا دندان مسلح و یا پژو 206 هایی که تا گردن در تیونینگ غرق شده بودند، تحمل این گرمای سخت را راحت می کرد.
از حواشی و جذابیت های این رقابت می توانیم به رقابت یک دستگاه پیکان و بی ام و F30 اشاره کنیم که در زمان تمرین، پیکان توانست خط و نشان سنگینی برای سری 3 ژرمن ها بکشد، اما در زمان رقابت اصلی، این بی ام و F30 بود که کار را به راحتی تمام کرد.
در زیر می توانید نتایج این مسابقه درگ را مشاهده کنید.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceهواداران استقلال صدا و سیما را تهدید کردند
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp