یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در گذشته قطعات بدنه خودرو جی4 که محصول سدان این شرکت است به صورت وارداتی بود که با افتتاح این خط تولید به شکل بومی تولید می شوند.
تولید آزمایشی قطعات بدنه خودرو جی۴ شرکت کرمان موتور هم زمان با هفته دولت و با دستور رئیس جمهور آغاز می شود. در گذشته قطعات بدنه  خودرو جی4 که محصول سدان این شرکت است به صورت وارداتی بود که با افتتاح این خط تولید به شکل بومی تولید می شوند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از عصر ایران، هم زمان با هفته دولت و افتتاح پروژه های سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، با فرمان رئیس جمهور پروژهای بزرگ عمرانی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم نیز افتتاح می شوند.
براساس این گزارش، یکی از پروژهای منطقه ویژه اقتصادی بم مجموعه دوم خط تولید سرسیلندر و کارخانه پرس شاپ قطعات بدنه خودرو شرکت کرمان موتور است  که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
حجم عملیات در فاز اول طرح تولید انواع سرسیلندر، تولید ۱۰۰ هزار دستگاه انواع سرسیلندر خودرو در سال و در فازهای بعدی افزایش ظرفیت تولید به ۴۰۰ هزار دستگاه در سال خواهد بود.
این پروژه در فاز اول برای ۴۸ نفر به صورت مستقیم و ۷۰ نفر غیر مستقیم اشتغال زایی دارد که در فاز چهارم این تعداد به ۱۶۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۲۰۰ نفر غیر مستقیم افزایش خواهد یافت.
پروژه مذکور از شهریورماه ۱۳۹۹ آغاز شده است و حجم سرمایه گذاری آن پنج میلیون و ۲۷۰ هزار یورو به صورت ارزی و ۶۲ میلیارد ریال به صورت ریالی می باشد.
 
راه اندازی خطوط پرس کاری سنگین G1 و G2 پروژه دیگر کرمان موتور است که در ارگ جدید و در هفته دولت افتتاح می شود.
در فاز اول تولید این پروژه، پرس کاری ۲۰۰ هزار بدنه در سال انجام می شود و در فازهای بعدی این تعداد به ۱۰۰ هزار قطعه در سال افزایش می یابد.
میزان اشتغال خط پرس قطعات بدنه خودرو به صورت مستقیم ۳۴ نفر و ۱۷۰ نفر غیر مستقیم خواهد بود.
تاریخ آغاز این پروژه مردادماه ۱۳۹۷ بوده است و حجم سرمایه گذاری در آن شامل چهار میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بصورت ارزی(ماشین آلات) و ۴۰۰ میلیارد ریال بصورت ریالی برای فاز دوم است.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceتندر 90 جدید وارد بازار کشور می شود
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp