یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
چند وقتی است که خودروسازان چین به طور گسترده و جدی به بازار مینی ون ها ورود کرده اند و هر برندی سعی دارد تا سهمی را از این سگمنت که تقاضا برایش در حال افزایش است، داشته باشد. با این مقدمه ی کوتاه، به سراغ معرفی مینی ون جدید چینی ها یعنی Roewe iMax8 EV می رویم.
در بخش دماغه خودرو شاهد جلو پنجره بسیار بزرگ با گرافیک جالب توجه هستیم که به گفته خود کمپانی، این جلوپنجره، الماس نشان نام دارد و از ۶۶ قطعه تراش خورده مشابه الماس بهره مند است. این خودرو در ۴ رنگ مختلف به بازار عرضه خواهد شد.
در داخل خودرو شاهد چینش ۲+۲+۳ صندلی ها هستیم و این یعنی ردیف دوم از صندلی های VIP با تنظیمات ویژه برخوردار اند.
یک نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی در مرکز داشبورد، وظایف بخش اطلاعات – سرگرمی خودرو را برعهده دارد و یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی نیز به عنوان کلاستر تمام دیجیتال خودرو به کار رفته است. غربیلک فرپان نیز طرح بسیار زیبایی داشته و در ترکیب با تریم رنگی داخل خودرو و متریال مرغوب، نمای دلنشین و لوکسی را پدید آورده است.
لازم به ذکر است که داخل خودرو ملبس به پوشش چرمی ناپا بوده و صندلی های ردیف دوم دارای امکاناتی نظیر ماساژور، گرمکن و استراحتگاه زیر زانو می باشند.
مینی ون جدید Roewe دارای طول، عرض و ارتفاعی به ترتیب برابر با ۵۰۱۶، ۱۹۰۹ و ۱۷۹۶ میلی متر است و فاصله محوری آن ۳۰۰۰ میلی متر عنوان شده است.
مینی ون Roewe iMax8 EV دارای یک موتور برقی با حداکثر قدرت ۲۴۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر است. ظرفیت باتری های این خودرو هم ۹۰ کیلووات ساعت می باشد.
این مینی ون جذاب دارای برد حرکتی ۵۵۰ الی ۵۷۰ کیلومتر است.
قیمت Roewe iMax8 EV بسته به سطح تجهیزات و تیپ خودرو (تیپ های Luxury ، Aviation و Smart Driving ) در بازه ۳۸۰۰۰ الی ۵۲۸۰۰ دلار اعلام شده است.
رضا فراهانی صفرآبادی
پایگاه خبری اسب بخار
مینی ون Roewe iMac8 EV دارای یک موتور برقی با حداکثر قدرت ۲۴۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر است.
قیمت Roewe iMax8 EV بسته به سطح تجهیزات و تیپ خودرو (تیپ های Luxury ، Aviation و Smart Driving ) در بازه ۳۸۰۰۰ الی ۵۲۸۰۰ دلار اعلام شده است.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp