یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
چند سال قبل از اینکه ژاپنی‌ها اقدام به تولید احتمالی تویوتا هایلوکس الکتریکی بکنند یک شرکت تکنولوژی استرالیایی این خودرو را رونمایی کرده است! یک استارت آپ تازه‌نفس زودتر از خود تویوتا دست‌به‌کار شده و نسخه بدون آلایندگی از این وانت جان‌سخت را معرفی کرده است. شرکت Roev هدفی بلندمدت در تولید خودروهای الکتریکی خاص خود را دارد اما در آغاز می‌خواهد نسخه‌های الکتریکی از وانت‌های کنونی را معرفی نماید و کار خود را با تویوتا هایلوکس الکتریکی شروع کرده است. بد نیست بدانید این خودرو عنوان پرفروش‌ترین خودروی استرالیا در شش سال گذشته را یدک می‌کشد.
به گزارش درایو، وانت‌های دست‌ساز تویوتا هایلوکس الکتریکی فعلاً به دست مشتریان شخصی نخواهند رسید چراکه این شرکت به دنبال جلب نظر سازمان‌های دولتی و ناوگان‌های بزرگ به ویژه شرکت‌های معدنی است. Roev هنوز قیمت محصول خود را اعلام نکرده اما کارشناسان صنعتی تخمین می‌زنند فرایند تبدیل هایلوکس درون‌سوز به مدل الکتریکی می‌تواند هزینه‌ای بیشتر از ۲۸ هزار دلار آمریکا داشته باشد. قیمت پایه ۴۲۲۲۰ دلاری هایلوکس استاندارد را نیز باید به این مبلغ اضافه کرد. مدیرعامل این شرکت با انتشار بیانیه‌ای گفته است:
این وانت به خاطر حجم بازار خود انتخابی بدیهی خواهد بود. همچنین یکی دیگر از دلایل انتخاب آن به عدم وجود چشم‌انداز مناسب در عرضه وانت‌های الکتریکی رده میانی به بازار مربوط می‌شود. وانت‌های سنتی بدترین خودروها از نظر آلایندگی هستند و به خاطر ماهیت کاری خود و این آلایندگی تشدید خواهد شد.
مدیر Roev می‌افزاید:
تیم ما همین امروز دست به کار شده و هایلوکس دیزلی کنونی را به مدلی الکتریکی تبدیل کرده است. Rove در حال گفت‌وگو با سازمان‌ها و ناوگان‌هاست تا محصولات کنونی خود را به وانت‌هایی الکتریکی تبدیل کنند.
این شرکت قبلاً پروتوتایپ تویوتا هایلوکس الکتریکی را در مقر خود در کوئینزلند تولید کرده است. چیز زیادی درباره قوای محرکه این وانت نمی‌دانیم اما گفته می‌شود هایلوکس الکتریکی با باتری ۷۰ یا ۱۰۰ کیلووات ساعتی تولید می‌شود و یک پیشرانه الکتریکی آن به همراه باتری حداکثر شعاع حرکتی ۴۰۰ کیلومتری را فراهم می‌کنند.
وانت‌های الکتریکی کم‌کم با استقبال خریداران در بازار آمریکا مواجه می‌شوند هرچند فعلاً راه درازی برای کسب محبوبیت در پیش رو دارند. تحویل فورد F-150 لایتنینگ به مشتریان شروع شده و گفته می‌شود تسلا نیز بیش از ۲۰۰ هزار پیش سفارش برای سایبرتراک دریافت کرده است. احتمالاً در استرالیا برندهای بزرگی همچون تویوتا، فورد، مزدا، نیسان و ایسوزو قافیه را به شرکت‌های چینی می‌بازند. برند چینی LDV تعهد خود به عرضه وانت الکتریکی eT60 در استرالیا را اعلام کرده و گفته می‌شود این خودرو اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۲۳ راهی بازار خواهد شد.
NAVID۰۰۹۸
فقط نگاه اون کاور زرد رنگ فلزی که گذاشتن تو موتور زیر کاپوت🤦‍♂️🤮 !
AmirAli
عجب چیزیه انصافاً هایلوکس
اصلا بگو خراب میشن 😂
ما یدونه ۹۸ ( میلادی ) داریم عین روز اول کار می‌کنه 😂
تویوتا به واسطه عمر خوب و ماشینای واقعا خوبش از بهتریناست
بهراد
دیگه الان همه چی داره برقی میشه. فقط امیدوارم از دوام فنیش اینکار کم نکنه.
SHAHBnz
اوه اوه آماده کباب شدن!
meysam
این اولین وانت الکتریکی تویوتا نیست
حدود دو سال پیش لندکروز تک سری ۷۰ رو الکتریکی کرده و تو یکی از معادن استرالیا تست کرده.
چند دستگاه ازش ساخت ولی فکر کنم بردش کمتر از این بود.
یه سرچ کنین هستش
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp